Košice-Sídlisko JUH spoločné prechádzky

pistek
7. júl 2008

Ahojte mamičky, predovšetkým tie, ktoré bývate v KE na Sídlisku JUH a Staré mesto. Bývam na Južnej triede a mám 4-mesačného chlapčeka Šimonka. Keďže v okolí nepoznám veľa mamičiek, veľmi rada by som sa s niektorou z vás zoznámila a prechádzala sa i s vašou ratolesťou približne vo veku môjho syna, ale nie je problém ani keď máte staršie dieťaťko. Chýba mi spoločnosť a hlavne priateľka, s ktorou si môžeme vymieňať nielen informácie o dieťatkách. Ozvite sa, ktorá máte záujem a tiež vám i vášmu dieťatku chýba spoločnosť, veľmi sa potešíme. Pokojne môžete bývať i na sídlisku a často chodievate do mesta. Ja rovnako nemám problém prísť i na nejake sídlisko.

cmuky27
8. aug 2009

Zuzana vitaj u nas ako sa nam to tu pekne rozrasta. Ja mam dost aj pri mojej jednej malej certicke, a pat deti fuuuu to je asi poriadna makacka

junovka
8. aug 2009

este je tu niekto??? 🙂

cmuky27
8. aug 2009

Ahoj Jaaaaaaaaa som tu este

zuzana355
8. aug 2009

aj ja aj ja som tu 😀 😀

junovka
8. aug 2009

este sa mi nechce spat, ale za to chrbat ma boli 😀 ...co si dnes Gabi porabiala?

cmuky27
8. aug 2009

no ale asi junovka uz nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

junovka
8. aug 2009

ahoj Zuzi 🙂

junovka
8. aug 2009

co nie Gabi? 😕

zuzana355
8. aug 2009

a z čoho že ťa boli chrbát aj ty nosíš Nellku na rukách 😉

cmuky27
8. aug 2009

Boli sme na navsteve vo Svinici u kamosky a inac normalka doobedu varila pratala mangel sa venoval malej no skor ona jemu trosku bol po vcerajsku vedla oslavoval tridsiatku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nebolo mu dobre a mal ta mu nedala ani vydychnut

junovka
8. aug 2009

Zuzi, z toho sedenia za PC 😀 😀

Gabi ... 😀 😀

cmuky27
8. aug 2009

Joj baby uz treti den neviem v noci spat to ten mesiac rovno mi svieti do spalni a taky je vybity ze presvieti aj zaluzie.

junovka
8. aug 2009

Gabi, sak v stredu bol spln...ked je spln, tak aj nam svieti priamo do spalne 🙂 ....a vtedy Nely je mrzuta, stale sa len prevaluje. 😝

cmuky27
8. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a potom z nas budu pokryvene starenky a moze za to dnesna technika 😉 to ked sa stazujem na bolest chrbta mojmu Petovi takto mi odpoveda moze za to pc.

junovka
8. aug 2009

ja asi idem pomaly off, zajtra ma caka varenie...idem varit prvykrat Kolzvarsku kapustu 😀 , ta som zvedava ci sa mi podari 😉 Co varite baby zajtra?Dakedy uz mam riadne nervy, lebo neviem co uz navarit 😖

zuzana355
8. aug 2009

no aspon že sa priznaš že zo sedenia 😀 😀 😀
no tak deti vedia koho maju otravovat 😀 😀 😀 určite bol z toho nadšený

junovka
8. aug 2009

tak dobru nocku 😉

cmuky27
8. aug 2009

aj na mna ten hnusny mesiac vpliv no hrozne nieco a cez den sa neviem rozhybat a vecer zacinam zit. asi som bola v minulom zivote vlkodlak 😀 😀 😀 😀 😀

cmuky27
8. aug 2009

Ahoj Vlasti a sladke snicky

cmuky27
8. aug 2009

Zuzi ked chcel obedovat tak musel trpiet ja pri malej varim cez tyzden len vecer lebo nemam sancu sa od nej dostat je schopna sa vysplhat po mne ked ju nevezmem na ruky a sama sa zahrat nevie uz som s toho zufala.

cmuky27
8. aug 2009

no idem aj ja skusit zaspat alebo aspon podriemat pa pa kocky 😉

zuzana355
8. aug 2009

dobru nocku všetkým 😵

rebikatka
9. aug 2009

Peknu nedelu prajem babky..Co ste dnes dobreho varili?Ja nic..podujala sa mamka a ja som isla s Rebekou vonku.Ja sa pridavam k juzankam,ale este nou oficialne nie som..chichi..ale neva..Akosi tie dni uz nie su take horuce..co budete dnes porabat?
🙂

edita33
9. aug 2009

caves,,,,ja som teraz dovarila ,,polievku z morcacich stehien,,a rezne,,,mnam,,a dnes sme planovali ist do trebisova na kupko,,ale uz sa neoplati teraz,este kym sa vytrepeme z domu,,,tak sa pojdeme bicyklovat,,vcera sme z kamoskami najazdili asi 10 km,po celom jazere,,,deti v sedackach tie mensie,,a hor sa na vylet,,ale dnes pojdeme len z mojim muzickom.a zajtra dufam ze si ma vybrali do roboty a rano budu volat,,chcem uz konecne vypadnut z domu,,nech uz zacne september,,,uz mi bolo dost doma,a stale dookola,,fuj,,sa tesim ze rano odideme z domu vsetci,a bude poriadok kym sa nevratime domov,,,juuuj,,,

cmuky27
9. aug 2009

Ahoj rebikatka ja som tiez dnes nevarila rano mi volala svokra ze nas pozyva na obed neviem co sa jej stalo 😀 ,
inac sme boli cely den u mojich rodicov ony byvaju v rod.dome na Peresi a tam je nam teraz najlepsie.

Edita mne este cakaju dva roky materskej a uz teraz sa neviem dockat kedy pojdem naspat do prace. A co sa tyka poriadku u nas je len vecer ked ulozim malu a popratam inac cele dni ako keby to bomba spadla vsade hracky.... 🙂

cmuky27
9. aug 2009

Je tu niekto?

cmuky27
9. aug 2009

Baby ako dlho ste kojili a ako sa Vam podarilo odstavit deti od prsnika? Moja mala je na mne taka zavisla nemozem sa od nej vzdialit ani na desat minut a neviem ju odnaucit pri zaspavani na prsniku. ☹

cmuky27
9. aug 2009

Zase som Vas vsetky minula musime sa nejak dohodnut kedy sa tu stretneme 😉

zuzana355
9. aug 2009

ahojte cmuky tak u mna to bolo nutené ja som stratila som mliečko prestne ako pri prvom za rovnako po šestonedelý tak ja neviem u mna to bude asi nutené aby som mala tretie možno budem aj normalne kojit 😀 😅

cmuky27
9. aug 2009

ja kojim uz rok a mala mi neprspi ani celu noc bez toho aby sa aspon dva krat zobudila na prsnik no nepapa len dudle. Uz som s toho unavena. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre