• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
Ale dnes som 11dc, zajtra 12dc a v sobotu 13 dc a ja budem testovat az po 13dc lebo občas došla mrcha až na 13dc
26. mar 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tini ... ja som na tom úplne rovnako ako ty ... tiež som dnes 11 dpo :slight_smile:
26. mar 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :slight_smile: takže zase mam niekoho kto je na tom rovnako hihi predtým som to mala s vavenkou ale ta zdrhla uz ma mozno aj po mrche. A teplotku meras?? Drži sa hore??? Kedy testujes,?
26. mar 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne zasnezene ranko :wink: Ked sa pozriem von mam pocit, ze idu Vianoce. Snezi ako o zivot... :unamused:
Ja cakam tiez kazdu chvilu mrchu uz skoro tyzden ma pobolieva brucho... idem si urobit kafco a zehlit a konecne tu niekto nieco napiste a neflakajte to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :slight_smile:
26. mar 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuc ahojte :wink:
26. mar 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas sneh neni ale včera večer ked som domov sla od klientky tak som musela oškrabovať okno na atue čo tak mrzlo.

ahoj janulik
ahoj kati
26. mar 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ... meriam ... a drží sa hore .... dnes dokonca stúpla ... ale myslím, že je to len "ticho pred búrkou" :slight_smile:
26. mar 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúsim sem hodiť môj graf
26. mar 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože, že leni ... tini som chcela napísať :slight_smile:))))))
26. mar 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika, ty mas krasny grafik :wink:
u nas tiez snezi a ja uz chcem jaaaaaaaaar

http://www.fertilityfriend.com/home/katka444
26. mar 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni som si domyslela hihi
kati dakujem ale asi to bude zase take ako vzdy
26. mar 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, asi si myslela mňa, že? ... len čo z toho, že žiadne iné podozrivé príznaky ... určite dostanem mrchu ... cez víkend :(
26. mar 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni pekne pekne

ale ja neviem ako dať sexik dvakrat za den, ale sak ani nebol hihihi
26. mar 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz chcem jar

mna uz tiez druhy den pobolieva trocha mrchovsky brucho takze asi takto ale neriesim to čo bude to bude :grinning:
26. mar 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v ponuke je "both" ... to znamená dvakrát
:slight_smile:
26. mar 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež sa s tým príchodom mrchy pomaly zmierujem ... hoci tentokrát ma boleli prsia ... teda konkrétne bradavky dosť a aj dosť dlho ... vlastne aj dnes ... čo doteraz tak nebolo ... bojím sa aj testovať ... či to nie je zbytočné ... no uvidím, možno zajtra ráno skúsim
26. mar 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha leni dik , hoci to asi nebudem poterbovat hihihi

mna tiez boleli prsia a posledne mesiace stale v čase okolo ovu a po nej tžakze to ako tehu príznak neberiem
26. mar 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no práve ... a inak žiadne príznaky nemám ... teda nič zvláštne ... viem, že to nemávajú všetky ženy rovnako ... ale som skôr zmierená s tým že nie som tehu ... hoci strašne by ma to potešilo keďže sme sa konečne tak pekne trafili :slight_smile:
26. mar 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja uz aj keby sme sa trafili do ovu tak sa este nenadejam, sak vid katka, ta sa vzdy trafi aj vavenka a furt nic
26. mar 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej ... práve z nich som si zobrala príklad, že načo sa predčasne tešiť :( ... sledujem ich ... vás tu každý mesiac potichúčku ... a čakám, kedy nám to vyjde a stále ani jednej nič :( ... a to som si myslela, že keď som v živote nebrala antikoncepciu, tak to pôjde lepšie
26. mar 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si to tiez myslela leni ale co uz, osud je pre nas určeny inak, ale neboj, raz sa všetky dočkáme toho malého batôžka
26. mar 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ... príde, keď bude ten správny čas :slight_smile:
26. mar 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obe mate krase grafiky. a viete co? vraj najlepsi priznak tehu je, ked v case pred tym ked ma prist MS necitite vobec nic. ani prsia ani podbrusko. :wink:
26. mar 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, ako sa máte?
Ja som dnes uuuuplne mimo... bude to z toho pocasia, alebo ja neviem, ale sustredit sa teda neviem na nic.... :rolling_eyes:
26. mar 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kati ale mna trocha brucho bolelo, momentalne an nie ale bolelo a prsia uz prestali :grinning:
kati sak uvidime ne? Co ine nam ostava ako čakať :wink:
ahoj zuzi
26. mar 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru Kati, ked si myslis, ze tento mesiac urcite nie, tak to pride...
Zuzi ahoj a coze sa potrebujes na co sustredit? na TV program? :grinning: :grinning:
Ja uz som pozehlila, obaja chlapi spia, lebo mangelik bol v sluzbe. a ja idem na to kaficko s tortickou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kde sa nam flaka Evus?
26. mar 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulik, no jasne ze na TV program :grinning: cely cas som nevedela o com je rec v CSI NY a teraz ide Kost a stále neviem co sa deje :grinning: jednoducho som mimo :sunglasses:
26. mar 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi mat tvoje problémy :sweat_smile: :grinning:
26. mar 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky :slight_smile:
26. mar 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok