• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
Ahojte ... tini ja som mala dialnicu 31.3. navečer ... tá testovacia bola dokonca tmavšia ako kontrolná :slight_smile: ... určite to príde ... ja som testovala prvýkrát v piatok 27.3. ... a ešte skúsim asi v sobotu, alebo v nedeľu ... keď nemôžem ísť k lekárke, tak aspoň takto ... hoci stále váham, či nepôjdem v stredu pred veľkou nocou ... .) ... alebo týždeň vydržím a pôjdem po ... už v 6 tt
2. apr 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo kedze mame letny cas, tak meriam o hodku skor. inak je to ako vzdy o 6. ale podla stareho casu o 5.
2. apr 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrcha neni...ale ani tienik....no co uz.... :frowning2: boli ma brusko, takze predpokladam, ze onedlho pride :frowning2:
2. apr 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale manzel bol dnes rano zlaty, ked som mu povedala,ze teda asi nic.....ze berme to radsej z lepsej stranky...aspon nebude musiet oslavovat narodeniny pri Vianociach, lebo vzdy by to kazdy odbil jednym darcekom :slight_smile:
2. apr 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik, pekna myslienka :slight_smile: takze januar to isti :wink:
2. apr 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko s uz snazite? ci len zacinate?
2. apr 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko slniecka :slight_smile:
2. apr 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
2. apr 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, snazime sa dva mesiace, viem, ze to nie je vela, ale kazda, ktora sa snazi pozna ten pocit, ze.....ja uz chcem :slight_smile:
2. apr 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehule :slight_smile:
2. apr 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aduliak ... a meriaš teplotku?
2. apr 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka to je supeeeeer takze sme obe tehu a cakame v decembri??? Tak cca kedy by ti vysiel porod???
No sak ja si na tu dialnicu pockam hihi
Konecne som pozehlila trojtyzdnovu kopu čo som nemala čas
2. apr 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemeriam....ja sa v tom nejako moc nevyznam....ale asi budem musiet zacat :slight_smile: sa mi nejako predlzil cyklus, co sme sa zacali snazit.... :angry:
2. apr 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej ... aj mne sa to menilo ... potom som začala merať ... a hneď prvý cyklus sme sa krásne trafili a vyšlo to :slight_smile:
2. apr 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ... tuším okolo ôsmeho decembra a tebe?
2. apr 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5.12. hihi ale to je veeeelmi orientacne tak od 21.11.-19.12. mi vypočítalo ale ze najlepsie by bolo 5.12. tak mozno az na mikulasa :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy si mala prvý deň cyklu?
2. apr 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla som si tvoj graf ... sranda je, že ovu sme mali obidve 15.3. a ty si dlhšie tehu ... lebo si mala skôr menzes :slight_smile: ...
2. apr 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis leni :slight_smile:
2. apr 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte tehule, snazilky a maminky :slight_smile:
vonku je tak kraaasne a ja musim sediet za pocitacom :angry: ale davam pauzu, lebo ma hlava boli nejako...prajem pekny den :slight_smile:
2. apr 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni a kolko ste sa snazili?navnadila si ma...po tejto mrche (ktora stale mimochodom nie je :unamused: ) zacinam s meranim.....
2. apr 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak tak držim palce
2. apr 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem tini....snad to nejako zvladnem...problem bude s tym, ze do prace vstavam o pol 6 (dochadzam do ineho mesta) a cez vikend sa mi asi nebude chciet :grinning:
2. apr 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu ja som zo začiatku tiez zabudala, ale teraz som si zvykla a merala som aj ked som nechcela :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky som vam zabudla povedat, ked spim na bruchu na jednej strane a sa chcem otočiť tak občas ma pychne v boku (to bezne) a včera tiez tak hovorim au au a muz hned ze co??? No sa boji o mna :grinning:
2. apr 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, vela roboty, tak som vas len dosla pozdravit - Tini tak kolajnice budu v sobotu :slight_smile:
Este mas test?
2. apr 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak ... snažili sme sa 4 cykly .... tretí som síce merala, ale nemala som manžela doma v ten správny deň ... a štvrtý to vyšlo super :slight_smile:
2. apr 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, ja tiež cestujem na šiesty bus ... a merala som vždy o piatej po prebudení ... a v ústach
2. apr 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lenocka mohla by si dat nejaku fotocku aj zmenit snz pri mene na tt :wink:
2. apr 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj cez víkendy som si nastavovala budík, veď potom som ešte mohla spinkať :slight_smile:
2. apr 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok