Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
6. apr 2009

u nas je kraaasne 🙂 ale na velku noc uz asi nebude 😒

zuzub
6. apr 2009

u nás je zatiaľ pekne.čo sa chystáte cez veľkú noc porábať?

tinika
6. apr 2009

No my sme chceli íst do prírody, ale to zálezi od počasia 🙂

adenka
6. apr 2009

my ideme na nakupy v sobotu do madarska a v nedelu chceme ist do toho tropicaria v budapesti

snazivazuzi
6. apr 2009

zuzub, ja idem do nemocky 😀 Fajn program, vsak? 😵 😎

zuzub
6. apr 2009

my ideme na východ k svokrovcom, celkom sa teším , hlavne, že nejdem do roboty 😀

adenka
6. apr 2009

jaaaj zuzi ty uz to mas takto za par....parada 😵

zuzub
6. apr 2009

zuzi, kvôli takej veci ako ideš ty do nemocky by som aj ja veeeeľmi rada išla 😀

tinika
6. apr 2009

zuzub som presne toto chcela napísať hihi

zuzub
6. apr 2009

tini,nič sa neboj veď o pár mesiacov to čaká aj teba 🙂 babenky ja si idem asi kúpiť do obchodu nejaký nanuk, máme tu riadny hic asi nám nejde klíma 😝

tinika
6. apr 2009

zuzub 😉 no ale to je ešte dlho dlho

snazivazuzi
6. apr 2009

No jasne, ja sa nestazujem 🙂 som rada ze o pár dni to budem mat za sebou. Len aby mi ten termin nezrusili. 🙄
Snád sa do vtedy dám do poriadku. SOm volala sestricke ci si nieco mozem dat, a ona mi odporucila paralen. tak som poslala manzela pre to. Uz som si jeden dala, len sa bojim, aby som malému neuskodila 😒

janulik.j
6. apr 2009

aaaaaaaaaaaaaahojte 😎
Zuzi kludne mozes paralen. Babo je uz velke, takze mu to nema ako uskodit, lebo uz sa nevyvija. uz len pribera a pribera a pribera... aby sa uz mohlo vykotulat von 🙂

Tini ver tomu,ze aj po klasickom porode bolííííííííííííííííííí hl. sitie a tak. takze budes rada, ked si po 2tyz. sadnes. aj ked ja som to nezazila, ale vacsina bab ano. a super spravicky z krvicky 😉 (troska vecernej poezie🙂)

My sme dnes boli na vidieku u draheho babky, takze maly bol cely den vonku, tak dufam, ze bude dobre spat tuto noc (nie ako minulu 😔 . a este sme sa stavili v nasom novom hyper super mega centra Laugaricio 🙂

tinika
6. apr 2009

janulik ja viem, boli aj normalny porod 😉 kazdy to berie inac, inac sa s tym vysporiada.

snazivazuzi
6. apr 2009

Mamicky... pred prvymi kontrakciami bolo vase bábo aktivne, alebo nic extra a správalo sa ako inokedy?

janulik.j
6. apr 2009

zuzi nas bol podozrivo ticho cely den...

ako som taka nas.... ako kludne si tu vecer niekto vrta ako keby sa nic nedialo. akoze tu nebyvaju aj deti?! ohladuplnost niektorych ludi ma fascinuje 😠

tinika
6. apr 2009

janulik ja tiez milujem, ked si clovek unaveny po celom dni o 20 sadne k telke a niekto začne vrtat 😒 😠

vavenka
autor
7. apr 2009

Bre ranko 🙂
tak ja neviem kde sa to moje vajicko flaka 😠 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka

tinika
7. apr 2009

Ahojte kočky prajem krásny den

ingulik
7. apr 2009

dobre ranko babulky 🙂
ja sa zase trapim s diplomkou, ale uz nemam vela 😉 ...teda ak to nebudem musiet cele prerobit...
tini, no tu kavu dame asi po velkej noci az, lebo tento tyzden beham kazdy den do kosic do labaku, ale chcem do piatku dokoncit vsetko, tak snad potom uz budem mat aj ja pokoj a volnejsie...

tinika
7. apr 2009

Ingu tak držim palce nech to zvladnes a mas pokoj 🙂

ingulik
7. apr 2009

dakujem budem sa snazit 😎

snazivazuzi
7. apr 2009

bré ránko dievcatá 🙂
Aj u vás je vonku pekne? 😵
Ja sa mám stále na ....., som zvedavá co mi na to zajtra dr. povie 😒
Evus, ty si sa tu dáááávno neukázala, kde si? 😎

vavenka
autor
7. apr 2009

De ste vsetky 😕

katka444
7. apr 2009

ahojte, tak som dnes bola u gyndosa. on mi chcel hned v maji robit laparku, ale sme sa s mm dohodli, ze skusime 3 mesiace ten profertil. a ani z prace mi to teraz nevyhovuje ak nechcem hovorit, naco mi je tyzden dovolenky. tak sme dohodnuty ze po julovej mrche si urobim predoperacne a v auguste bude laparka.

zuzub
7. apr 2009

čaute 🙂 kde sa všetky dnes flákate? 😕

tinika
7. apr 2009

ja robim zapekanu zeleninu čo som mala robiť cez víkend ale sme nakoniec boli u našich. a vy???

vavenka
autor
7. apr 2009

Ahojte,

Kati ja by som na Tvojom mieste necakala, ved nemas co stratit....A ved sa objednaj na piatok a pondelok uz mozes ist do prace, netreba Ti na to tyzden 😉 Skus este popremyslat....Preco to odkladas?

vavenka
autor
7. apr 2009

Mnam zapekana zeleninka, to ja mozem, dnes na obed som mala grilovanu zeleninu s ryzou 🙂
Mam rozmrazene morcacie prsia a neviem co s nimi......Rezne sa mi nechce......Nenapada vas nejaky rychly a jednoduchy a fajny recept? 😉

zuzub
7. apr 2009

ahojte, ja som vavenka minule zapekala kuarcie mäsko - rezne so syrom a šunkou a medzi to som dala zmes olív a šampiónov, ktoré som predtým podusila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre