• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
autor
Evus Ty si taka siklulka, ma moj obdiv :sweat_smile: :sweat_smile:
Ja sa na okna asi ako vzdy vyprdnem, a umyjem ich niekedy v lete ked sa budem nudit :grinning:
31. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,okna umyvam este celkom rada,chcela som vytepovat gauc,ale nakoniec som sa rozhodla,ze si ho dam vytepovat,tak pride buduci tyzden firma,je pooblievany uz vselicim a nejde to uz tak dobre dolu ako ked bol novy a takto mi to oni vycistia urcite lepsie a bude to hned aj suche
31. mar 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus nechces prist aj ku mne?

ja umyvam len dve okna na tej strane co sme menili na jesen. teraz chceme vymenit aj dalsiu stranu, tak na tie sa asi vyprdnem. som chcela do velkoj noci aby boli vymenene, ale kamarat sa furt zabudne zastavit, aby nam ich pomeral :angry:
31. mar 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja si davam pozor, ale boli sme cez vikend v tatrach, tak tam som asi nieco schytala....a ten zapal...doky hovori ze v tehu je to bezne...ale dala mi lieky a pijem urogogicky caj tak tie to palenie uz preslo...dufam ze sa ani nevrati :slight_smile:
31. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati,asi nem,bude stacit,ked si upracem ten nas trojizbak :sweat_smile:

a akeho mam ja syna sikovneho,som myslela,ze on sa este nevie v chodaku posuvat,tak som ho nechala sameho a islado spalne poodkladat veci a ked som sa vratila,tak na zemi vyvrateny kvet a s usmevom na tvari obzuval listky a to bol predtym na druhej strane izby,ako sa tam teda dostal :confused: :astonished: ????
31. mar 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: evus, no uz asi budes musiet nanho davat lepsi pozor
31. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati veru hej,zasrany,prisiel na to ako sama posuvat...Karin ked pride zo skolky,tak maly ma vyvoz v chodaku,vozi ho po celom byte a ten je cely bez seba,ti pod nami musia mat z nas radost,ked im to rachoce nad hlavami
31. mar 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: mas to pestre. a kde budete na velku noc?
31. mar 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus musis zacat chodak privezovat :grinning:
31. mar 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati,pestre,ale super,uz by som to nemenila :wink: ...na velku noc sme doma a pridu nasi na styri dni,tak sa tesime

baby idem ja,treba mi ist po malu.papa
31. mar 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, konečne som doma, strasne sa mi chce spat, som unavena ako by som obehla maraton a to som len dvakrat sem tam prebehla mesteo
31. mar 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adenka liec sa, aby to bolo cim skor ok :wink:
31. mar 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj tini. a ja sa tu cele poobedie nudim. a teraz ked tu niekto dosiel to uz balim a idem domkov :grinning:

ale to pocasie ma tesiiiiiiiiiiiii
31. mar 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta de ty? :angry:
31. mar 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tu som mi konik neukazal ze je tu novy prispevok
31. mar 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U vas svieti slniečko??? Bo u nas tak 10 minut a je zase zamračene ale mne to neva dnes mam slniečko cely den hihihi
31. mar 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musis si to skopirovat cele aj s tym co nem podciarknute

uz idem domooooooooooooov paaaaaaaaaaaaaaaaaa
31. mar 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dufam ze aj u nas uz bude pekne, budem mať ščaaaasu na prechadzky
31. mar 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papapapa kuknu tu večer ak nebudes mat nič lepsie na praci :wink:
31. mar 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok kuknem sa
31. mar 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini a vasim to kedy chces povedat? :slight_smile:
No a muzik teda gratuloval, hej?
31. mar 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No gratuloval hej on sa ani na ine nezmoze :grinning: :grinning: no mamka to vie včera som jej hned volala, hoci som vzdy chcela tak ze prideme domov k nim a poviem ahoj babka hihi a ona to asi povedala ocovi ta neviem či uz vie abo ne
31. mar 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A co mamka vravela? :sweat_smile: :sweat_smile: ja to tiez furt vytrubim, moje kamosky robia kolo toho halo, ze neee, nehovoria nikomu prve tri mesiace a co ja viem co :slight_smile: ja som taka ze sa musim podelit o moju radost - nso vsetkym :slight_smile:
31. mar 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sa neviem vynadivat na tie Tvoje tieniky :slight_smile: hehe - tieniky Tiniky :slight_smile:
31. mar 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka ani ja, mam ich na stole vedla hihi a cumim a cumim a neverim hihihi
Mamka sa tesi, sak ona uz dlhsie sa pytala ze co nic?? A ze ci som bola u lekara ked sa nedari
Ja tiez by som vykričala na cely svet tu radost ako ze bojim sa to je pravda, ved v prvom trimestri sa moze hocico stat ale dufam ze ne a ze bude vsetko ok
31. mar 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mam aj lepsie foto ale neviem ho tu hodiť treba zmenšiť a neviem ako
31. mar 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini ja to robievam tak, ze si dam poslat fotku cez outlook a tam mi to automaticky zmensi. Ale urcite sa to nejako da, len ja neviem ako inac :slight_smile:
Tini jasne, moze sa stat hocico, aj v prvom, aj v druhom, aj v tretom......Ale nestane sa a hotovo :slight_smile:
31. mar 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaven ja si tiez vravim ze bude vsetko ok a hotovo :grinning:
31. mar 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja nemam outlook resp. ho nepouzívam
31. mar 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok