• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
vavenka sa sanazi z nas 3 najdlksie. myslim ze v auguste-septembri to budu 2 roky, ze?
24. mar 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika musi hlavne snazilkovat o 106 :wink:
24. mar 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati :grinning: :grinning: :grinning: jo jo musim
24. mar 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak adenka, ja uz na to tak veľmi nemyslim a to je myslim tiez dolezite takze tak asi
24. mar 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini presne tak :wink:
24. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si ako uzivas tehu?? Bo svagrovej zene je este stale zle
24. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evus hej hej, do soboty som vychladla a hlavne som bola vytesena z unimobunky, ktoru sme s tatkom dopravili na nas pozemok :slight_smile:
24. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz super...rano si este grcnem a potom je to pohoda...len nesmiem byt hladna...
24. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aden uz si aj nieco pribrala? Moja kamoska takto grckavala cele tehu, a rodit sla o 2 kila lahsia ako bola pred tym nez otehotnela :grinning:
24. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mas este dobre adenka ona este vo februari bola PN bo ani nic nedokazala v sebe udržat, ale si myslim ze to kus prehana, sak ju obsluhuju jak princeznu ked si spomeniem ze svagrine tiez bolo blbo a este aj v zahrade robila , do roboty chodila upratovala varila a tota si ani deku nevie priniest. by som chcela vidiet čo by robila keby sami byvali
24. mar 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,tak sa pomaly zacinas vytesovat?chcete toho roku uz byvat,ci nie?
24. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus asi to nestihnu este a je dobre ak stavba trocha cez zimu vymrzne stoji za to počkat
24. mar 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evus neeeee, budem rada ked sa nam podari dokopat toho roku aspon hrubu stavbu, to znamena vytiahnut mury a dat strechu.....A potom sa uvidi co dalej :slight_smile: hlavne po financnej stranke.....
24. mar 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo vaven aj by sa to takto mala, aj keby korunky boli, sak este jedne vianoce prezijes v byte ne?
24. mar 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini no ja som sa tiez chcela hodit na PN...je to strasne ked si uplne slaba a zo vsetkych pachov ta napina...len ja mam pracu kde si moju PNku musi odrobit kolega lebo moja robota nepocka..tak som sa obetovala..ale chapem ludi co ostanu doma....

vave ja uz som 4-5 kil pribrala
24. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adenka sak ja ju chapem, nezavidim jej ale aj tam mam pocit ze to bars preziva. Ona je taka fiflena
24. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tom su so svokrou rovnake, obe furt stukaju čo ich boli a bla bla jakeby nikoho ineho nic nikdy nebolelo, uz ani nereagujem ked svokra stuka ze ju zase boli hlava, ze sa jej toci abo ze ju boli chrbat a je unavena, ked nich okrem varenia nerobila, keby mala robit tolko jak moja mam ta by osivela :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tam mam napisane len v norme a potom dalsi zapis z dalsej poradne a to neviem precitat absolutne..to je otrasne tento skrabopis:slight_smile:
24. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som v jej svadobnom albume nasla foto baba, ale my sme ho ani nevideli to je jasne sak my sme nikto
24. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petulig ak by bolo nieco zle, povedali by ti, takze bud pokojna..
inak som sa pytala v augustovkach a vsetky sme sli na AFP najedene....
24. mar 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini v svagrininom? foto so sona? ona chodi sem na MK?
24. mar 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
so=zo :grinning:
24. mar 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zeny mne je z tej mrchy tak zle, este mi tak asi nikdy nebolo, ble, normalne mi je na grcku....Stavalo sa to niektorej z vas? A v boku ma tak lame ze ani sediet neviem, brucho boli, este aj hlava ma rozbolela, ani Ibalgin nezabera...Fuj :angry: :angry: :angry:
Tak som sa postazovala a hned mi je lepsie :sweat_smile:
24. mar 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave chod domov a lahni si...to je najlepsie...
24. mar 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: aden uz to radsej neriesim, akurat mam od zaciatku pocit, ze chcem doktora vymenit a len sa v tom utvrdzujem.Len neviem ci nebude problem,kedze uz mam knizku u neho. Mam aj vybrateho noveho co ma ako jediny v BB 4D sono.Asi skusim a uvidime co mi povie
24. mar 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, to moze byt tym dufikom. aj ja som po nom mala silnu mrchu s bolestami a musela som si dat ibalgin :rolling_eyes:
24. mar 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petulig podla mna ho mozes zmenit...ved ak nie si spokojna mas na to narok...
24. mar 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati to vazne? Asi sa na ten Duphaston vyprdnem.......
24. mar 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez si myslim, ze mi mame progesteronu dost podla BT. a zjavne ti nepomohol ani na tie tvoje tieniky. :unamused:
24. mar 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a doktorke si vravela o testikoch?
24. mar 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok