• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
21. mar 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka fakt?? :frowning2: no kym mrcha neni je stale nadej. Takže vy už stavať idete??? Jooj trocha ti zavidim. A aky domček to bude?
21. mar 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kuk :slight_smile:
Tini tento http://www.prodom.sk/?p=projekty&project=60
Hwj no, dnes som zas mala kremovy vytok a boli podbrusko aj prsia ma zacali boliet, zajtra budem 13 DPO a to uz zvykne teplota klesat....Takze ak neklesne tak mam este nejaku nadej :slight_smile: a ak nie, tak dalsikrat to uz musi vyjst, ke´d chcem rodit este v 2009 :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce aby neklesla, mna tiez bolia prsia ale dnes som akurat premyslala, ze kym som sa nesledovala a nemerala teplotu nikdy som si to nevsimla
21. mar 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaven pekny bungalov, budete mať aj tu garaz?
21. mar 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini a mozno je to preto ze doteraz si este nebola tehula a teraz uz si :slight_smile:
Hej, nemenime nic na projekte, tak ako je, tak sa chystame ho postavit :sweat_smile: som zvedava ako to zvladneme, prevoz unimobunky sme zvladli ne jednicku hehe :grinning:
21. mar 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vaven ved prsia ma boleli uz aj minuly aj predminuly aj predpredminuly mesiac a nic a teraz sa tiez na to necitim a ani zo snazenia nemam dobry dojem.
No takze tento rok vas caka makačka, dali vam v poho hypo? a v ktorej banke ak smiem vedieť? My tiez bereme hypo v unicredite asi
21. mar 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No este neviem ci nam ju schvalia, my ideme cez prvu stavebnu, papiere su uz asi v Blave, do konva mesiaca by sa mali vyjadrit :unamused:
21. mar 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no my sme predbezne len robili navrh vo viacerych bankach a presli sme tak snad to schvalia
21. mar 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :sunglasses: prva prva :slight_smile:
22. mar 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,
no sa neurazte, ale nakukla som iba kvoli vavenke :grinning: ale vidim, bud oslavuje v posteli, alebo este spi... Vave, daj vediet ako a co, lebo inak... :sunglasses: :grinning:
Kráááásnu nedelu vám prajem, nech je u vás pocasie prijemné, bez dazda a snehu :wink:
:dizzy_face:
22. mar 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Zuzi,
testik je negativny :unamused:
Aj ked teplotka sa drzi, no neviem co si mam o tom mysliet
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
22. mar 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vaven to musi byt napinak do poslednej chvile čo?
22. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pozeram ze aj ty mas VIP. No pockaj kym ti graf ukaze to T a vtedy testni, :wink:
22. mar 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini no to hej, napinak, ale dnes som 13DPO a to by uz tien mal byt na hocijakom teste....
Prepodkladam ze zajtra teplota klesne a zajtra-pozajtra tu je mrcha.....
22. mar 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaven nemysli na to a uvidis čo bude :wink:
22. mar 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave, tvoje testovanie mi pripomina to moje... jeden den som mala //, druhy den nie. 40dc som mala slabu ciarku na teste hcg a na druhy den nejak zmizla. Potom na 45dc som mala pozitivny zas, ale iba ráno a poobede zase nie. az na 50dc sa ukázali poriadne.
Vsak ak tam maju byt, tak sa ukázu uz behom pár dni, no nie? :slight_smile: Drzim palce!!! :sunglasses: /a testuj vzdy s tou istou znackou, ak is nie si istá, a potom ked uz ciarky budu poriadne, kup test iného druhu a testni aj s tym./
22. mar 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: vavenka, takže testík bol negatívny :unamused: ale neboj, nič nie je stratené, kým mrcha nedorazí, možno je ešte len príliš skoro...
a inak, ako víkendujete? my sme dnes oslavovali Jozefa, mali sme poriadnu hostinu, zbohom moja detoxikácia, mám čo odčiňovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

vavenka :frowning2: . pozeram, ze si zacala brat dufik az na 2 DPO a jedla ho az do vcera. moze ti to predlzit LF, lebo budes mat v tele dlksiu dobu zvysenu hladinu progesteronu. a aj teplota sa mozno drzi kvoli tomu. dufik treba brat len od 1-10 DPO.

ale ty si ajtak tehula, takze je to uz jedno
22. mar 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a coze vam nabehlo VIP aj ja kceeeeeeeeeeeem
22. mar 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeej aj ja mam VIP :slight_smile:
22. mar 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka :grinning: :grinning: ja som sa tiez cudovala, vy ste uz mali viackrat, ja len raz a teraz druhykrat
22. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati Duph som brala len 1 tabl denne a aj to len rano, takze predpokladam ze do dalsieho rana mi teplotu az tak neovplyvnil - co sa merania tyka....A dnes som si uz nedala ani rano, to znamena za zajtra rano bude 48 hod co nemam v sebe umely progesteon...Ak sa teplota bude drzat - co bude uz 14 DPO, tak to bude snad dobre znamenie....
22. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.sukl.sk/buxus/docs/download/PIL00027738.pdf
Tu sa pise ze Duphaston neovplyvnuje telesnu teplotu a jeho eliminacia trva len par hodin...
No zajtra rano budem mudrejsia :confounded:
22. mar 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. mar 2009 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. mar 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati tebe to VIP mohlo trocha počkat ne?
23. mar 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini no mohlo. aaale co hlavne ze budem na konci tehula :dizzy_face: :grinning:
23. mar 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tretia tretia :slight_smile:
A uplne jasna :confounded: http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
23. mar 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok