• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
baby nechodte skor k lekarke, mne ani krv nebrala ked som jej povedala ze mam 6 pozit. testov tak som akurat bola este viec nervozna ze tam nic nebolo vidiet...mne hovorila ze staci prist po 2 tyzdnoch meskania...
30. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok vavenka pojdem az o dva tyzdne
30. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,vysetrit na vysetri vnutornym ultrazvukom,ale ta tehotnost je este nizka,takze tam neuvidi nic...tiez som sla k dokymu ked som zbadala na teste dve ciarocky a na sone nebolo vidno vobec nic,akurat mi potvrdil cystu na pravom vajecniku a vravel,ze sa nemam este tesit,lebo mrcha moze meskat aj koli tej cyste,ja by som este pockala a isla najskor o tyzen k dokymu...v 5tt by mohlo byt vidno gestacny vacok(spon nieco)a okolo toho 8tt uz aj akciu srdiecka
30. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini tt sa pocitaju od 1 dna cyklu a nie od ovu :wink:
30. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha jaaaaj no tak som zase o niečo mudrejsia hihi
30. mar 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom ok 4tt a 3 dni hihi
30. mar 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak,tak baby,neplaste sak doktorovi,ani mne krv nevzali,ked som prislas tym,ze mam test pozitivny
30. mar 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nepotešili ste ma, ale ok ... asi ešte počkám :slight_smile:
30. mar 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka,ja som tiez bola z toho taka nadsena ako ty a hned som to chcela mat potvrdene,baby ma odtialto aj prehovarali,aby som este pockala,ale bola som mudrejsia a tak to aj dopadlo,takze este to nejako vydrz
30. mar 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, v 6tt môžem ísť?
30. mar 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a máte nejaký tip na kalkulačku, ktorá mi to vyráta
30. mar 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus meranibt. tam ti to vyrata podla ovu, ked vies kedy bola. najdes to vo vypočtoc :wink:
30. mar 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka.mozes
dík za tip kati ...
30. mar 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini a na mna si zabudla :slight_smile: myslim, ze tento rok som otvorila ja ak to nebola aden ..leni gratulujem :grinning:
sup sup zvysok baby ide sa nato :wink:
30. mar 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no petulik prepaaač som ta tu dlhsie nevidela ta som zabudla no takze sme tri tehule hihi ja som chcela septembrove baby ale čo uz, hlavne že bude :grinning:
30. mar 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebudem predsa čakať dalši rok :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
TINIKA, VELKA GRATULACIA!!!!
:grinning: Drzim palce, inak ja som v novembri hovorila muzovi ze pockam na mrchu a zacnem chudnut a brat take lieky na chudnutie a ...... dopadla som rovnako:slight_smile:
A dufam ze mu to vydrzis napovedat a ze mu das krasny darcek k vyrociu :dizzy_face: , ja si to sice neviem predstavit ja som sa usmievala ako debil aj ked som sa este v kutiku duse bala ci bude vsetko ok ale mm som to povedala hned, som ho zobudila a on ze hmmm a nepresvita to ta ciarka kde by to malo byt? :angry: a vcera uz videl na 3D-cku tu "presvitajucu 30 cm ciarku" :grinning:
sevzuz dakujem a aj lenka je tehula :slight_smile:
pekny termin mate 1.8. držim palce nech je vsetko ok
30. mar 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tini odpustene :slight_smile: mna zas kamosky strasia ze sa mam poponahlat v auguste porodit kvoli skolke ci co..no nerozumiem tomu a zatial ma to netraapi
ozaj neviete kolko krat poistovna preplati gyndosovi ultrazvuk? odmietli vam ho niekedy spravit ked ste poziadali?
30. mar 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petulig no povinne su tie 4 co mas v tehu knizke a ostatne len v pripade problemov, alebo tak nejak...mne teraz 2x nerobila...
30. mar 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petulig som si vydychla :wink:
no ze ak sa ti drobec narodi v septembri /ako ja/ tak pojde do skoly o rok neskor ale aspon bude mat dlhsie detstvo. ja som revala jak salena som chcela ist do skoly ale o nic som neprisla :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...pisem vam prvykrat,aj ked vas uz sledujem dlhsie....najprv by som z celeho srdiecka chcela zagratulovat tinike, je to uzasne!!!a rada by som sa predstavila...volam sa andrea, mam 27, s muzickom sa snazime teraz o babatko druhy mesiac.....poslednu mrchu som mala 4.3., takze momentalne som nervozna....a cakam,ci to v stredu pride alebo nie.... :unamused: mozem sa k vam pridat? :slight_smile:
30. mar 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...konecne po vecnosti tu dorazim a ty oznamis super správu......z celeho srdca ti gratulujem...velmi sa tesiiiiiiiiim...cmuk
30. mar 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenika dakujem krasssne a aj adulke
adulka jasne ze mozes, každa snazilka je vítaná a držim aj tebe palceky
30. mar 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini..aspon ma ukludnilo, ze sa da ostat tehu aj ked snazilkujes 2x do mesiaca...len sa treba trafit.....u nas to tak furt pokracuje... :grinning:
30. mar 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tini, dakujem za privitanie......bojim sa urobit test...ze si znicim nadej, ktoru mam :frowning2:
30. mar 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tini obrovskaaaa GRATULACIA JUPíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :sunglasses: a tfuj tfuj tfuj, nech to dotiahnes az do samucickeho konca....

Aduliak vitaj :wink:

Baby ja som hotova, mangel mi odisiel do stvrtku na sluzobku a ja sa citim ako keby odisiel na mesiac :cry: Nech uz je stvrtooook :rolling_eyes:
30. mar 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Janulik....vsimla som si, ze sme obidve z Trencina :slight_smile:
30. mar 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok