Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

majulienka32
3. apr 2009

vavenka vidis dosli, a ja len nekojim ale aj prikrmujem.. aby mrcha dosla cim neskor tak vraj preto zena musi kojit aspon 15 krat denne, tak som citala, ale ved vselico sa popise...
a tehu testami ma neplas.. este to 😀 , tie necham pre vas 🙂

tinika
3. apr 2009

katka tak držim palce, aby ste to babo uz hravo splodili, ja som sa rozhodla ze k dokymu idem na buduci tyzden vo stvrtok, moze byt? Ci este skoro??
A som zabudla kupit testik na dialnicu hihi ale kupim a posledny aby aj pre vas ostali take s // 😉

katka444
3. apr 2009

tini a kolky DC si? alebo kolko ti uz meska?

tinika
3. apr 2009

kati 35dc a 19dpo a nanjeskor som mala mrchu 30dc, sice v novembri myslim ze asi 33 ale to bolo zo stresov čo mi muz robil hihi a potom som to mala takto ze 29dc,28dc a 30dc hihi furt inak

tinika
3. apr 2009

takze mrcha mi meska uz cca 5 dní

tinika
3. apr 2009

Baby stale ma občas boli mrchovsky brucho, je to ok??

lenocka1979
3. apr 2009

Tini ... občas aj mňa ... ale už menej ... akokeby len taký kŕčik ... ale trošku inak ako pri mrche

tinika
3. apr 2009

Leni no sak aj mna trosku inac ako bezne pri mrche a tiez tak narazovo chvilu. 🙂

katka444
3. apr 2009

tini najlepsie je vraj ist, ked ti meska 2 tt 😉

to sa ti maternica roztahuje 😉

lenocka1979
3. apr 2009

tak to je asi normálne, vraj ak nešpiníš ... nekrvácaš, tak je to v poriadku ... a najlepšie ísť k dr. až v tom 6 tt ... tak ako píše katka

tinika
3. apr 2009

kati no teraz meska tyzden ta ked pojdem v stvrtok to budem 6tt a bude meskat skoro dva tt
babky som si robila teraz testik ani neviem prečo, ma jeden debil naštval ta som sa chcela potesit a je tam slabsi tienik ako minule ☹ ☹

tinika
3. apr 2009

Neviem prečo som nevydržala do rana teraz ma to bude zrat ☹

zuzub
3. apr 2009

ahojte 🙂
tini ☹ a to bola taká istá značka ako minule? či to nie je v citlivosti testu.ja som si test robila vždy až ked mi mrcha meškala cca 10 dní, takže ešte možno nemáš takú vysokú hladinu HCG.
a podľa mňa by si mala najlepšie testnúť hneď ráno

tinika
3. apr 2009

nie teraz ina
ja testnem este rano a dufam ze budu // a bude ok vsetko

zuzub
3. apr 2009

tini zbytočne sa nestresuj, pekne si uži piatoček a ráno, keď testneš uvidíš budú krásne// 😉
my sa chystáme s manželíkom na pizzu a na pivko, tak sa teším 😀 zatiaľ pekný v 😀 večer 🙂
tini, držím ti palce 😉

tinika
3. apr 2009

zuzi dakujem za podporu, dnes som mala stresu dost, ale uz sa nedam vystresovat, nestoji mi to za to.
PRajem pekny večer. Moj mm je na volejbale a ked sa vrati tiez niekam vyrazime, dala som mu za ulohu vymysliek kam ja mozem hihi kde sa nefajci

tinika
4. apr 2009

ahojte kočky, no testla som, síce to nie je uplna dialnica ale taka veeeelka cesta to je, skoro rovnaky otien ako testovacia /. Tak ja idem dnes na zahradku pomahat pekny den prajem 🙂

zuzub
4. apr 2009

ahoj tini, no vidíš 😉 😵 😵 😵 pekný dník aj tebe aj my ideme dnes k starkej, vonku je naaaaaadherne 😎

vavenka
autor
4. apr 2009

Tini tak super, ked sa vratis odfot nam ho, nech sa aj my potesime 🙂
Dievcata prajem krasny den, my nekopeme zaklady, lebo pozemok je trochu krivy tak ho dnes estelen zarovnavame, ale v priebehu tyzdna to bude urcite 🙂 jupiii sa tesim, a dnes netusim co budeme robit 😒

vavenka
autor
4. apr 2009

No vidim ze vsetky behate niekde po slniecku, aj my sa asi poberieme trochu prevetrat 🙂

snazivazuzi
4. apr 2009

Ahojte 🙂

No ja som dnes doma... mám domáce vazenie xixi, vcera som bola az az aktivna a vecer ma bolelo vsetko, nohy, ruky, zadocek... proste celé ja.. a dnes musim oddychovat ani do zahradky sme nesli, lebo vedia ze ajtak tam nevydrzim bez toho aby som nieco nerobila.. a priznam sa, dnes som uz robila poriadok v kupelke aj som poutierala prach... no ale uz som dobrááááá a cakam na svoj obkladany chlebik v posteli 😝 sa uz necham obsakovat 🙂.

Mamicky, /budem nechutná takze to necitajte ak nemáte silny zaludok xixi/, uz pár dni mám taky ale takyyy vytok, hlavne dnes, ze chodim kazdych 15 min za wc vymienat si intimky.. ten vytok zo mna tecie a tecie... 🙄 A maly je akosi aktivny, ale nie ako dotaraz, dodnes vyvádzal nohami na pravej strane bruska a dnes robi také akrobatické prvky ako este nikdy a to na lavej strane... ze by sa uz chystal von???? 😨 😲
No a uz cca treti den ma picha zadocek, hlavne pri chodze, pichne ma a celá noha ma zaboli. Uz tyzden mám opuchnuté ruky, v noci sa budim na to, ze ma boli ruka, alebo ze ju necitim, a je uplne jedno ci na nej lezim alebo ju mám volne pri sebe...
Takze mamicky, radte 😀
A prekrááááásny vikend vám prajem ladynky, je vonku fajnucké pocasie!
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janulik.j
4. apr 2009

Zuzi no ja neviem s tym vytokom ja som nic podobne nezazila. A nemoze ti cvrknut, ze o tom ani nevies? 😵 alebo ti nebodaj pomaly odteka plodova voda 😕 ono to zvykne aj tak pomalicky, ze mas len pocit vlhka... a co sa tyka toho opuchnutia tak je to uuuuuuuuuplne normalne. mne trosku opuchli ruky tiez, ze som uz nemohla mat ani obrucku v 9.mes. No jo zlaty 9ty neni nad neho 😒 😀
Zuzi a vybavicka je uz nachystana pozehlena a tak? a co ten kocik, kt. ste nakoniec kupili?

Ja som dnes navarila fantasticku plnenu papriku 😝 Aj my sme sa boli poriadne vyluftovat, tak dufam, ze maly dnes bude spat ako dudok... uz druhu noc sa nemrvil, jupiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉

Vsetkym krasny zvysok tohto nadherneho vikendiku 😎

snazivazuzi
4. apr 2009

Janulik, ahoj

nepocikala som saaaaaaaaaa 😀 😀 😀 to je vytok, vsak to citim ked to tecie von 😉 a ide to ˝odtial˝......
plodová voda? :-O aaaaale, asi nie.... 😎 aspon dufam, ze nie....

kocik je uz na ceste, vcera mi pisali ze ho uz poslali 😉

tinika
4. apr 2009

Ahojte sme doma, ale este hodim sprchu a sup volit a potom aj odfotim testik

zuzub
5. apr 2009

dobré ránko 🙂 tini nádherne // 😀

vavenka
autor
5. apr 2009

Dobre ranko, Tini krasa, to 6tt vyzera super pri tvojom mene 🙂
Zuzub ahoj, ako sa mas?

tinika
5. apr 2009

Ahojte kočky, dakujem,
to tu dnes nikto nic viac nenapisal, asi ste boli vsetky vonku. My sme boli v lese na opekačku a robit gulaš, bolo super. No ja som včera len skusobne davala, ze v ktorom tt som a zabudla som to zmazat 😀

katka444
5. apr 2009

cafte 🙂

katka444
5. apr 2009

tini krasne dialnice.
ja som si cez vikend uzivala slniecko. piatok aj sobotu vecer sme si poopekali spekacky, mnam, mnam. takze sezona otvorena 🙂 . vcera som si vyriadila a dnes sme boli trochu na bike.

tinika
5. apr 2009

kati 🙂 aj my sme dnes otvorili sezonu 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre