Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
24. mar 2009

vavenka sa sanazi z nas 3 najdlksie. myslim ze v auguste-septembri to budu 2 roky, ze?

katka444
24. mar 2009

tinika musi hlavne snazilkovat o 106 😉

tinika
24. mar 2009

kati 😀 😀 😀 jo jo musim

tinika
24. mar 2009

tak tak adenka, ja uz na to tak veľmi nemyslim a to je myslim tiez dolezite takze tak asi

adenka
24. mar 2009

tini presne tak 😉

tinika
24. mar 2009

a ty si ako uzivas tehu?? Bo svagrovej zene je este stale zle

vavenka
autor
24. mar 2009

Evus hej hej, do soboty som vychladla a hlavne som bola vytesena z unimobunky, ktoru sme s tatkom dopravili na nas pozemok 🙂

adenka
24. mar 2009

ja uz super...rano si este grcnem a potom je to pohoda...len nesmiem byt hladna...

vavenka
autor
24. mar 2009

Aden uz si aj nieco pribrala? Moja kamoska takto grckavala cele tehu, a rodit sla o 2 kila lahsia ako bola pred tym nez otehotnela 😀

tinika
24. mar 2009

no to mas este dobre adenka ona este vo februari bola PN bo ani nic nedokazala v sebe udržat, ale si myslim ze to kus prehana, sak ju obsluhuju jak princeznu ked si spomeniem ze svagrine tiez bolo blbo a este aj v zahrade robila , do roboty chodila upratovala varila a tota si ani deku nevie priniest. by som chcela vidiet čo by robila keby sami byvali

evus
24. mar 2009

vavenka,tak sa pomaly zacinas vytesovat?chcete toho roku uz byvat,ci nie?

tinika
24. mar 2009

evus asi to nestihnu este a je dobre ak stavba trocha cez zimu vymrzne stoji za to počkat

vavenka
autor
24. mar 2009

Evus neeeee, budem rada ked sa nam podari dokopat toho roku aspon hrubu stavbu, to znamena vytiahnut mury a dat strechu.....A potom sa uvidi co dalej 🙂 hlavne po financnej stranke.....

tinika
24. mar 2009

jojo vaven aj by sa to takto mala, aj keby korunky boli, sak este jedne vianoce prezijes v byte ne?

adenka
24. mar 2009

tini no ja som sa tiez chcela hodit na PN...je to strasne ked si uplne slaba a zo vsetkych pachov ta napina...len ja mam pracu kde si moju PNku musi odrobit kolega lebo moja robota nepocka..tak som sa obetovala..ale chapem ludi co ostanu doma....

vave ja uz som 4-5 kil pribrala

tinika
24. mar 2009

adenka sak ja ju chapem, nezavidim jej ale aj tam mam pocit ze to bars preziva. Ona je taka fiflena

tinika
24. mar 2009

v tom su so svokrou rovnake, obe furt stukaju čo ich boli a bla bla jakeby nikoho ineho nic nikdy nebolelo, uz ani nereagujem ked svokra stuka ze ju zase boli hlava, ze sa jej toci abo ze ju boli chrbat a je unavena, ked nich okrem varenia nerobila, keby mala robit tolko jak moja mam ta by osivela 😀 😀

petulig
24. mar 2009

ja tam mam napisane len v norme a potom dalsi zapis z dalsej poradne a to neviem precitat absolutne..to je otrasne tento skrabopis🙂

tinika
24. mar 2009

prave som v jej svadobnom albume nasla foto baba, ale my sme ho ani nevideli to je jasne sak my sme nikto

adenka
24. mar 2009

petulig ak by bolo nieco zle, povedali by ti, takze bud pokojna..
inak som sa pytala v augustovkach a vsetky sme sli na AFP najedene....

katka444
24. mar 2009

tini v svagrininom? foto so sona? ona chodi sem na MK?

katka444
24. mar 2009

so=zo 😀

vavenka
autor
24. mar 2009

Zeny mne je z tej mrchy tak zle, este mi tak asi nikdy nebolo, ble, normalne mi je na grcku....Stavalo sa to niektorej z vas? A v boku ma tak lame ze ani sediet neviem, brucho boli, este aj hlava ma rozbolela, ani Ibalgin nezabera...Fuj 😠 😠 😠
Tak som sa postazovala a hned mi je lepsie 😅

adenka
24. mar 2009

vave chod domov a lahni si...to je najlepsie...

petulig
24. mar 2009

🙂 aden uz to radsej neriesim, akurat mam od zaciatku pocit, ze chcem doktora vymenit a len sa v tom utvrdzujem.Len neviem ci nebude problem,kedze uz mam knizku u neho. Mam aj vybrateho noveho co ma ako jediny v BB 4D sono.Asi skusim a uvidime co mi povie

katka444
24. mar 2009

vavenka, to moze byt tym dufikom. aj ja som po nom mala silnu mrchu s bolestami a musela som si dat ibalgin 🙄

adenka
24. mar 2009

petulig podla mna ho mozes zmenit...ved ak nie si spokojna mas na to narok...

vavenka
autor
24. mar 2009

Kati to vazne? Asi sa na ten Duphaston vyprdnem.......

katka444
24. mar 2009

tiez si myslim, ze mi mame progesteronu dost podla BT. a zjavne ti nepomohol ani na tie tvoje tieniky. 😒

katka444
24. mar 2009

a doktorke si vravela o testikoch?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre