• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
no ja som chcela uplnu, ale kazdy ma chce prehovorit na ten spinal. No ja si inak neviem predstavit pocut tie zvuky /by som im tam urcite odpadla!/ a vsetko okolo toho pocas SC a nehovoriac o tej bolesti hlavy, trpim cely rok skoro kazdy den s bolestami hlavy, nechyba mi este si to uzivat aj pocas narodenia mojho synceka...
23. mar 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,takze nie je o com,daj sa uspat...
23. mar 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
23. mar 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ty už to máš ozaj za pár..... ako to strašne ubehlo, veď len nedávno si písala, že máš // :sunglasses:
23. mar 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzub sak to na tych tt sledujem ako ten čas letí, ze zuzka už o chvilu budem mamička :wink:
23. mar 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru tini letí to..... a ty kedy nastupuješ do novej roboty?
23. mar 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A nam uz aj slniecko vyslo - takze dnes uz prsalo, snezilo, teraz je krasne jasno, som zvedava co bude poobede :grinning:
23. mar 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás je stále hnusne škaredo :frowning2:
23. mar 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby po spinale su migreny? ja som pocula ze po epiduralke....
23. mar 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som uz doma :grinning: :grinning: a idem papať fajny obedik z nedele
23. mar 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ja nemam osobnu skusenost, ale v porodnici co so mnou lezala mala spinalku a povedala, ze uz by si dala celkovu aj kamoskina segra, ze by uz urcite sla do celkovej anes.
Vave mate to tam na vychode pestre. Ale aj u nas fucalo, prsalo, svietilo a teraz je zamracene... :rolling_eyes:
23. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzub este beries HAK?
Zeny uz sa mi rozbieha mrcha, takze je po nadeji :angry:
23. mar 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adenka,po epiduralke bolieva hlava menej a bolesti sa vyskytuju fakt len ojedinele

janulik...ono je fajn,ked vidis,ze babo vyberu z teba zdrave,ale vidis ho par sekund a tie dlhodobe bolesti hlavy asi za to nestoja,ja by som tiez bola za celkovu

vavenka :unamused:

ja akurat papam rezen so zemiakmi,mnam
23. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evus pohoda, uz som rano vedela ze mrcha dojde, ked som videla teplotu...
Asi fakt nebudem merat, nerobi to dobrotu :slight_smile: skusim pockat aspon do 30 DC a vtedy testnut, ach jaj, momentalne mi to pride ako scena zo sci.fi :grinning: :grinning:
23. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja som chcela urcite spinal ale teraz ste ma dost spochybnili.... :confounded:
23. mar 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,ale ako si pisala,ovulka je tu zas o dva tyzdne :wink:

adenka,a ty ides rodit cisarskym?
23. mar 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evus presne tak :slight_smile:
Ja si ani neviem predstavit co to bude ked raz objavim // a nezacnem potom krvacat, sak ja to od stastia asi ani neprezijem :grinning: :grinning:
23. mar 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, to prezijes :slight_smile: skor neprezijes netestovat do 30 DC :grinning:

ja teplotu rada meriam. ved aspon viem na com som. :unamused:
23. mar 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,ani si nevies predstavit ako ti to prajem,ked s muzom obcas vecer tak debatujeme a spominam vas vsetky,tak len kruti hlavou,ze je to v dnesnej dobe fakt stastie mat deti...vave a ty si nerozmyslala nad nejakou asistovanou reprodukciou?
23. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evus zatial nie, verim ze sa to podari takto prirodzene, zatial si myslim ze mam cas :slight_smile:
Kati ved to ze ja viem na com som aj bez merania a potom zbytocne stresujem.....Viem kedy mam ovulku, cykly mavam pravidelne, takze to pre mna viacmenej nema vyznam....
A ked sa raz zadari - a na 30 DC este nebude mrcha, tak to bude jasny signal :slight_smile:
23. mar 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka :frowning2: hmm len prečo ten tienik na teste :confused: ja hak ešte stále beriem, ale niekedy mám také stavy, že by som ju hneď vysadila :unamused:
23. mar 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus, nechystam, ale mam vysoke diptrie az 5, tak neviem ci to nebude nutne...ale ak to pojde aj prirodzene tak asi radsej tak....
23. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzub a kolko este ich mas brat? Teraz nepamatam, to ste sa s lekarom dohodli, ci sama si si naordinovala? Ozaj a ta hematologia?
23. mar 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Som si teraz pozerala porody, juj co si my zeny musime vytrpiet :confused: :confused: Zuzi budem na teba silno mysliet :rolling_eyes:
No a Kati Tini, uz by fakt mohla pribudnut nova tehula, nech zacneme dalsiu vlnu :slight_smile:
Zuzub Ty sa potom pridas, ked doberies HAK :slight_smile:
23. mar 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka tiez som si raz pozerala porody a aj ma presla chut :confounded: ale tie co mali epiduralku, rodili celkom v pohode, teda aspon myslim, ze ju nemali, lebo nezjapali, len trosku potlacili a poho. tiez do vody je to zaujimave :fearful:
23. mar 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ta vlna by sa uz mohla zdvihnut :angry:
23. mar 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vaven mas pravdu, aby bola dalsia generacia drobcov z konika :slight_smile:
23. mar 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak tak, chlapci su odrodeni, resp. na ceste, my dodame dievcata :grinning:
23. mar 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka ešte budem brať HAK asi tak do polky mája a dohodli sme sa z dokim, že by bolo dobré aj na úpravu toho cyklu, len čo bude keď ju vysadím :confounded:
a s tou vlnou úplne súhlasím :grinning:
23. mar 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi a prosim Ta preco vlastne beries HAK? Prepac ze Ta spovedam, ale nejak tomuto nerozumiem....
A hematoska?
23. mar 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok