Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
8. apr 2009

maju ta posledna fotka nema chybu 😀

katka444
8. apr 2009

zuzi ahoj. drzim ti palceky, nech vsetko prebehne v poriadku. kedy to mas? v utorok?

hod nam foto kocika 😉

tinika
8. apr 2009

Baby sa mi zda abo na uvode fora su poprehadzovane temy???

tinika
8. apr 2009

katka tak koncom aprila, začiatkom maja ak to vydržim lebo podla krvi som tak 3-4 tt hcg mam este nízke, pomaly stupa. A akurat ked počítam tak by som potom rodila az koncom decembra alebo az v januari, bo kolegina povedala ze mam počitat 10 mesiacov 😲 😲

tinika
8. apr 2009

zuzi aj ja na teba myslim a držim palčeky 🙂

katka444
8. apr 2009

ja to mam v poriadku 😕

myslite, ze mam testnut uz zajtra? tini ale tebe na 12 DPO este neukazalo, vsak? a do toho prveho testu co bol neg. si citila prsia? ci az ked boli //

tinika
8. apr 2009

kati nie, mala som / az v pondelok na obed a to bolo myslim 16dpo ked som robila tak boli //
kati myslim ze mrchovsky trocha brucho bolelo, cez víkend som uz fakt čakala ze mrcha dojde, bo taaaak silno bolelo ako ked mrcha chodi a prsia boli citlive ale tak na striedačku

tinika
8. apr 2009

Kati pod snazilkami som mala spoločný termín a teraz tehotenstvo, ktore bolo v druhom stlpci tak neviem prečo to mam tak, som bola zvyknuta kde hľadať hihi a teraz hladam a hladam, ešte ze snazilky su stale prve 😀 😀

zuzub
8. apr 2009

zuzi držím palčeky 😉 tinika ty siveľmi trpezlivá žena, čo sa týka testovania a teraz aj k lekárovi, že až koncom apríla, ja by som tak dlho nevydržala 😀 katka a ty zajtra testuj už som taká zvedavá na tie tvoje // 😵

evus
8. apr 2009

ahojte,nemam teraz moc kedy tu dobehnut,upratujem a chodime castejsie von kedze je tak pekne

zuzi,tak len sa modli,aby ti ten spinal pichli na prvy krat,to je jedna vec pri ktorej sa migrenam mozes vyhnut a pocuvaj potom sestricky,ked povedia ze 24hodin nedvihaj hlavu,tak ju ozaj nedvihaj,ani ked ti donesu ukazat maleho a keby ta ta hlava predsa len zacala boliet,tak sa nedaj a vydupkaj si,aby ti s tym nieco urobili,viem ze teraz existuje nieco take,ze do miesta vpichu sa nieco dava a tym aj bolesti hlavy miznu,infuzie ak ti budu davat,tak tie nezaberaju,len na nejaku hodinku a potom su bolesti spat,ale zas sa mozes tesit,lebo uvids drobca hned,ako ho vyberu z bruska,takze na tom vsetkom aspon nieco pozitivne 😉

ok,lucim sa,robota nepocka 😅

vavenka
autor
8. apr 2009

Tini a aku hodnotu hcg si mala?

tinika
8. apr 2009

vavenka neviem, bo to len cez telefon kolegyni povedali ze som tak v 3-4tt a papiere este nemam, bo nevedeli moje rodné číslo ta dali na dakoho iného. Ta možno pojdem po veľkej noci, mozno nevidržim
zuzi never tomu, ja som strasne netrpezlivá v takýchto veciach, ja keby som mohla ta uz včera som u lekara hihi

vavenka
autor
8. apr 2009

Tini no neviem ako ti to hcg stanovili na 3-4tt, ale co si pamatam, tak tie rozpatia normalu su tam brutaalne velke, ja na tvojom mieste by som uz mala prvu navstevu za sebou 🙂 aspon sa presvedcit, ci je dutinka tam kde ma byt 😅

tinika
8. apr 2009

Vavenka aj tak ma doktor dovolenku tak po velkej noci pojdem ste ma ukecali, ja na to stale myslim, či je vsetko ok a tak a sa bojim aj trocha

vavenka
autor
8. apr 2009

Tini ale ten 6tt ti krasne svieti pri mene, to je super 🙂 Ja sa pridam o dva tyzdne, samozrejme ked sa ovulke uraci 😠

tinika
8. apr 2009

Vavenka 🙂 čakam ťa a aj katku
Len ma miatne ze 6tt ked podla krvy 3-4tt no konik počita od poslednej mrchy tak je to skreslene asi

vavenka
autor
8. apr 2009

Tini skoda ze si sa neopytala na hodnotu. Aj gynekologovia pocitaju od poslednej mrchy, az potom ked ja babo vacsie sa ide podla inych kriterii - teda aspon si myslim 😅 , takze si 6tt a basta 😀

tinika
8. apr 2009

Tak potom uz nechapen vavenka, tak som 6tt a basta 😀 😀 😀

vavenka
autor
8. apr 2009

Prave mi sef podpisal na zajtra dovolenku, takze ja uz zacinam sviatkovatt, jupiiii 🙂

tinika
8. apr 2009

vavenka tak si to uži, ja zajtra ešte idem ku klientke robiť výplaty, takze tak pracovne troska

tinika
8. apr 2009

no konečne mam uz v albume aj vitazny graf 😀

vavenka
autor
8. apr 2009

Tini si sikulka 🙂

katka444
9. apr 2009

dobre ranko ☹ vsetky nadeje zo mna vyprchali. test s 10 citlivostou je biely ako sneh.

http://www.fertilityfriend.com/home/katka444

janulik.j
9. apr 2009

Bré ránko....
Nas Kubko spal pekne celu noc bez hmyrenia, tak som happy... Tatu sme mali v sluzbe, tak sa tesime, ze dnes pride a bude pekne a hadam nieco podnikneme. Cele dni sa niekde flakame a doma mame atomovku. ale radsej pojdem von s krpcom ako mam umyvat okna 😉

Kati 😢 , mna by len zaujimalo, kde je teda problem, ze to nejde... mozno si uz mala skusit tu LPS ja by som uz do toho asi sla. ale je to samozrejme vasa vec a budem ti drzat palceky, nech sa to co najskor vyriesi 😉

katka444
9. apr 2009

ahoj janulik, aj ja by som dala prednost prechadzkam z drobcom pred upratovanim 🙂

ved pockam na ten august na laparku. dovtedy budem mat toho v praci moc a nechce sa mi vysvetlovat preco potrebujem volno. ved to bude v lete len 1,5 roka snazenia. su tu baby co cakali ovela dlksie, kym sa dali na laparku. a mozno sa dovtedy podari, ked mm teraz papa ten profertil. po nej by sme isli na IUI a ak sa to nepodari ani tak, tak mozno po novom roku do centra a na IVF. na novy rok to budu 2 roky snazenia, takze nic tak hrozne. si myslim ze tie 2 roky su akurat na to dat sa na IVF.
ale to mam naplanovane 😀 dufam, ze mi to nevyjde, tak ako vzdy ked si nieco naplanujem 😀

zuzub
9. apr 2009

ahojte.Kati to mi je ľúto 😢

vavenka
autor
9. apr 2009

Kati kym nie je mrcha nic nieje stratene 😉
Ja som sa dockala 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka

katka444
9. apr 2009

ahojte zuzub, vavenka 🙂

vave, to je teda krasny vyskok 🙂

no uvidime, kedy mrcha pride. este moze byt, ze ovu bola fakt neskor. mozno 18 DC. ale podla hlienu sa mi to nezda, lebo n 17 DC uz nebol apsolutne ziadny hlien.
a didusky ani podbrusko ma stale nebolia 😕

vavenka
autor
9. apr 2009

Kati ved aj Tinika - na 12 DPO ani naznak, hm ? A u nej nieje pochyb ze bola ovu neskor, tam sa mozme riadit podla snazenia 😀

katka444
9. apr 2009

no ved uz mi ostava len dufat. len mi nejde do hlavy, ze nemam ziaden PMS 😠

neviem ci sa nevykaslem teraz cez volne dni vstavat a merat teplotu. len ak by som sa nahodou zobudila. nech sa s tym zbytocne nestresujem. a ak by nahodou mrcha neprisla, tak testnem v pondelok. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre