Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

ingulik
5. feb 2009

vave...priblizne tri kg zatial 🙂

vavenka
autor
5. feb 2009

Zuzi MNAM 🙂 a ja dnes nemam nic sakris 😠

ingulik
5. feb 2009

hm brokolica....dala by som si...ja mam vybrate z mrazaku kuracie prsia...budu dnes na smotane 😝

tinika
5. feb 2009

jamam dnes rezen v cestícku kurazí a zemiaky

zuzub
5. feb 2009

ingulik zlate bruško 😉

vavenka
autor
5. feb 2009

Tini ty si nechcela dietovat? Hm? 😀 😀

ingulik
5. feb 2009

dakujem zuzub

katka444
5. feb 2009

ingu krasne brusko 🙂

maju, ty este stale 2 v 1? a co vravia lekari. bude to na termin alebo skor, neskor?

vavenka
autor
5. feb 2009

Ingu hmm 3 kilecka, to je v pohode 🙂 Ja som cez vianoce pribrala 2, a to som ani tehula nebola 😀 Ale uz su chvalabohu prec 😉

tinika
5. feb 2009

Vanen ja????? No tu som to určite nepísala, hoci by mi neuškodilo. No som rozhodnuta odist z prace takze budem mať moooore času na cvičenie aj varenie zdravých jedál - teda popri praci pre svojich klientov 😉

vavenka
autor
5. feb 2009

Tini no sa mi mari ze si take nieco pisala ze chces schudnut 🙂

katka444
5. feb 2009

aj ja sa chystam chudnut. od marca. na konci februara koncim s tou mojou anglinou a idem na chudnutie. musim nastavit tvrdy rezim. myslim, ze ja som teraz pribral i z tych hormonov 😖

evus
5. feb 2009

ahojteeeeeeeee

maju,rodit este nic?

ingu,ty priberas tak pekne tabulkovo 😉

ja som volajaka mimoposledne dva dni,manzelik chodi do prace skoro rano,vracia sa neskoro vecer a uz som akasi unavena,fyzicky ani nie,ale psychicky jak diva svina,potrebovala by som vypnut 😔

zuzub
5. feb 2009

ja by som mala dietovať.... včera som si skúšala také supiš rifle, ale keď som sa v nich videla tak som si povedala tak to teda NIE!!! Len keď mne sa vôbec nechce chodiť cvičiť niekde medzi ľudí najradšej by som doma len nemám žiadne dobre cviky 😒

evus
5. feb 2009

baby,ked ste uz pri tom chudnuti,to sa ani neoplati,hlavne ak sa chystate na zajtra uvarit nieco taketo 😀 😝 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10190

katka444
5. feb 2009

zuzub ja mam dobre dvd. ak chces poskytnem. ale musis mat trochu priestor pri telke.

vavenka
autor
5. feb 2009

Zuzi ved staci doma pred telkou poskakat, dat par brusacikov a trocha podvihat ruky nohy 🙂
KAti a preco az od marca? Podme od zajtra 😉

Evus moja zlata, coze ten tvoj tolko maka?? Este vydrz, zajtra uz je piatok a dufam vikend ti muzicek pomoze a ty si budes moct oddychnut....Neboj to zvladnes 🙂

ingulik
5. feb 2009

evus ten recept vyzera suprovo...keby sa mi chcelo ist do obchodu dokupit suroviny tak by som ho mozno aj skusila,ale kedze sa mi nechce slapat do kaufu, tak bude len obycajne kuracie na smotane 😀
to skakanie pred telku som skusala, ale nemal ma kto motivovat... 🤐

zuzub
5. feb 2009

ja som za poďme všetky trošku chdnúť, pekne spolu budeme sa povzbudzvať 😀 😀 😀 ja by som potrebovala hlavne zadok a stehna zhodiť no aj bruško trochu 😉

katka444
5. feb 2009

vave, lebo na tu anglinu chodim 2x do tyzdna a to pridem o pol 8 domov a uz sa mi nic nechce. takze nestiham pravidelne cvicit. ale teda dobre. zacnime od zajtra, prejdem aspon na dietnejsiu stravu 😉

evus
5. feb 2009

vavenka...ja uz ani neviem,asi je v praci nenahraditelny alebo co 😠 ,uz mi to trosku zacina liezt krkom,ale mozem byt zas rada,ze deti su dobre,ze nie su snimi ziadne problemy,ale myslim,ze kazdy potrebuje obcas vypnut a akurat to dolahlo aj na mna.

evus
5. feb 2009

ingu,ja uz som bola na konci s vymyslanim,ze co varit a nasla som tento recept,tak idem skusit ukuchtit,ze co to bude,ale ako pises,vyzera suprovo.

snazivazuzi
5. feb 2009

Dobré ránko 🙂

Ingu, krásne brusko 😵
Evus, oooj moja, cez vikend si oddychnes...... poprosis manzela, aby siel s karinkou na prechádzku alebo aby nasiel nejaky program pre malu a ty si doma oddychnes. 😉

zuzub
5. feb 2009

kati ja môžem začať tak od nedeľe, lebo v piatok aj sobotu som na oslave a chudni na oslave, to sa nedaaaaaaaaaaaaaa 😀

katka444
5. feb 2009

moj kolega ma dnes 40cat. a vraj doniesol tortu. tak tiez mozem az od zajtra 😀
no a v utorok mam ja narodky, takze na vikend bude oslava. tak to vidim ozaj iba na ten marec 😀

evus
5. feb 2009

ahoj zuzi,jasne,deti berie v sobotu na dve hodiny von a ja mam oddych 😉

zuzub
5. feb 2009

tak to kati nechame na marec, ale určite 😉
evus ten tvoj obedik čo ideš variť vyzera fajne 🙂

tinika
5. feb 2009

evi tak dones deturence ku mne a mozes oddychovat 🙂

katka444
5. feb 2009

no v marci to uz myslim smrtelne vazne. ale vo februari sa zacnem rozbiehat.

tinika
5. feb 2009

kati v marci uz budes tehu, takze ziadne chudnutie ano !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre