Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

adenka
30. mar 2009

baby nechodte skor k lekarke, mne ani krv nebrala ked som jej povedala ze mam 6 pozit. testov tak som akurat bola este viec nervozna ze tam nic nebolo vidiet...mne hovorila ze staci prist po 2 tyzdnoch meskania...

tinika
30. mar 2009

ok vavenka pojdem az o dva tyzdne

evus
30. mar 2009

leni,vysetrit na vysetri vnutornym ultrazvukom,ale ta tehotnost je este nizka,takze tam neuvidi nic...tiez som sla k dokymu ked som zbadala na teste dve ciarocky a na sone nebolo vidno vobec nic,akurat mi potvrdil cystu na pravom vajecniku a vravel,ze sa nemam este tesit,lebo mrcha moze meskat aj koli tej cyste,ja by som este pockala a isla najskor o tyzen k dokymu...v 5tt by mohlo byt vidno gestacny vacok(spon nieco)a okolo toho 8tt uz aj akciu srdiecka

katka444
30. mar 2009

tini tt sa pocitaju od 1 dna cyklu a nie od ovu 😉

tinika
30. mar 2009

aha jaaaaj no tak som zase o niečo mudrejsia hihi

tinika
30. mar 2009

tak potom ok 4tt a 3 dni hihi

evus
30. mar 2009

tak,tak baby,neplaste sak doktorovi,ani mne krv nevzali,ked som prislas tym,ze mam test pozitivny

lenocka1979
30. mar 2009

no nepotešili ste ma, ale ok ... asi ešte počkám 🙂

evus
30. mar 2009

lenocka,ja som tiez bola z toho taka nadsena ako ty a hned som to chcela mat potvrdene,baby ma odtialto aj prehovarali,aby som este pockala,ale bola som mudrejsia a tak to aj dopadlo,takze este to nejako vydrz

lenocka1979
30. mar 2009

ok, v 6tt môžem ísť?

lenocka1979
30. mar 2009

a máte nejaký tip na kalkulačku, ktorá mi to vyráta

katka444
30. mar 2009

skus meranibt. tam ti to vyrata podla ovu, ked vies kedy bola. najdes to vo vypočtoc 😉

evus
30. mar 2009

lenocka.mozes

lenocka1979
30. mar 2009

dík za tip kati ...

petulig
30. mar 2009

tini a na mna si zabudla 🙂 myslim, ze tento rok som otvorila ja ak to nebola aden ..leni gratulujem 😀
sup sup zvysok baby ide sa nato 😉

tinika
30. mar 2009

no petulik prepaaač som ta tu dlhsie nevidela ta som zabudla no takze sme tri tehule hihi ja som chcela septembrove baby ale čo uz, hlavne že bude 😀

tinika
30. mar 2009

nebudem predsa čakať dalši rok 😀 😀 😝

sevzuz
30. mar 2009

TINIKA, VELKA GRATULACIA!!!!
😀 Drzim palce, inak ja som v novembri hovorila muzovi ze pockam na mrchu a zacnem chudnut a brat take lieky na chudnutie a ...... dopadla som rovnako🙂
A dufam ze mu to vydrzis napovedat a ze mu das krasny darcek k vyrociu 😵 , ja si to sice neviem predstavit ja som sa usmievala ako debil aj ked som sa este v kutiku duse bala ci bude vsetko ok ale mm som to povedala hned, som ho zobudila a on ze hmmm a nepresvita to ta ciarka kde by to malo byt? 😠 a vcera uz videl na 3D-cku tu "presvitajucu 30 cm ciarku" 😀

tinika
30. mar 2009

sevzuz dakujem a aj lenka je tehula 🙂
pekny termin mate 1.8. držim palce nech je vsetko ok

petulig
30. mar 2009

Tini odpustene 🙂 mna zas kamosky strasia ze sa mam poponahlat v auguste porodit kvoli skolke ci co..no nerozumiem tomu a zatial ma to netraapi
ozaj neviete kolko krat poistovna preplati gyndosovi ultrazvuk? odmietli vam ho niekedy spravit ked ste poziadali?

adenka
30. mar 2009

petulig no povinne su tie 4 co mas v tehu knizke a ostatne len v pripade problemov, alebo tak nejak...mne teraz 2x nerobila...

tinika
30. mar 2009

petulig som si vydychla 😉
no ze ak sa ti drobec narodi v septembri /ako ja/ tak pojde do skoly o rok neskor ale aspon bude mat dlhsie detstvo. ja som revala jak salena som chcela ist do skoly ale o nic som neprisla 😀 😀

aduliak
30. mar 2009

ahojte baby...pisem vam prvykrat,aj ked vas uz sledujem dlhsie....najprv by som z celeho srdiecka chcela zagratulovat tinike, je to uzasne!!!a rada by som sa predstavila...volam sa andrea, mam 27, s muzickom sa snazime teraz o babatko druhy mesiac.....poslednu mrchu som mala 4.3., takze momentalne som nervozna....a cakam,ci to v stredu pride alebo nie.... 😒 mozem sa k vam pridat? 🙂

zdenkabrt
30. mar 2009

Tiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...konecne po vecnosti tu dorazim a ty oznamis super správu......z celeho srdca ti gratulujem...velmi sa tesiiiiiiiiim...cmuk

tinika
30. mar 2009

zdenika dakujem krasssne a aj adulke
adulka jasne ze mozes, každa snazilka je vítaná a držim aj tebe palceky

zdenkabrt
30. mar 2009

tini..aspon ma ukludnilo, ze sa da ostat tehu aj ked snazilkujes 2x do mesiaca...len sa treba trafit.....u nas to tak furt pokracuje... 😀

aduliak
30. mar 2009

Tini, dakujem za privitanie......bojim sa urobit test...ze si znicim nadej, ktoru mam ☹

janulik.j
30. mar 2009

Tini obrovskaaaa GRATULACIA JUPíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😎 a tfuj tfuj tfuj, nech to dotiahnes az do samucickeho konca....

Aduliak vitaj 😉

Baby ja som hotova, mangel mi odisiel do stvrtku na sluzobku a ja sa citim ako keby odisiel na mesiac 😢 Nech uz je stvrtooook 🙄

aduliak
30. mar 2009

Ahoj Janulik....vsimla som si, ze sme obidve z Trencina 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre