Košice-Sídlisko JUH spoločné prechádzky

pistek
7. júl 2008

Ahojte mamičky, predovšetkým tie, ktoré bývate v KE na Sídlisku JUH a Staré mesto. Bývam na Južnej triede a mám 4-mesačného chlapčeka Šimonka. Keďže v okolí nepoznám veľa mamičiek, veľmi rada by som sa s niektorou z vás zoznámila a prechádzala sa i s vašou ratolesťou približne vo veku môjho syna, ale nie je problém ani keď máte staršie dieťaťko. Chýba mi spoločnosť a hlavne priateľka, s ktorou si môžeme vymieňať nielen informácie o dieťatkách. Ozvite sa, ktorá máte záujem a tiež vám i vášmu dieťatku chýba spoločnosť, veľmi sa potešíme. Pokojne môžete bývať i na sídlisku a často chodievate do mesta. Ja rovnako nemám problém prísť i na nejake sídlisko.

junovka
8. aug 2009

kuk...je tu niekto?? 😕

rebikatka
8. aug 2009

kukuk junovka ..ano moja malickost Katka..Aky ste mali dnik?

junovka
8. aug 2009

moaj malickost Vlasta 🙂

Noooo, este v podstate sme stale doma, uz sa konecne tesim na zajtra, kedy Nely koooooonecne po 2 tyzdnoch bude moct ist von, nakolko mala kiahne.Taze, sumar sumaru, cely mesiac sme kiahnovalai.Zacala Timka a potom Nely 😝 ☹

Dnes som zavarala uhorky a aj cucoriedky, tak isto som akurat pred polhidnkou dokoncila dzem.Mnaaam 😝 😉

junovka
8. aug 2009

sorry, za chyby 😅

rebikatka
8. aug 2009

Vlasti,to mi je luto.Ja poklopkat na zdravie mojej dcerky..Rebeka sa drzi..od septemrba min.roka chodi do skolky.Je to viacmenej sanatorium..Je zdrava ,ale dala som ju tam,lebo je to sukromne a materska mi ostala..Chodi aj teraz pocas prazdnich obcas a ked ma len soplik,hned ju inhaluju..Ja som spapalakopec zmrzliny a je mi kvalitne tazko na zaludku..fnuk..a Kam chodievas s deturencami vonku?

junovka
8. aug 2009

ja povacsinou okolo nas na Terase....stale pochodime asi 3 ihriska a ani sa nenazdame a uz 2 hodiny su fuc 🙂

Ja chystam Nely dat do skolky asi tak od marca, tak neviem, lebo mi cez tyzden volala riaditelka...tak sme kecali asi 20 minut....a dost ma nastvala 😠 😒

Kati, pozeram, ze sa snazilkujete o dalsie babo 🙂 ...uz dlho?

junovka
8. aug 2009

a Cmuky tu nie je??Halooooooo....kde si??? 🙂

rebikatka
8. aug 2009

Cmuky tu nie je.Minula som ju tu.Snazime sa o babo..ja mam taky smutnejsi zaciatok pribehu,ale verim,ze koneic bude stastny.Som rok a pol rozvedena.Byvali ma nechal s 3 mes.dcerkou.Odisiel za inou.Strasne casy..Mam priatela,kt.som spoznala na nete..sme spolu takemr rok..je z Kosic a preto sme sa rozhodli rpespolocne byvanie prave v Ke.CHceme babatko..ale zial..akosi sa nedari

junovka
8. aug 2009

ten rozvod ma mrzi ☹ ....a neboj, dockas sa babatka 😉 My sme sa o Nely snazili 2 roky 😝

rebikatka
8. aug 2009

Inac ja som na tom konikovy novacik..akosi sa ucim pomalicky..

rebikatka
8. aug 2009

JUuj a to druhe prislo necakane,ci planovane?Ja si vravim,ze este mame cas,ale priatel veeelmi chce babo..mame pred sebou stahovanie..takze hlava mi schne z toho co ma caka

rebikatka
8. aug 2009

Terasa patri ku KOsice juh?Boze ja sa v tych ke stratim..

junovka
8. aug 2009

nie, Nely neprisla necakane....prave naopak, nevedeli sme sa jej dockat, preto pisem, ze sme sa pokusali o nu 2 roky 😉

Terasa patri k Zapadu, je to vlastne vedla Zeleznikoch 🙂 ...nevadi, sak sa naucis 😉

rebikatka
8. aug 2009

Jaaj prepac..poplietla som to..tak Nelka bude vekovo k mojej Rebeke.No budem musiet sa orientzovat v tom velkom meste..zaciatky budu tazke. 🙂

junovka
8. aug 2009

ano, pozeram, ze polroka je rozdiel medzi Rebekou a Nelkou 🙂

junovka
8. aug 2009

a nechces pridat nejake fotky od Rebeky?

junovka
8. aug 2009

inak, ja som dost dlho chodila na temu Kosice-Terasa, ale ani same nevieme, a nejako sa tam to pozastavilo.Skoda ☹ ...podla mna sme tam boli dobra partia 😒

rebikatka
8. aug 2009

No rada by som pridala nejake fotky z Rebeky,ale neviem ako..Som sama sebou nemilo prekvapena,lebo nie som na nete novacik.Ta tu stranku ma nahovorili kamosky,vyslovene s tym,ze nech si najdem kamosky z Ke..ked ich uz tu opustam.Malio tse aj stretavky z terasy?

junovka
8. aug 2009

ano, mavali sme aj stretavky, ked este sme kocikovali nasich drobcov, ale odkedy zacali bnam chodit, tak potom sa to nejako stagnovalo 😒

Klikni si hore na FOTOALBUMY, najdes tam tusim MOJE ALBUMY a tam si vytvoris svoj album 😉

rebikatka
8. aug 2009

tak idem to skusit...ak mi to nepojde,tak kamoska mi to sprvi..uz som jej spominala,ze ked ma tu na to nahovorila,..musi ma zaskolit.. 🙂 ..Ja s Rebekou malo kde chodim..ona ma take tie svoje stavy..trucovitost..lepsi sa to,ale aj tak

junovka
8. aug 2009

a ty si myslis, ze moja Nely nema stavy trucovitosti?? 🙂 ...kazde dieta tym prejde.Je pravda, ze Timeika bola malo co trucovita, ale za to odkedy zacala chodit do skoly, tak sa strasne zmenila...trucovita, papulnata...hadam to pominie vekom 😔

rebikatka
8. aug 2009

tomu verim..meni sa.Kazdy mdnom je ina..neikedy ma taky den.ze len vrci na nas..a potom jej ako prepne a je ako anjel..na dvore sme partia mamiciek..deturence nam tu spolu od narodenia vyrastaju..je to fajn..ale ked to na nich pride..tak to je cisty masaker..Mam s nou ist vlakom do Ke..mam riadne strach,ako ona mi obsedi vo vlaku 😒

rebikatka
8. aug 2009

Tak jednu fotku sa mi podarilo uspesne vlozit do albumu..ale dlasie nie,lebo prekracuju velkost.. ☹

junovka
8. aug 2009

tak, si ich zmensi 😉 Inak, je zlatucka blondinka 😵

rebikatka
8. aug 2009

Idem ja uz lulu.Dobru nocku babenky a sladke snicky vsetkym. 😔

junovka
8. aug 2009

ahoj 😉

najjulinka
8. aug 2009

hojte 😉 aj ja som Južanka

cmuky27
8. aug 2009

Je tu este niekto?

zuzana355
8. aug 2009

ahojte kočky aj ja som vyrastala na juhu takže ak možem tak sa k vám pridavam 😀 😀
jej najjulinka ako to zvládaš s tolkými malými krpcami jaj mam dost s dvoma mam pocit že som niekedy na psychiatriu zrela fakt klobuk dolu najjulinka 😉

cmuky27
8. aug 2009

Ahojte kocky tak sme sa trosku minuly asi trosku viac no 😀 ale cem len tolko aj mi sme sa o moju Adku snazili skoro dva rokya predsa potom ani nie test ale krv mi ukazala to co som tak dlho ocakavala. Vlasticka a Katka ja som Gabika tesima maminky. Katka a tvoj zaciatok bol ozaj smutny no v Kosiciach najdes uplne novy zaciatok aspon dufam 🙂 . Mozno Vas zajtra zastihnem a pokecame trosku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre