Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

majulienka32
27. mar 2009

evus 😀 😀 , nastastie ja som uz z toho vyrastla 🙂
ingulik ved to je to ze veci si chcu vybrat mamicky, a v poslednych mesiacoch sa kotulat po obchodoch to nieje bohvieco..treba skorej jasne 🙂
zuzi a ty svokru nepocavaj, urob si po svojom 🙂

snazivazuzi
27. mar 2009

ved práve, ... si nemylsim ze su zeny-tehulky kt. doma nemaju nic pre bábo este pred jeho narodenim, no nie?
Dnes asi nie, ale cez vik sa tá postielka poskladá ci uz bez pripomienok alebo s nimi 😀 a keby nieco,,... tak jej ukázem dupacky, kt. kupila ona pred pol rokom 😀

majulienka32
27. mar 2009

zuzi výborne, to bude dobry argument 🙂 a preco ich kupila ked je taka poverciva?

snazivazuzi
27. mar 2009

maju, ja ked som chodila po obchodoch som si myslela ze odpadnem.. vzdy mi prislo zle, furt mi bolo teplo, v kazdom obchode som sa musela vyzliect, min. si dat dole kabát.. vzdy som mala so seboz vodu.... no neni sranda v devietom mesiaci kupovat vybavicku a kocik atd... radsej mat vsetko doma skor, ako potom v poslednej chivli zhánat vsetko... hlavne ze zhánat by musela mama alebo svokra.... manzel.... a ja si to predstavujem tak, ze pripravit vsetko pre malého mám ja a manzel a nie niekto iny, podla svojich predstáv a nie podla mojich 😠

snazivazuzi
27. mar 2009

maju, vsak to... som sa aj ja cudovala... vraj sa jej tie dupacky tak zapácili, ze ich jednoducho MUSELA kupit 😀
Brusko som este nemala, ale maly uz dupacky od povercivej svokry mal 😀

janulik.j
27. mar 2009

Tak my sme mali postavenu postielku od pol. septembra, ked bol mangel doma na dovolenke. Takze som od siedmeho mesiaca spavala s postielkou pri posteli a maly je zdravy ako buk 😀
Evus ja mam skor pocit, ze ked nekojis, tak v dnesnej dobe na teba zazeraju. Tu aj ked prides do maters. centra s flaskou, tak ta tam idu "zozrat".
Maju aj ja som to oplakala, ale do toho mal maly este tie koliky a ja s nim sama sa ani necudujem, ze mlieko potom zmizlo. Este som mu aspon odstrekovala aj to som na 4X jednu jeho davku, co kamoska mala za 10min. a ja som mala ruky ako opica 🙂

janulik.j
27. mar 2009

Evus a ako ste dopaldli s tymi kupcami na byt?
Maly zaspal tak dufam, ze potiahne aspon 2 hod. lebo je nevyspaty a potom nevie co so sebou betar jeden. Este, ze je mangel dnes doma, lebo by som ho vyplieskala 😀 😀 😀

majulienka32
27. mar 2009

janulik ved to je to, ze kazdy na teba zazera ked nekojis a preco nekojis a pod.. 😕
ja si myslim ze ide o to aby bolo dieta spokojne a nie aby sa trapilo pri prazdnom prsniku a plakalo. no nie? pekne sa napapka nitrilonu je spokojne a spinka..
chudacik Kubko uz ma aj bitku 😀

evus
27. mar 2009

janulik...vsade sa o kojeni rozprava,ale koji mozno z desiatich jedna zena...a este keby som to mala porovnat,na Orave ked som este byvala som nepoznala v okoli ziadnu babu co by nekojila a to ako vazne a tu ked sa okolo seba pozriem,tak v kocikoch pokupeny nutrilon,za kociarom sama kocka a este k tomu s cigaretkeou v ruke. a s bytom zatial nic,ten zaujemca minulu sobotu nedosiel a tento tyzden sa uz neozval,ja si z toho nejaku tazku hlavu nerobim,preda sa preda,nepreda nepreda

evus
27. mar 2009

pozyvam vas na vyprazane rybky 😉
maly spinka,ja som uz po obede,upratane mam aj navarene,dnes sa musim pochvalit,som sikovna gazdinka 😀

janulik.j
27. mar 2009

Presne Maju kazdy sa ma stale vypytoval ci kojim a preco nie dokonca este aj taka zenska v preplnenom buse mi zacala davat prednasku. Odvtedy som sa sekla a ked sa ma niekto cudzi pytal, tak som povedala, ze kojim a hotovo...
Sme si s mangelom objednali pizzosku, sa tesiiiim 😝 Chlapov poslem von a idem upratovat, lebo tu mame sodomu-gomoru 🙂

janulik.j
27. mar 2009

Evus, tak to sa cudujem. Ked mame aj stretko, tak som jedina co nekojim a naposledy nas tam bolo 12 a to tam mali aj 8.mes. dievcatko a vsetky deti tam poctivo cickcali z prsnikov 🙂 Ja som sa bala aj povedat pediatricke, ze mu davam Nutrilon som cakala dlhosiahlu prednasku, ale nastastie je to pohodacka a jej dcera ma o mesiac starsiu dcerku a tiez bola na tom ako ja. Vidis Maju aj dcery dets. lekarok nekoja, kam tento svet speje 😀

evus
27. mar 2009

u nasje uz konecne teplejsie,tak sa da uz aj prechadzat poobede vonku s detmi,aspon do vecera nemusime trcat doma...a zajtra sa meni cas a ked tak rozmyslam,tak sa to tym nasim dvom aspon posunie k dobremu,lebo potvory zacali vstavat rano o pol siestej

snazivazuzi
27. mar 2009

joooj u nás je tepluckoooo 😀 sa tesim 🙂
idem dnes ku kadernicke, sa trosku obnovit, refreshnut 😀 xixi keby ste tu moje nestastnu hlavu videli... no paraaada 😎

tinika
27. mar 2009

ingu dakujem hihi no uz sa nam to krati a konecne pojdeme na kavu dakedy 😀

nikka_
27. mar 2009

ahojte už som znova tu. Bola som v Maďarku na mlieko a čaje. Zuzi ja som mala positeľku od konca môsmeho, ale to preto, že sme sa sťahovali do bytu. V podstate som mala všetko nachystané dopredu, a malý je chvalabohu v poriadku. Kočiar sme mali už od septembra, čiže 2 mesiace dorpedu. A veci som mala nachystané a tašku zbalenú už mesiac pred pôrodom. Na tieto povery neverím.

tinika
28. mar 2009

Ahojte, ešte spíte??

http://www.fertilityfriend.com/home/tinika

Teplotka sa drťží ale mna uz poriadne mrchovsky bolí brucho tak čakam dnes alebo zajtra

zuzub
28. mar 2009

ahojte, ja som dnes v robote a sa mi taaaaaaaaaaaaaak nechce 😝 , vonku je nááááádherne 😎

snazivazuzi
28. mar 2009

Dobré ránko 🙂
Pre pracujuce málo roboty a pre tie kt. su doma vela veeela oddychu prajem!
Zuzub, ty si oddychnes zajtra 😉

zuzub
28. mar 2009

ďakujem zuzi 😉

tinika
29. mar 2009

Bre ranko

To tu fakt tak dlho nikto nebol??

Moj grafik

http://www.fertilityfriend.com/home/tinika

teplotka supla, brucho mrchovsky bolí ale mrcha nikde

tinika
29. mar 2009

14DPO som ešte nikdy nebola, ale možno to stres sposobil, uvidime, testik nemam tak zajtra kupim a ked mrcha nedodje tak v utorok testnem ale asi mrcha dojde dnes

snazivazuzi
29. mar 2009

Ahoj tini, drzim palce, aby mrcha dosla az niekedy v roku 2010 😉

Inak, peknu nedelu vám prajem! /u nás je 🙄 pocasie/ ☹

tinika
29. mar 2009

hihi zuzi dakujem ale myslim ze fakt dojde dnes uz mam take pocity

Aj u nas je zamračene, včera svietilo slniečko a fukalio, ale sme boli vonku trocha s havou

tinika
29. mar 2009

My ideme k nasim na obed tak sa tu majte zatial a piste nech mam čo čítať večer 😉

katka444
29. mar 2009

ahojteeee,

tak ja hlasim, ze som uspesne zvladla navstevu krstin kamoskinej dcerky, kde bola sama tehula. s malinkou som sa vytesila, tak snad sa nam prilepi.

http://www.fertilityfriend.com/home/katka444

katka444
29. mar 2009

nikto nikde 😕

snazivazuzi
29. mar 2009

ahoj katka 🙂 Nooo to dufam, ze sa na teba nejaké tehuvirusky nalepia, tu más zopár aj odo mna 😀

Tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj Tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 😵 😵 😵

kedy budu vysledky z spg?

evus
29. mar 2009

ahojteeeeeee

zuzi,pokial viem tak katka na spg nakoniec neboli,pretoze v piatok nerobili

mne sa dnes taaaaaak nechcelo varit,mali sme v mraznicke este kare,tak som kupila omacku tie sikovne recepty na zapekanie,sacok vysypala do smotany,zaliala tym maso a dalado rury zapiect,som myslela,ze to bude somarina a nebude to vobec nijako chutit,ale je to fakt vynikajuce,masko je jemnucke a ta omacka z toho,ze mnam,mnam

ingulik
29. mar 2009

aaaahojky 🙂
juj dnes je ale hnusne pocasie 😠
my sme vcera boli v Madarsku na nakupy, kupili sme malej prenosnu postielku a lehatko aj s hrazdickou na hranie a este plno plno dalsich veci...je to neuveritelne ako sa tam vsetko oplati kupit 🙂

prajem pekny dnik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre