Košice-Sídlisko JUH spoločné prechádzky

pistek
7. júl 2008

Ahojte mamičky, predovšetkým tie, ktoré bývate v KE na Sídlisku JUH a Staré mesto. Bývam na Južnej triede a mám 4-mesačného chlapčeka Šimonka. Keďže v okolí nepoznám veľa mamičiek, veľmi rada by som sa s niektorou z vás zoznámila a prechádzala sa i s vašou ratolesťou približne vo veku môjho syna, ale nie je problém ani keď máte staršie dieťaťko. Chýba mi spoločnosť a hlavne priateľka, s ktorou si môžeme vymieňať nielen informácie o dieťatkách. Ozvite sa, ktorá máte záujem a tiež vám i vášmu dieťatku chýba spoločnosť, veľmi sa potešíme. Pokojne môžete bývať i na sídlisku a často chodievate do mesta. Ja rovnako nemám problém prísť i na nejake sídlisko.

majka35
7. júl 2008

ahoj pistek ... poď sa pridat k nam do temy "kosičanky" ... tam sú žienky zo všetkých kútov Košíc ... 😉 my bývame na sidlisku Juh, ale prave dnes sme zacali so sťahovaním na sídlisko KVP ... 😵
a zda sa mi, že sa z videnia poznáme, určite si bola na našej svadbe ... 😅 a určite dobre poznáš môjho manžela ... 😀 😀

pistek
autor
7. júl 2008

Ahoj majka35, teším sa že niekto zareagoval na môj inzerát, ale hneď si ma aj schladila ☹ , že sa sťahujete, to je škoda, ale prajem vám príjemné sťahovanie a hlavne, aby ste sa tam zabývali a rýchle si našli dobrých susedov a priateľov. Vďaka za tip, určite napíšem aj do témy Košičanky....Ozaj a kto je tvoj manžel??? Podľa tvojej fotky ťa neviem zaradiť, tak mi prosím, pomôž a pripomeňi svadbu

sun6
7. júl 2008

Ahoj, aj ja si hladam kamosku mamicku, mam syna, vola sa Daniel 🙂

pistek
autor
7. júl 2008

Ahoj sun6, teším sa, môžeme sa stretnúť a hodiť reč. Kde bývaš?

sun6
7. júl 2008

robila som obed, ale uz som tu

sun6
7. júl 2008

poslala som ti IP

majka35
7. júl 2008

aj ja som poslala IP 😉

junovka
7. júl 2008

ahoj sun6, my sa pozname z Kosice-Terasa, ze?? 😀 Premiestnila si sa sem? 🙂

zuzana355
7. júl 2008

ahoj pistek jeeeeej majka aj ty si z juhu no toto 🙂 my bývame teraz na furči ale vždy sa rada vraciam na juh tam som vyrastala a sa mi občas aj cnie takže som aj rada že niekto otvoril tútu tému 😉 ja som z jantarovej 🙂
majka od kedy budete na KVP

majka35
7. júl 2008

zuzka ... momentálne manžel dáva dokopy byt na KVP ... má na to týždeň, no a ja balím a balím ... teraz malá spinká, tak nerobím nič, ale o chvíľu idem na "ďalšiu" šichtu ... ja dávam do krabíc a malá to z krabíc vyberá ... popri tom mi hádže do krabíc aj nezmyselné veci, napr. šálku od kávy ku topánkam, moje papuče ku knihám a tak ... ale má takú radosť z toho, že mi pomáha, tak ju nechávam realizovať sa ... 😀 😀 no a počítam, že na KVP budeme tak o dva týždne ... dúfam ... 😕
ináč ja som na Furči vyrastala ... a bývala som tam plno veľa rokov ... 😀 😀 😀 ani neprezradím koľko ... 😀 😀 😀

danu
4. aug 2009

rebikatka • Včera o 22:04
Zdravim babky.Som tu dnes prvykrat. 🙂 🙂

mirrinka • 1d • Dnes o 18:55
tak vitaj, rebikatka 😉 😉 😉

cmuky27
4. aug 2009

Ahoj pistek ja mam dcerku vo veku 1 rok no je strasne ziva v profile ma s napisane ze maly ma rok a styri mesiace a na inzerate ze styry mesiace, byvam na Zeleznikoch sidlisko Juh ak chces mozme sa kedykolvek stretnut, budem len rada ani ja tu nikoho nepoznam 🙂

rebikatka
4. aug 2009

Ahoj babky.MOzem sa k Vam pridat.Som tu len druhykrat a rada by som tu spoznala mamicky z Kosice juh.Problizne o dva mesiace sa tam stahujem,kokretne na Mudronovu ulicu,tak snad pisanie s Vami mi ulahci prve tyzdne v novom velkom meste. 🙂

rebikatka
4. aug 2009

Ahoj pistek.Vidim,ze nie som asi sama,kt.hlada priatelku na prechadzky.Sice moja dcerka ma o par mesiacov 3 rocky,ale v mojom pripade ide o stahovanie z maleho mesta do velkeho a novy zaciatok.Prave kupujem byt na juznej triede..moj pribeh je dlhy takze len tak strucne.Rada si vymenim slovicka s mamickami

cmuky27
5. aug 2009

Ahoj rebikatka nemame to velmi daleko od seba Ja byvam na sidlisku Zelezniky na Krakovskej mohli by sme spolu chodievat vonku aj ja by som si rada pokecala s novym clovekom no vlastne tiez tu nikoho naokoli nepoznam. ☹

rebikatka
7. aug 2009

Ahojcek cmuky27.Tak to si ma potesila.Som rada,ze si zareagovala na moju spravu.Ja kosice vobec nepoznam.Zelezniky su mi povedome tym,ze ked sme zhanali s praitelom byt tak padla aj ta cast juhu.Nakoniec kupujeme byt na juznej triede.ty si rodena kosicanka? 🙂 Velmi rada si budem s tebou pisat a spoznavat sa,zial byvat bdueme v ke cca o dva mesiace..neverim,ze s to podari skor. 😒

cmuky27
7. aug 2009

To nevadi ked prides budes tu, ano som rodena Kosicanka, a ked si bola na Zeleznokoch urcite si videla taky dlhy ruzovy blok a ja byvam na jeho zaciatku.
😉 Aj ja som velmi rada ze ta mozem poznat a dufam ze sa aj stretneme a ak by si nieco potrebovala kludne sa ozvy velmi rada pomozem. 🙂

junovka
7. aug 2009

ahojte babenky.Mozem sa k vam pridat?Sice nie som zo Zeleznikoch, ale som z Terasy 🙂 😉

cmuky27
7. aug 2009

Ahoj Junovka budem velmi rada ak sa to tu rozbehne a odkial presne si s Terasy? Ja som niekedy byvala na Capajevovej na lLuniku 2.

junovka
7. aug 2009

som z Narcisovej, vedla byvaleho Spoloc. pavilonu. 😉

Cmuky, neviem, ale nieco sa mi mari, ze sme sa tu na MK uz stretli....tusim v teme Prve prikrmy. 😕 😉

junovka
7. aug 2009

neviem, ci tu este budes tak okolo 22h, ale teraz nemam tu sancu byt, nakolko MM ma vyhadzuje od PC a Nely este mi nespi 😀 😠

edita33
7. aug 2009

caute,, kedze patri pod juh aj jazero,,,beriete ma do partie??,ja sa uz z vami prechadzat asi nebudem,lebo dufam ze uz pojdem do roboty,,ale cas si najdem vzdy na konika,,mam sesternicu oproti astorii,tak to okolie poznam,,

cmuky27
7. aug 2009

Junovka asi ano a mali sme sa aj stretnut len nam nico do toho prislo uz by sme mohli dat stretko.

cmuky27
7. aug 2009

Ahoj edita cim viac ludi tym lepsie sa da pokecat 🙂 .

cmuky27
7. aug 2009

A pridaj k nam aj sesternicu. 😉

rebikatka
8. aug 2009

Ahoj cmuky27,edita33 a junovka..pisem susacne Vam trom.Akosi sa to rozieha co babenky..SKoda,ze este nie som v Ke..Tak som sa toho bala,ze tam nebudem mat kamaratky,ze budem chodit sa ma na dvor s dcerkou..Ten internet ma ale svoje caro..Vdaka nemu som spoznala priatela a moj zivot nabral uplne iny smer.Editka,vidim,ze mas Erika 3 rocneho..co je super,lebo moja herecka Rebeka bude mat v novembri tri rocky.Cmuky,ja voebc nepoznam Zelezniky,len priatel mi rozpraval kde by bolo dobre kupit byt..My mame byt oproti starej fakultnej nemocnici presne na Mudronovej.Materska mi konci co chvila..uz som rozhodila po nete zivotopisi a prisli mi aj nejake ponuky na pracu.Velmi sa tesim nasmu pisanie a verim,ze sa tu stretneme a pochatujeme..Leti boztek na nostek babulky.

rebikatka
8. aug 2009

Kde ste babky.Moja uz zaspinkala.Uz druhy den ide bez poobednajsieho spanku.Mame navstevu tak tie dni su take hekticke.Dnes ju o 19stej zlomilo.Tak mam cas na pisanie.Aky ste mali dnesny dnik?
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmuky27
8. aug 2009

Ahoj rebikatka si tu? Ja viem kde je Mudronova ulica a ked sa tu pristahujes tak ti ukazem kde su zelezniky. 🙂

rebikatka
8. aug 2009

ahojky cmuky..som tu.Spapala som dve kelimky zmrzliny a teraz mi je tak zle.. ☹ ☹ Tesim sa..Priatel mi ukazoval z balkona kde su zelezniky..nie je to daleko

rebikatka
8. aug 2009

Halo,je tu niekto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre