• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
bré ránko...
majul vitaj ako sa mate s petkom? ako ti v noci spinka?a hod aj jeho aktual miery :wink:

kati drzim palciska silno!!!!!
8. apr 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: neviete čo je z evus? :confused: už tu pekne dlho nebola....
8. apr 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ja som tiez mala pocit ze nemam priznaky tehu a pozri na mna :grinning:
8. apr 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus asi cisti, pecie a upratuje, lebo na sviatky maju prist rodicia...

tini ako sa citis?
8. apr 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adenka Petko je zlatucky a poslucha...klop klop klop.
janulik Petko sa budi v noci jeden az dva krat niekedy a spinka dalej ked sa napapka.
a aktualne miery? :grinning: ok idem nieco hodit..
a ty sa ko mas s jakubkom? poslucha?uz mu davas aj prikrmi?
8. apr 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne este treba umyt jedno okno, ale sa mi vobec nechce...tak rozmyslam ci pride menej sibacov ked bude jedno okno neumyte :grinning: :grinning:
8. apr 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Majuu, ako sa maas?
Ja stale cakam na ovulku :confused:
8. apr 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky! vidim, ze zas je tu o jednu (?) tehulku viac. tinika, gratulujem!!!
8. apr 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mum ahoj :slight_smile: ako sa máte?
8. apr 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzub, mame sa dobre. strasne vela casu travime vonku na cerstvom jarnom vzduchu, konecne uz malicku nemusim babusit!!!
8. apr 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj mum, juuj minule som akurat vravela ze zavidim maminkam co maju babenka na leto...to nase chudatko bude cely cas vo fusaku a kym bude teplo uz pojde do sportaku :slight_smile:
8. apr 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave spinka, tak som to vyuzila a ostrihala jej v klude nechty. :wink:
8. apr 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adenka, veru, vam to tak vyslo, ze v najvacsom teple este budes mat najvacsie brusino a babatko pride a bude sa ochladzovat... to obliekanie v zime je hroza, ale zvladnes to! ja sa tesim, ze to babusenie uz mame za sebou a teraz je to pohoda. tricko + pulovrik (svetrik) a ide sa! :sunglasses:
8. apr 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka mame sa fajn,akurat maly spinka...a tebe nech dorazi ovulka cim skor :wink:
mum ahoj ako sa mate? no nechtiky aj ja striham ked spinka alebo papka :slight_smile:
kuk do albumu su tam nove fotecky :wink:
8. apr 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mum no ved to...ale nevadi...v lete uz bude mozno cupkat v sandalockach tak aspon snad pojdeme niekam na dovolenku....
8. apr 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiha a kde sa chystate na dovcu?
8. apr 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majulienka, petko je fesak! kolko uz vazi?
adenka, :sunglasses: ja myslim, ze nech sa babatko narodi kedykolvek, najde sa na tom nieco pozitivne.
8. apr 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mum diky odkazem mu :slight_smile: , a ma uz nieco cez 5 kg..tebe ako prespinkal maly ked mal tolko ako Petko?
8. apr 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mum pardon mala :grinning:
8. apr 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju, tak to je tazka otazka, kolko prespinkala vtedy. doobeda byvala hore snad 2 hodinky, poobede viac, ale kolko, to uz teda fakt neviem... ale aj teraz dost prespinka.
8. apr 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mum uz teraz ti prespi celu noc? este nie vsak?
8. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majulienka, poslednykrat papka okolo 20:00 a budi sa okolo 3:00 a potom spinka tak do 6:30. a spinka aj dalej. dnes som ju rano rozblaznila, tak bola hore a spinka az teraz. :wink:
8. apr 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte: ) vaven to bolo ranajsie brusko este hladne. Keby si vecerne videla:slight_smile: to je len sranda. Tak minimalne plus dva mesiace navyse :grinning:
8. apr 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulik uplne super, akoby som ani tehu nebola vobec mi neni zle
8. apr 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini to je super ze sa dobre citis.. a mozno ti ani zle vobec nebude :wink:
8. apr 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave sa mi zobudila veronika... papa dievcata! drzte sa!
8. apr 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky dakujem vam za drzanie palcov :slight_smile: a vsetky vas zdraviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :slight_smile:
8. apr 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maju mojej mamke nebolo, tak kedze som po nej tak snad ani mne nebude :slight_smile:
8. apr 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini a kedy ides na tu gyndu?
8. apr 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcatá,

maly ma cca 3100g podla uzv, takze do utrorka uz vela asi nepriberie :sunglasses: . Budeme mat ukázkové miery xixi maly model bude z neho :grinning:
Od vcera máme aj kocik doma, teda u rodicov a je prekráááásny, naozaj... Maly sa do tohto kocika urcite zmesti aj ako 8mesacny, a to je fajn, lebo ho v zime nemusim dávat do sportáka, moze zostat kludne lezat vo vanicke, v teplucku. Do porodnice uz mám vsetko /aspon dufam/. Asi budem mat spinal... :confounded:, kvooli tomu ze ma boli hrdlo. Bola som dnes na orl vysetreni a podla dr. je moje hrdlo tak akurát.. a ze pri upl. anestéze to nie je dobré. Takze tak... co uz. Zvládnem to.... ouuu len tá migréna aby mi obisla och.... tej sa bojim najviac.
8. apr 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok