Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
24. mar 2009

maju,len kvapky do nosa,nebola to nejaka hrozna nadcha a corizalia mi inak vobec nezabera,takze som ju ani nebrala

nikka_
24. mar 2009

Ahojte baby...

my rady starých mám praktizujeme zakaždým, keď sme niekde vonku medzi ľuďmi...
Ono je to strašné keď nad malým začnú všetci híkať, aký je krásny, veľký a čo ja viem čo ešte...potom večer sa to sním nedá vydržať. Ale ja používam zhadzovanie uhlíkov

katka444
24. mar 2009

teraz nemozme sexikovat. stvrtok alebo piatok idem e na spg.

janulik a mozno zisiel z oci, ci ako sa tomu hovori. moja svagrina robila vtedy tiez taky ritual s poharom vody a zápalkami. ak chces, zistim ti podrobnosti 😉 a to teda n neterku zaberalo. normalne ostala uplne kludna 😲

evus
24. mar 2009

nikka,u nas je tiez zhadzovanie uhlikov caste a chvalabohu zabera 😉

janulik,to co pise katka s tymi zapalkami,to robim aj ja casto detom,zapaluju sa zapalky,hadzu sa do vody a popritom sa modli,ak chces o tom viac,mozem ti to napisat do IP.

u mna konecneeeeeeeeeeeeeee dorazila mrchana 😀

katka444
24. mar 2009

presne je to asi to co pise nikka, zhadzovanie uhlikov 🙂

inak ahojte, koho som nepozdravila 😵

nikka_
24. mar 2009

evuš ale ešte kojíš???

katka444
24. mar 2009

jeej evus tak to boli tie bolesti. takze teraz bacha, lebo uz ovulujes a my mame prednost v tehulkovani, jasne 😀

evus
24. mar 2009

nikka,ano este kojim

kati,bude mi ctou vam to miesto prenechat 😉 😀

nikka_
24. mar 2009

katka myslím, že my už mámwe na čas pauzu. teraz je rad na vás

janulik.j
24. mar 2009

Dakujem za "babske" rady. To s plienkou poznam, ale o uhlikoch a zapalkach som veru nepocula. Ja mam tiez jednu babsku radu. Kupem maleho v bylinke, vola sa to cistec. Evus tak mi pls napis IP. 😉
Nikkus presne vsetci hykaju a ochkaju a vlacia ho na rukach. Lezie mi to vrcholne na nervy a uplne ma vie vytocit, ked sa rozplace tak ho utisujem a niekto dobehne a zacne take tie reci a preco plackas a pod. Ved to je pre neho cudzi clovek a este viac sa vzdy rozreve. Som rada, ze nas najblizsie uz ziadna takato akcia necaka, lebo on sa chudak z toho potom nevie "spamatat". Teraz zaspal a ja by som sla najradsej s nim, ale je to tu ako po atomovke, kedze stale mrnka a ja nic nestiham 🙄

janulik.j
24. mar 2009

Evus a zabudla som, gratulujem k mrske 😉 Inak vas mamiciek sa nepytaju stale, ze kedy dalsie. Na toto som tiez alergicka. Po prve je to kazdeho osobna vec a som rada, ze mam za sebou porod a tie prve tyzdne, takze tema druhe dieta je momentalne pre mna tabu 😀

nikka_
24. mar 2009

janulik to poznám. Náš tato, dnes došiel ráno o šiestej z nočnej, on ľahal a my sme vstávali. malý vyspatý, čulý ako rybyčka, len som ho prosila, nech ešte spí, ale nedal si povedať. Dovtedy mrnčal, kým som nevstala a nezačala s ním hrať. Takže my teraz vstávame so slniečkom pomaly. Ale to je potom taký dlhý deň do večera. Keby ste nás teraz videli. Sedí mi na rukách a nedo volí písať, lebo on chce búchať do klávesnice.

evus
24. mar 2009

janulik...zozen si skapuliarik panny marie a zaves ho na cervenu nitku alebo snurku a supni mu ho do kociara,ked pojdete vonku,mysme tak chodili po vonku s Karinkou,ta bola na urkienutie ako zrodena s miskom sme na tom lepsie.a poslem ti IP,je to na dlhsie,ale do vecera to tam mas,idem ti to napisat,ale neviem ci stihnem,lebo maly bude kazdu chvilku hore.
dakujem ku gratulacii,v tejto teme sa to moc nepouziva,ale tentokrat vynimka 😉 ...teba stve,ze sa ta pytaju,kedy druhe????a co by si povedala,ked sa ta opytaju,ze kedy bude tretie??? 😀 ,to ja dost casto pocujem

nikka_
24. mar 2009

baby viete niektorá používať scrapbook
??

avuska19
24. mar 2009

Ahojte, aj nám poradíte niečo o tých uhlíkoch a zápalkách, moc dakujeme.

snazivazuzi
24. mar 2009

Bré ránko 🙂

evus
24. mar 2009

nikka,moc nie,alekdesi tu bol navod na to,len treba vyhladat

avuska,poslem ti to v IP-cku,jeeeee,ved ty mas uz babo 😉

zuzi,ahooooooooooooooooooooooj

janulik.j
24. mar 2009

Nikkus nas maly je zas hrozne urecneny. Zobudi sa a rozprava a viska. ale som taka unavena, ze zadriemem aj pri tom 🙂 Este takych 15 min. vydrzi aj pri kolotoci kym sa pomaly pozviecham. Najhorsie je, ze vecer sa mi nechce spat 😔 Veru je to potom dlhyyyyyy den s nimi. Vcera maly spal od 14tej do 15tej a to bol cely jeho poludnajsi spanok. Potom mrnci, lebo je unaveny, ale ani za nic nechcel zaspat. Takze nakoniec zaspal 19.30.
Este, ze manzelik prisiel vcera uz o 15tej z prace a hral sa s nim, lebo inak dovi dopo, ked ma tieto dni 😒 😀
S tym scrapbookom ti ja veru nepomozem 😒
Evus maly ma cervenu stuzku v kociku, ale asi nezabera 🙂 Dakujem za IP, ked budes mat cas...

janulik.j
24. mar 2009

Evuus dakujeeeem... Ty si ale riadna bosorka 😀 Budem si to musiet napisat, ale urcite vyskusam. Tak ja idem zenusky snad stihnem aj kaficko 😉

evus
24. mar 2009

janulik,nemas zac,u nas je to jedina vec,ktora detom pomaha,ked su mimo 😝 😀

nikka_
24. mar 2009

janulik môj malý má červenú šnúrku na ručke, mal ju odkedy sme došli domov z pôrodnice, ale ked boj u nás farár, kvôli krstinám tak mu ju dál dole, lebo vraj sú to poveri, ale hned po krstinách sme mu ju dali znova, chvalabohu zaberá

nikka_
24. mar 2009

Damko sa naučil ako robí autíčko, a teraz len trále brumkám, a pritom pľúva, aj pred chvíľou som mu dávala kašičká, a on v kuse brumkal. Zábavné krmenie

snazivazuzi
24. mar 2009

vy tu kecáte o poverách? no ja velmi na takéto povery neverim..... 😎 Mozno ked budem hore uz tyzden uplne bez spánku tak zacnem verit v hocicom 😀 xixi

nikka_
24. mar 2009

evuš, pošleš aj mne do IP ako ty zhadzuješ uhliky, pls>

evus
24. mar 2009

zuzi,ja som tiez neverila,pokym som nezacala mat s malou problemy

nikka,posielam

nikka_
24. mar 2009

zuzi, ja sama s tým mám problémy. a vraj to mám od detstva, takže ak to pomáha, prečo to zavrhnúť.

nikka_
24. mar 2009

evuš dakujem, robíš to trocha inak, teda tie modlitby, ale princíp je ten istý. Musím sa naučiť aj to tvoje

evus
24. mar 2009

ale sa mi zda,ze tuto to niekto uriekol 😅

tinika
24. mar 2009

čo tu rozoberate?? POvery??

tinika
24. mar 2009

No vam poviem, ze vestica mi vravela (teda mojej kamoske co sa na mna pytala) ze mi ta praca vyjde a vysla. A ze sa rozvediem tak to dufam nevyjde 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre