• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
autor
Evus vcera sme mali, ale ma tak nasral ze az....Vcera rano siel k rodicom a pride az v sobotu
ZAtial som mu nevoalala, je to este dost slaba ciarka, ked bude zajtra silnejsia tak mu to poviem ked dojde domov
20. mar 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka :astonished: :astonished: :astonished: fakt?
20. mar 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: vaven
20. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati aj ja cem taky album ale neviem ako tam tie grafy dostat. tak ja idem do tej kosy po uradoch behat, ale aj v robote je kosa, mam odmrznuty nos a nohy tak aspon sa budem trocha hybat vonku
20. mar 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka a co ste sa posekali?
20. mar 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evus, co mate dnes dobre na obedik? Misko uz mal svoju porciu mrkvicky? :wink: Ako to zvladas s dvoma drobcami, ked mangelik pride tak neskoro z prace? Nas Kubko dnes vstal uz 5,15 a o 7mej zaspal znova, tak som si lahla s nim, nech som neni ako mucha z medu... Dufam, ze cim bude starsi bude spat dlhsie a nie naopak :unamused: :slight_smile:
20. mar 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulik,Misko spi,takze bude jestaz ked vstane a dnes ma karfiol so zemiakom...zvladnut sa to v pohode da,o tretej ideme po malu do skolky,do tej pol piatej sme vonku,potom sa trosku doma pomoceme o siestej kupem maleho,do siedmej zaspi,potom malu okupem a ta ide tiez hned spat,takze je to super,aj Misko dnes vstal o 5,45 a jasne,ze vsetkych pobudil,ked bol mensi,tak spal rano do pol osmej,do pol deviatej...a malyti teraz spi?
20. mar 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulik,a nevarila som nic,muz mal este cestoviny zo vcerajska a ja som dostala strasnu chut na vyprazane krokety,takze uz som po obede :wink:
20. mar 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evus no posekali sme sa , ale je to na dlhsie, dufam ze do zajtra ma to prejde, od vcera rana som zlamena vdova, tak si to vychutnavam :slight_smile:
Janulik Evus no mate riadnych papkacov :grinning:
Ja som si o 11tej dala chlieb so salamou a nenormalne ma pali zaha, fuj, nepalila ma ani nepamatam...
Povedzte mi niektora ze mozem kludne letiet buduci tyzden a secko bude ok, prosiimm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. mar 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus maly teraz drichmuna uz hodinu, to som teda prekvapena :confused: chcem ist poobede do mesta, lenze teraz ked bude vyspaty, tak sa bojim, ze sa v kociku bude hnevat, lebo uz aj my mame toto obdobie :stuck_out_tongue_closed_eyes: vcera tu bola mamina, tak mi doniesla kuracie s omackou, tak tiez chvalabohu nemusim varit :sunglasses:
Aj Kubko spaval aspon do 7mej, aj ked sa castejsie budil. teraz sa zobudi o 3tej ale hned aj zaspi. Predtym buntosil. Vecer zaspava cca 19,30 nastastie ho dame do postielky a za 10 min. aj sam pekne zaspinka...
20. mar 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,tak si mala dnes vecer vyrazit na nejake damsku jazdu,sice len o nejakom mamadrinku,ale aj to staci
vavenka,podla mna mozes letiet v pohode,kamoska je letuska,po svadbe isli na svadobnu cestu do egypta a bola mesiac tehu a nic sa jej nestalo,ono to moc neodporucaju,ale ak let netrva viac ako dve-tri hodinky,tak si myslim ze je to ok
20. mar 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka ja si mylím tiež, že môžeš v pohode letieť :wink:
20. mar 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a skor sa neodporuca letiet v poslednom trimestri,takze je to ok,ale vsak tiez je lepsie sa opytat dokyho
20. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem, ste ma upokojili :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vave ja si tiez myslim, ze v poho mozes ist. Tiez si myslim, ze nebezpecne je to skor v neskorsom stadiu. Napr. v takom ako je nasa zuzi
Ja mam zas inu dilemu... V Brne je vystava kavy a vsetkeho s tym suvisiaceho. A ja kavu MILUJEM. Mangelik ma vola, nech ideme, ze by sme maleho nechali u svokrovcov. Viem, ze sa o neho 100% postaraju, ale neviem ci ho mam nechat takeho maleho cely den sameho. Aj by mi dobre padol taky vylet sami dvaja. Co myslite? :rolling_eyes:
20. mar 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Janul jednoznacne CHODTE, a este ked ti to muzicek navrhol :slight_smile: Urcite sa starki radi postaraju, a keby bolo velmi zle tak sadnete do auta a pojdete za malym...Hm?
20. mar 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulik,ja som ta povaha,zeby som od maleho neodisla,ked bola karin mensia,tiez sme ju nechali u nasich a isli si uzit den bez nej a ja som si ho uzila tak,ze som na nu neustale myslela,takze vylet na prd.ale zas niekto s tym problem nema.nas krpec je uz teraz v takom stadiu,ze ked ho aj niekto iny vezme na ruky,tak ma hlada ocami a hulaka.
20. mar 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaven a kde letis??
janulik sak chod aspon trocha oddychnes, odreagujes a maly bude ok neboj :wink:
20. mar 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute dievcata! este si na mna pamatate? :wink: nejako nestiham chodit na MK, ale uz som bola strasne zvedava, co je s vami a ako sa vam dari... nasa veronika ma uz tri mesiaciky, je sikulka, vychutnavame si to. stale sa nam dari plne dojcit, no a v stredu v poradni sestricka malicku odvazila a ma uz 6310 gramov. (a to uz zacinala byt hladna, papacka nasa!) vavenka, len som zbehla tuto stranu, takze pozitivny test, no parada. nech to dobre dopadne! moj pozitivny test bol prave z konca marca, ak si teda dobre pamatam... tinika a ty ako s manzelom, ke to lepsie? kati, a co tvoje vysetrenia? evus, ze 6 mesacny misko, to sa mi ani nechce verit!!! :astonished:
20. mar 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulik, nakukla som do albumu, aj my pouzivame lehatko a malicka ho ma velmi rada. :slight_smile:
20. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mum ahoj zrovna sme ta pred par dnami spominali, ze sa neozyvas! :angry: :slight_smile: Teda na MK si musis vzdy najst cas :grinning: A ako sa mate?
Ja na lehatko nedam dopustit, aj teraz sa tam maly "rochni" a pozera na mna. Ked mu dam aj hrazdicku, tak sa dokaze sam zahrat aj 20min. a ja si pozriem TV prip. nieco porobim...

Evus, ved prave ja som tiez taky "tazky" pripad ako ty. Viem, ze keby sme sli, tak by som stale rozmyslala co je s malym a neuzila si to. Ved urcite este taka vystava niekedy bude. Za tie nervy mi to nestoji. Kubko je tiez "mamuch" s nikym inym okrem mna a ocina nekomunikuje. s nami rozprava, smeje sa, viska az idem ohluchnut a akonahle k nam niekto pride, tak je "zamrznuty" max. sa trosku usmeje, ale to ozaj, aby sa nepovedalo.
20. mar 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mum ahoj, no je to lepsie, ale to vzdy je tak ze raz sme hore raz sme dole hihi no ale snazi sa
20. mar 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyyy uz mam tu pracu na isto, dnes to odklepli na ministerstve huraaaaaaaaa
20. mar 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta de sta sa nemam s kym potesit
20. mar 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika, ja som uz bola medzitym pri malej... gratulujem!
janulik, aj nasa si tak uziva lehatko. :slight_smile: a ako ste spokojni s kocikom? ja musim konecne pohladat ten slnecnik, dnes malicka zmurila, ked jej do neho zasvietilo slniecko. a vzdy na to zabudnem, ked prideme z prechadzky. ozaj, a ty uz mas manzela doma natrvalo?
20. mar 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mum dakujem
drobec pocuva? u vas svieti slnko???? u nas začalo snežiť :angry:
20. mar 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej mu ahoj :slight_smile:
u nás je tiež škaredo, ale ja som si spravila radosť a kúpila som nám domov kyticu 10 žltých tulipánov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: keby ste videli aká je nádhernááááá,takú radosť mi spravila :slight_smile:
20. mar 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj baby prave čítam ze komu venovat 2% dane ale je to tazky vyber, nemozem pomoct vsetkym a neviem sa rozhodnut
20. mar 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok