Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

snazivazuzi
21. mar 2009

😕 kuk 😵

tinika
21. mar 2009

vavenka fakt?? ☹ no kym mrcha neni je stale nadej. Takže vy už stavať idete??? Jooj trocha ti zavidim. A aky domček to bude?

vavenka
autor
21. mar 2009

Kuk 🙂
Tini tento http://www.prodom.sk/?p=projekty&project=60
Hwj no, dnes som zas mala kremovy vytok a boli podbrusko aj prsia ma zacali boliet, zajtra budem 13 DPO a to uz zvykne teplota klesat....Takze ak neklesne tak mam este nejaku nadej 🙂 a ak nie, tak dalsikrat to uz musi vyjst, ke´d chcem rodit este v 2009 😀 😀

tinika
21. mar 2009

drzim palce aby neklesla, mna tiez bolia prsia ale dnes som akurat premyslala, ze kym som sa nesledovala a nemerala teplotu nikdy som si to nevsimla

tinika
21. mar 2009

vaven pekny bungalov, budete mať aj tu garaz?

vavenka
autor
21. mar 2009

Tini a mozno je to preto ze doteraz si este nebola tehula a teraz uz si 🙂
Hej, nemenime nic na projekte, tak ako je, tak sa chystame ho postavit 😅 som zvedava ako to zvladneme, prevoz unimobunky sme zvladli ne jednicku hehe 😀

tinika
21. mar 2009

ale vaven ved prsia ma boleli uz aj minuly aj predminuly aj predpredminuly mesiac a nic a teraz sa tiez na to necitim a ani zo snazenia nemam dobry dojem.
No takze tento rok vas caka makačka, dali vam v poho hypo? a v ktorej banke ak smiem vedieť? My tiez bereme hypo v unicredite asi

vavenka
autor
21. mar 2009

No este neviem ci nam ju schvalia, my ideme cez prvu stavebnu, papiere su uz asi v Blave, do konva mesiaca by sa mali vyjadrit 😒

tinika
21. mar 2009

aha no my sme predbezne len robili navrh vo viacerych bankach a presli sme tak snad to schvalia

ingulik
22. mar 2009

bre ranko 😎 prva prva 🙂

tinika
22. mar 2009
snazivazuzi
22. mar 2009

Caute,
no sa neurazte, ale nakukla som iba kvoli vavenke 😀 ale vidim, bud oslavuje v posteli, alebo este spi... Vave, daj vediet ako a co, lebo inak... 😎 😀
Kráááásnu nedelu vám prajem, nech je u vás pocasie prijemné, bez dazda a snehu 😉
😵

vavenka
autor
22. mar 2009

Ahoj Zuzi,
testik je negativny 😒
Aj ked teplotka sa drzi, no neviem co si mam o tom mysliet
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka

tinika
22. mar 2009

Vaven to musi byt napinak do poslednej chvile čo?

tinika
22. mar 2009

a pozeram ze aj ty mas VIP. No pockaj kym ti graf ukaze to T a vtedy testni, 😉

vavenka
autor
22. mar 2009

Tini no to hej, napinak, ale dnes som 13DPO a to by uz tien mal byt na hocijakom teste....
Prepodkladam ze zajtra teplota klesne a zajtra-pozajtra tu je mrcha.....

tinika
22. mar 2009

vaven nemysli na to a uvidis čo bude 😉

snazivazuzi
22. mar 2009

vave, tvoje testovanie mi pripomina to moje... jeden den som mala //, druhy den nie. 40dc som mala slabu ciarku na teste hcg a na druhy den nejak zmizla. Potom na 45dc som mala pozitivny zas, ale iba ráno a poobede zase nie. az na 50dc sa ukázali poriadne.
Vsak ak tam maju byt, tak sa ukázu uz behom pár dni, no nie? 🙂 Drzim palce!!! 😎 /a testuj vzdy s tou istou znackou, ak is nie si istá, a potom ked uz ciarky budu poriadne, kup test iného druhu a testni aj s tym./

zuzub
22. mar 2009

ahojte 🙂 vavenka, takže testík bol negatívny 😒 ale neboj, nič nie je stratené, kým mrcha nedorazí, možno je ešte len príliš skoro...
a inak, ako víkendujete? my sme dnes oslavovali Jozefa, mali sme poriadnu hostinu, zbohom moja detoxikácia, mám čo odčiňovať 😝

katka444
22. mar 2009

ahojte,

vavenka ☹ . pozeram, ze si zacala brat dufik az na 2 DPO a jedla ho az do vcera. moze ti to predlzit LF, lebo budes mat v tele dlksiu dobu zvysenu hladinu progesteronu. a aj teplota sa mozno drzi kvoli tomu. dufik treba brat len od 1-10 DPO.

ale ty si ajtak tehula, takze je to uz jedno

katka444
22. mar 2009

a coze vam nabehlo VIP aj ja kceeeeeeeeeeeem

katka444
22. mar 2009

jeeeeeeeej aj ja mam VIP 🙂

tinika
22. mar 2009

katka 😀 😀 ja som sa tiez cudovala, vy ste uz mali viackrat, ja len raz a teraz druhykrat

vavenka
autor
22. mar 2009

Kati Duph som brala len 1 tabl denne a aj to len rano, takze predpokladam ze do dalsieho rana mi teplotu az tak neovplyvnil - co sa merania tyka....A dnes som si uz nedala ani rano, to znamena za zajtra rano bude 48 hod co nemam v sebe umely progesteon...Ak sa teplota bude drzat - co bude uz 14 DPO, tak to bude snad dobre znamenie....

vavenka
autor
22. mar 2009

http://www.sukl.sk/buxus/docs/download/PIL00027...
Tu sa pise ze Duphaston neovplyvnuje telesnu teplotu a jeho eliminacia trva len par hodin...
No zajtra rano budem mudrejsia 😖

tinika
23. mar 2009
tinika
23. mar 2009

Kati tebe to VIP mohlo trocha počkat ne?

katka444
23. mar 2009

tini no mohlo. aaale co hlavne ze budem na konci tehula 😵 😀

vavenka
autor
23. mar 2009

Tretia tretia 🙂
A uplne jasna 😖 http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre