Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
24. mar 2009

Vaven omyl, my budeme tehu naraz 😉

katka444
24. mar 2009

a ja? 😢

vavenka
autor
24. mar 2009

Kati Ty budes tehotna skor 😉

petulig
24. mar 2009

ahojte..🙂
to je pocasicko, slniecko svieti a snezii.ja som dnes mala ist na triple testy a ma poslali domov, ze som vraj mala prist rano na krv nalacno. Hm keby mi to tak niekto povedal dopredu🙂 tak zajtra znova
Ktovie ci tie cervene snurocky zaberaju, lebo som si vsimla, ze vela mamiciek to dalo svojim detickaam.

katka444
24. mar 2009

🙂

katka444
24. mar 2009

budeme naraz. traja musketieri 😀

u nas je tiez ako v aprili 🙄

vavenka
autor
24. mar 2009

Kati no najblizsie je Tini a potom Ty, ja si zas mesiac pockam 😠

evus
24. mar 2009

petulig,veru nalacno si mala ist

u nas zas ako vzdy fuka,sem-tam vyjde slniecko,ale aspon neprsi

katka444
24. mar 2009

nemate zajtra niektora cestu cez Nitru? idem tam zajtra na sluzobku, ale bude to take lazo plazo, tak by som s niekym zbehla na kavu 😵 🙂

evus
24. mar 2009

kati,zbehni do serede,to uz nemas z nitry daleko 😉

adenka
24. mar 2009

ahojky, ako sa tu mate?
petulig ja som na tripple nebola nalacno a nic mi nehovorila...to si kazdy robi po svojom? 😨

katka444
24. mar 2009

vavenka, bude postupka 🙂

vavenka
autor
24. mar 2009

Aden jeej 19tt, ako to leti 🙂

katka444
24. mar 2009

evus, zas tolko casu nemam. mozno nabuduce 😉

evus
24. mar 2009

adenka,zjavne ano,pretoze ja som zas nebola na testoch na cukrovku

petulig
24. mar 2009

tak ja neviem, lebo kolegyna bola teraz na prvych krvnych testoch je na zaciatku tehotenstva a nemusela na lacno a isla na pol desiatu. Tak netusim co je za problem. Mi povedala, ze nalacno nemusim ale musim rano. Tak to uz vobec nechapem🙂 ale tak oni vedia haadam

adenka
24. mar 2009

vave veru leti to rychlo 🙂

no ja som zatial vsetky testy absolvovala najedena,,kedze poradne mavam o 10tej tak si nedovoli ma ziadat prist nalacno lebo by som jej zjedla hlavu...je to sice divne, ale je to tak...nechapem...

evus
24. mar 2009

kati,no to by bolo fajn,keby si sa ukazala,dali by sme kaficko,pokecali,zdokumnetovali stretko,nech aj baby vidia,ze si tu bola 😉 ...chodis tadeto casto???

vavenka,vy ste uz udobreni???

petulig
24. mar 2009

no ja nemam presne urcenu hodinu, ked pridem tak pridem, tak aj preto som to poplietla.Aden ty si mala vsetko ok? Mam z toho stres nejaky

evus
24. mar 2009

no pride mi to trosku divne ist najedena na triple testy,vsak to moze zmenit vysledky,ci nie?

adenka
24. mar 2009

petulig ja ti pravdu poviem ze ani neviem...lebo mi sestricka povedala nech nevolam, ze ak bude nieco zle, zavolaju mi oni..a oni nevolali a ja tiez nie...ale v pondelok mam poradnu tak sa dozviem. ak nevolali asi je vsetko ok...ja som to proste pustila z hlavy....

katka444
24. mar 2009

to mi je tiez divne. ja som tiez vzdy na krv na cokolvek chodila rano nalacno 😒 . ale ak mate labak po ruke, tak zoberu krv aj neskor. u nas zbieraju krv do 8:00 a potom odvazaju do vacsieho mesta do labaku.

evus chodim tak 1x za 3 mesiace. nitra a piestany

petulig
24. mar 2009

tak super, dufam ze aj u nas bude vsetko OK. Keby som tak dokazala precitat tie doktorove cmaranice v knizke. Vraj je dolezite nejake NT rozmer hlavicky ci co. Aj to tam mam popisane a aj mi je to na prd ked to neprecitam🙂 tak len vydrzat kym vysledky budu. Vo zvolene mi povedali ze 3d sono robia medzi 24 a 26 tyzdnom. To dovtedy nevydrzi moj drahy 😀

evus
24. mar 2009

akurat som citala,ze triple testy su uz pomaly zastarala metoda,pretoze nie vzdy vyjdu stopercent pravdivo,takze je uz len otazka casu,kedy sa prestanu robit

nooooooo kati,takze najblizsie by si si mohla naplanovat nejaku navstevu,mame tu fajnovu cukraren 😉 a to uz aj teplo bude

adenka
24. mar 2009

evus aj mne bolo, ale kedze mi nikdy nekazala prist nalacno a dokonca sa ani nepytala ci som jedla tak som to neriesila...a predpokladam ze ak jej tam o 10tej dojde tehulka tak ani nerata s tym ze este nic nejedla...

tinika
24. mar 2009

Jasne kati, ty o mesiac skor ako my s vavenkou 🙂 😉 Takže si už švihni laskavo 😀 😀

tinika
24. mar 2009

Vaven nene dohoda je dohoda, my budeme tehu naraz a katka o mesiac pred namy, sak sa snazi uz dost dlho. Ozaj vaven a vy ako dlho snazite??? Lebo ja asi najkratsie z nas 3

adenka
24. mar 2009

petulig a nemas v tehu knizke nejake cislo pri NT? ja tam mam 1,7 a myslim ze do 2,4 alebo tak nejak je to v norme

tinika
24. mar 2009

Adenka ako kukam na vas termin tak to aj svagor to maju tak nejako, trocha mi to este pride občas luto, ze oni maju čo chcu, ale spomeniem si na to jak muz seka dobrotu, na novu rpacu, byt a je mi hned fajn 😀 my budeme chodiť po vyletoch a ona bude prebalovat male 😀 😀 Ne ze by som ja nechcela to robit ale trocha sa musim potesit ne?

adenka
24. mar 2009

tini neboj, vyjde vam to vsetkym,...teraz sa budes sustredit na novu pracu a byt a nie na babo a bum...pride to... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre