Ktoré babuľky rodia v júli 2012?

barborka1446
21. okt 2011

Ktore babulky rodia v júli 2012 ? 😎

nurili
8. nov 2013

@nina4 no malý papá o 20 hod mlieko pred spaním potom sa zobudí okolo 1 hod a potom až okolo 8 hod. Skúšala som zameniť mlieko za čajík ale bez úspechu. ...v noci nevstavam mliečko v ohrievačke tak že pohodicka. ...že vraj to samo prejde. ...uvidíme. ..

nina4
11. nov 2013

@nr_martinka určite vyrastie ved aj naša dok. je veľmi ohľaduplná prihovára sa ale tu ide o to že Adamkovi stačí len aby zbadal niekoho cudzieho a nemá ma hned po ruke tak hukoty riadne .

nr_martinka
11. nov 2013

@nina4 no tak ten moj huncut by isiel ku kazdemu 🙂

susi201
11. feb 2014

ahojte baby . dlho som tu nebola. ako vam rastu vasi drobci . nasa malinka ma to detstvo velmi pestere . den pred vianocami nam odpadla a od 13:00 do polnoci mala v ten den 4 zachvaty pravdepodobne epilepticke . bolo to strasne . boli sme v nemocnici tyzden cele sviatky a nerobili nam ziadne vysetrenia a potom nas v piatok pustili domov . mi v obavach nevedeli sme ze co je s nu.nic sme nevedeli tak som zufala obvolavala neurologicky ak by niekto bol ochotna nam spravit eeg vysetrenie. . aj sa mi to podarilo takze este nas v marcci caka magneticka a uvidime . ale ja verim ze je to uz za nami a uz to nikdi nepride . ved je to len mali dorbcek .

susi201
11. feb 2014

@nr_martinka aj nasa ide ku kazdemu kto jej da jest .

nr_martinka
11. feb 2014

Nase oblubene slovicko Je ham ham🙂je jedno co ale hlavne ze to jeme aj mi.citam spravu Co si pisala no mam dost.ako to zvladate?a pekne nase zdravotnictvo ze aby si si obvolavala lekarov a prosila o vysetrenie.drzim palceky aby to mala uz nedostala.

nr_martinka
11. feb 2014

@susi201 zabudla som Ti ram dat meno na spravu pred🙂

susi201
11. feb 2014

@nr_martinka aj nasa je riadny jedak najedena je a ked vydi ze niekto je alebo suchnutie tak yz ide. No musime byt silny a nic ine nam neostava len to cakanie ma ubija ze nevieme co to vlastne bolo a co bolo spustacom. Ako zdravotnictvo nula bodov boli sme na iske a sestricky na fb starostlivost tiez nula bodov vcetne vynimkam. Vies co to muselo bit pre to male dieta kanilu v nozicke pat dni ani chodit ani z postele pohnut zavreta medz styrmi stenami strasne.

nina4
13. feb 2014

@susi201 moje zlatinko tak to ste si užili stresov.Dúfam ,že už bude len lepšie.ved to že to čakanie je najhoršie a pokiaľ si človek nepriplatí tak by ťa nechali aj pol roka. 😠 😠

susi201
14. feb 2014

no ved toto dnes bez znamosti a penazi moze clovek aj umriet . taky je dnes sistem vo vsetkom .

nina4
12. aug 2014

@susi201 Ahoj gratulujem k tehulkovaniu,Ako sa máte tu to to vymrelo .škoda.

veraba
12. aug 2014

@nina4 a nie si v skupinke JULOVKY 2012 ?

susi201
12. aug 2014

Ahoj. Mam vseliak uz sa mi to krati a niekedy mam pocit ze to o chvilu vypukne. Mali kope odusu a mavam bolesti ktore ani nepoznam lebo pri prvycj porodocj vsetlo islo nejak v pohode bez bolesti. Neviem nechame sa prelvapit.

nina4
15. aug 2014

@veraba Ja sem chodím málinko už akurát kuk či sem niekto napíše pochváli sa s deťmi ,ale pravdu mám sa čo obracať Adamko je živé striebro stále kojený teraz k nám pribudli 4 šteniatka Nemeckej dogy táák sranda.

nina4
15. aug 2014

@susi201 Tak gratulujem k chlapčekovi teda ak som to dobre pochopila 😀 😀 .bambule budú mať koho kočíkovať.Aj sa tešia?Dominička ako už nemala taký stav ako na Vianoce či ste už zistili čo jej bolo.

susi201
15. aug 2014

ANO CHLAPCEK DAKUJEM .no dominike zistili epilepsiu ale uz sa jej to zlepsuje sme na liekoch takze sa jej to vraj cisti. od vtedy nemala uz nic . ale dva roky musi brat lieky.
starsia ta sa asi netesi lebo povedala ze nechce uz nikoho lebo ju bude vraj bit lebo dominika je bytkarka .

nina4
22. aug 2014

@susi201 A Vikinka sa určite teší len ked ju segra tyranizuje 😀 😀 tak nevie čo ju čaká.u nás je to podobne Adamko stihne zbiť každého a Marekovi sa to nepáči tak mu to vracia a to je potom zvada taká ,že až .Minule mi akurát Marenik povedal že sme mu mali kúpiť radšej škrečka namiesto Adamka no a to som nevedela čo skôr či sa smiať alebo vysvetliť,že ked bol on malinký bol taký istý...

susi201
29. aug 2014

no snad to nebude take hrozne ked sa drobcek narodi . cera mi mala mala dominika nehodu spadla z hojdacieho kresla a pod okom ma modrinu ako keby ma monokel. hrozne . vyzera to ako by som ju bila .

nina4
11. sep 2014

Ahoj pár dni som tu nebola seklo ma v krížach tak som bola šťastna ako blcha že som aspoň na záchod prešla.boli teraz náročné dni Adamko si nedal vysvetlit že ma bolí chrbát a po obstrekoch som ho 2 h.nemala kojiť a akurát vtedy sa najviac dožadoval tak sme si poctivo odplakali.
Dominika má už tu modrinu spod očkauž aj preč moja tiež si asi odplakala svoje.Vikinka ti chodí aj do predškoly a ak hej ako sa jej tam páči?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre