Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
31. mar 2009

Evus Ty si taka siklulka, ma moj obdiv 😅 😅
Ja sa na okna asi ako vzdy vyprdnem, a umyjem ich niekedy v lete ked sa budem nudit 😀

evus
31. mar 2009

vavenka,okna umyvam este celkom rada,chcela som vytepovat gauc,ale nakoniec som sa rozhodla,ze si ho dam vytepovat,tak pride buduci tyzden firma,je pooblievany uz vselicim a nejde to uz tak dobre dolu ako ked bol novy a takto mi to oni vycistia urcite lepsie a bude to hned aj suche

katka444
31. mar 2009

evus nechces prist aj ku mne?

ja umyvam len dve okna na tej strane co sme menili na jesen. teraz chceme vymenit aj dalsiu stranu, tak na tie sa asi vyprdnem. som chcela do velkoj noci aby boli vymenene, ale kamarat sa furt zabudne zastavit, aby nam ich pomeral 😠

adenka
31. mar 2009

ved ja si davam pozor, ale boli sme cez vikend v tatrach, tak tam som asi nieco schytala....a ten zapal...doky hovori ze v tehu je to bezne...ale dala mi lieky a pijem urogogicky caj tak tie to palenie uz preslo...dufam ze sa ani nevrati 🙂

evus
31. mar 2009

kati,asi nem,bude stacit,ked si upracem ten nas trojizbak 😅

a akeho mam ja syna sikovneho,som myslela,ze on sa este nevie v chodaku posuvat,tak som ho nechala sameho a islado spalne poodkladat veci a ked som sa vratila,tak na zemi vyvrateny kvet a s usmevom na tvari obzuval listky a to bol predtym na druhej strane izby,ako sa tam teda dostal 😕 😲 ????

katka444
31. mar 2009

😀 evus, no uz asi budes musiet nanho davat lepsi pozor

evus
31. mar 2009

kati veru hej,zasrany,prisiel na to ako sama posuvat...Karin ked pride zo skolky,tak maly ma vyvoz v chodaku,vozi ho po celom byte a ten je cely bez seba,ti pod nami musia mat z nas radost,ked im to rachoce nad hlavami

katka444
31. mar 2009

😀 mas to pestre. a kde budete na velku noc?

adenka
31. mar 2009

evus musis zacat chodak privezovat 😀

evus
31. mar 2009

kati,pestre,ale super,uz by som to nemenila 😉 ...na velku noc sme doma a pridu nasi na styri dni,tak sa tesime

baby idem ja,treba mi ist po malu.papa

tinika
31. mar 2009

Ahojte, konečne som doma, strasne sa mi chce spat, som unavena ako by som obehla maraton a to som len dvakrat sem tam prebehla mesteo

tinika
31. mar 2009

adenka liec sa, aby to bolo cim skor ok 😉

katka444
31. mar 2009

no ahoj tini. a ja sa tu cele poobedie nudim. a teraz ked tu niekto dosiel to uz balim a idem domkov 😀

ale to pocasie ma tesiiiiiiiiiiiii

katka444
31. mar 2009

ta de ty? 😠

tinika
31. mar 2009

Ahoj tu som mi konik neukazal ze je tu novy prispevok

tinika
31. mar 2009

U vas svieti slniečko??? Bo u nas tak 10 minut a je zase zamračene ale mne to neva dnes mam slniečko cely den hihihi

katka444
31. mar 2009

u nas je krasne a hlasia krasne aj nasledujucich 15 dni

http://www.accuweather.com/world-forecast-15day...

katka444
31. mar 2009

musis si to skopirovat cele aj s tym co nem podciarknute

uz idem domooooooooooooov paaaaaaaaaaaaaaaaaa

tinika
31. mar 2009

Tak dufam ze aj u nas uz bude pekne, budem mať ščaaaasu na prechadzky

tinika
31. mar 2009

papapapa kuknu tu večer ak nebudes mat nič lepsie na praci 😉

tinika
31. mar 2009

ok kuknem sa

vavenka
autor
31. mar 2009

Tini a vasim to kedy chces povedat? 🙂
No a muzik teda gratuloval, hej?

tinika
31. mar 2009

No gratuloval hej on sa ani na ine nezmoze 😀 😀 no mamka to vie včera som jej hned volala, hoci som vzdy chcela tak ze prideme domov k nim a poviem ahoj babka hihi a ona to asi povedala ocovi ta neviem či uz vie abo ne

vavenka
autor
31. mar 2009

A co mamka vravela? 😅 😅 ja to tiez furt vytrubim, moje kamosky robia kolo toho halo, ze neee, nehovoria nikomu prve tri mesiace a co ja viem co 🙂 ja som taka ze sa musim podelit o moju radost - nso vsetkym 🙂

vavenka
autor
31. mar 2009

Sa neviem vynadivat na tie Tvoje tieniky 🙂 hehe - tieniky Tiniky 🙂

tinika
31. mar 2009

vavenka ani ja, mam ich na stole vedla hihi a cumim a cumim a neverim hihihi
Mamka sa tesi, sak ona uz dlhsie sa pytala ze co nic?? A ze ci som bola u lekara ked sa nedari
Ja tiez by som vykričala na cely svet tu radost ako ze bojim sa to je pravda, ved v prvom trimestri sa moze hocico stat ale dufam ze ne a ze bude vsetko ok

tinika
31. mar 2009

a mam aj lepsie foto ale neviem ho tu hodiť treba zmenšiť a neviem ako

vavenka
autor
31. mar 2009

Tini ja to robievam tak, ze si dam poslat fotku cez outlook a tam mi to automaticky zmensi. Ale urcite sa to nejako da, len ja neviem ako inac 🙂
Tini jasne, moze sa stat hocico, aj v prvom, aj v druhom, aj v tretom......Ale nestane sa a hotovo 🙂

tinika
31. mar 2009

vaven ja si tiez vravim ze bude vsetko ok a hotovo 😀

tinika
31. mar 2009

a ja nemam outlook resp. ho nepouzívam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre