Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
7. apr 2009

ahojte, vavenka sme sa tak dohodli s manzelom. on strasne nechce aby som isla na laparku. a v praci to fakt teraz budem mat take, ze mi mozno den laparky vyjde na nejaky blby den, kedy budem musiet byt v robote. a ja nechcem nikomu vysvetlovat, preco tu dovolenku potrebujem. a doki povedal, ze tak tyzden, dva by bolo dobre ostat doma. a ak mi to este budu robit v nemocke, kde chcem ist ja, tak tam vraj nechavaju aj 3 dni lezat v nemocke.

ale ja som uz urcite tehula 😀 v piatok ma prist mrcha a ja nemam zatial ani naznak PMS 😕

katka444
7. apr 2009

inak mam prave za sebou 36 km na bicykli 🙂

tinika
7. apr 2009

zapekane so syrom, alebo nejakou omačkou čo sa da kupiť my sme minule robili s nivou a bambinom mnamy bolo

tinika
7. apr 2009

kati no vidis, o tyzden zahlasis // a to neprehanaj s tym bicyklom ved si tehu 😀 a to fakt??? sak ja by som zomrela uz pri druhom km moja kondicka je v haji

katka444
7. apr 2009

ahoj tini. no aj ja som skoro umrela 😀 ale zvladla som to.

ja budem mat // uz v piatok 🙂 😉 😀

ty si na kolky den po ovulacii zacala citit prsia-bradavky?

tinika
7. apr 2009

kati ja uz presne neviem ale tie mesiace co meram teplotu tak cca 10DPo to myslim bolo uz a furt som myslela ze som tehu a az teraz som hihi
ja uz sa napchavam, som bola taka hladna, ze uz som to nedopiekla az tak ako minule ale ja tak mnam mnam

tak sa tesim na piatok a tvoje // 😉 ja som este 12 dpo nemala // len / takze u mna je to tak, ze pri druhom uz budem testovat len po 15 dpo hihihi

tinika
7. apr 2009

ale to uz nebudem mat asi tolko času sa tak sledovat 😀 😀
kati super, pekny grafa ty si uz 10 dpo tak naozaj v piatok testni 😉

katka444
7. apr 2009

ja budem v piatok 13 DPO

ja som dnes robila zapekanu brokolicu, zemiaky a mrkvu v syrovej omacke a k tomu na crispe v mimkrovlnke ugrilovane kuracie prsicka. mnam

tinika
7. apr 2009

mnam mnam
no ja som raz nasla recept na zapekanu cuketu, baklazan a patizon. ale patizon sa mi podarilo kupit asi len dvakrat v celom prešove ☹ a pridala som si zemiaky, šampiony, navrch paradajky, syr a mnamy tak pekne pripečiem paradajky potom su take sladučke fajne celkom to radi mame, stale urobim dva plechy a potom to jeme dva dni 😀 😀 😀
no uz som dopapala ideme na prechadzku z havou pappa zatial

katka444
7. apr 2009

pa 🙂

petulig
7. apr 2009

achojte cicky..
co nove? sa uz bruchatiem az sa do gati nevojdem kurnik 😀

tinika
7. apr 2009

petulig nič si z toho nerob, ja uz sa teraz nevojdem do nohavic bo som pribrala od januara čo som furt len robila 😒

petulig
8. apr 2009

prvaaaa 🙂)
tini ved ja si nic nerobim, teda snazim sa, Hadam to po porode nejak zhodim vsetko. Uz by mohli vymysliet nieco, ze by sme sa nemuseli tolko mordovat 😎

tinika
8. apr 2009

Petulig ja uz som tu bola len som nechcela pisat sama sebe 😀 😀
No to si ešte asi počkame na to 😉

vavenka
autor
8. apr 2009

Bre ranko 🙂
ja stale este cakaaammmmm, dufam ze to nebude anovulak 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
Kati kedy testujes? Krasne sa drzis 🙂 - dufam ze si tehula, aby som aj ja mohla byt 😀 😀

katka444
8. apr 2009

vavenka kde sa tebe tula ta ovula? ale uz uz dnes asi bude 😉

ja testim v piatok, ak neklesne teplota

vavenka
autor
8. apr 2009

Kati no snad uz ano, vcera ma brutal bolel vajecnik, aj hlien bol ukazkovy, tak verim ze zajtra rano teplota vyskoci, snazili sme sa dost, tak dufam ze to bude mat efekt...Mohla by si testnut uz zajtra, v piatok je volno, tak aby si nam uz zajtra mohla zvestovat super spravu, hm? 😉

katka444
8. apr 2009

no neviem, este uvidim. ak by nahodou teplota vyskocila do vysin, tak mozno testnem uz aj zajtra.

vavenka
autor
8. apr 2009

Kati tak som zvedava na zajtra 🙂 dufam ze vyskoci aspon o desatinku a testnes, mam citaka ze zajtra bude tienik 🙂 ozaj a ako sa citis?

vavenka
autor
8. apr 2009

Petulug ake krasne brusko 🙂 ja mam podobne ked sa prejem 😀 😀 😀 😀

vavenka
autor
8. apr 2009

Aj som Ti hned meno skomolila, prepac Peti 😅

majulienka32
8. apr 2009

ahojte
tini gratulujeeeem 🙂
petulig peknu brusinko 🙂
katka jeej ty budes dalsia tehulka? nejak sa to tu pohlo.. sa tesiiim
vavenka ahoj u teba to ako vyzera?

katka444
8. apr 2009

ved prave ze necitim nic. inokedy ma pred MS vzdy aspon trochu pobolievaju bradavky a teraz necitim apsolutne nic 😕

tinika
8. apr 2009

ahojte, kati mozno to je znamenie ze si tehu
maju dakujem 😉

majulienka32
8. apr 2009

katka tak ty si vysita tehula 😉
ja ked som bola tehu, prvykrat v zivote ma vtedy prsia neboleli 😉

adenka
8. apr 2009

ahojte babulienky 🙂 , ako sa tu mate? katka drzim palec, ozaj by si zajtra mohla testnut 😉
vave a ty co? sup sup hore s tou teplotou 🙂

majulienka32
8. apr 2009

ahoj aden 🙂 ako sa citis? si v praci?

adenka
8. apr 2009

ahoj maju, ja sa citim super, akurat dnes som nejak blbo spala, tak ma boli chrbat, ale vecer idem na jogu tak sa trosku ponatahujem 🙂 brusko rastie, priberame, tak som zvedava ako ma zasa v utorok lekraka zjazdi 😀

a ty ako? ako sa ma Petko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre