Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
14. apr 2009

simib lebo uz chcem vidieť aj srdiečko 😉

simib
14. apr 2009

Aha tak potom OK.Mne povedal doktor,že jak nájdem // hneď mám príjsť.Ale u mňa je to iné.

tinika
14. apr 2009

no mne povedala sestrička ze mám príst o dva týždne takže este jeden navyše ma nezabije hihi

simib
14. apr 2009

😀 😀 😀

lenocka1979
14. apr 2009

tini .. ja som už bola u lekárky ... v stredu ... spravila mi ultrazvuk ... našla gestačný vačok ... či ako sa to volá 🙂 ... potvrdila tehu a budúci štvrtok idem na krv ... a snáď mi znovu spraví ultrazvuk...tiež chcem vidieť srdiečko 🙂

zuzub
14. apr 2009

ahojte 🙂 zuzka sa neozvala? 😕

tinika
14. apr 2009

leni takže len vačok?? A nehovorila kedy už by mohlo byť srdiečko vidieť?? Lebo ja som dnes 6+4 a na buduci utorok budem 7+4 že či ešte nebude skoro?
a na krv ideš prečo? Teraz ti krv nebrali?

tinika
14. apr 2009

a zuzka zatiaľ nič, mala písat sms evuske ale asi ešte neni schopna hi dufam ze su v poriadku

vavenka
autor
14. apr 2009

Tini v 8tt uz bude vidno srdiecko, neboj sa 🙂 Ja som mala uz v 6+4 😉

petulig
14. apr 2009

vaven, viacmenej sme boli okuknut. Kozmetiku som si pokupila to sa tam oplati, krpcovi kozmetiku to vyslo tiez vo velmi dobrej cene.A bodynka mali tiez v super cene a veeeelmi pekne som kupila 7 ks za 200 sk tusim.Plienky ako vravia baby niektore boli skoro o 50 % lacnejsie ako u nas.

vavenka
autor
14. apr 2009

Ty kokso to su riadne rozdiely....

petulig
14. apr 2009

no len do kedy to bude take lacne. Nie vsetko sa oplatilo, topanky boli tiez o nieco lacnejsie. Tusim ze 6 kg ariel tam stal 309sk korun to som kukala ako puk. Ked idete viaceri v aute tak urcite sa oplati . Kupovala som kamosovi sleep and play plienky . Tu stoja nieco okolo 480 sk vravel ci tak nejak. Tam boli za 590 ale dva pakle spolu 😉

tinika
14. apr 2009

petulig a kde ste boli nakupovat?
vavenka vazne??? V 6+4??? Ta to že by som zajtra utekala k dokymu 😀

petulig
14. apr 2009

tini boli sme niekde pre Budapestou. Nejaky komplex velky. Ani sme to nepresli lebo to bolo riadne velke. Bol tam decathlon sportovy obchod, vedla toho bau haus to ma az tak netrapilo. Oproti Auchan vnom kopec malych obchodov a viem ze este vzadu za tym vsetkym boli take male obchodiky a tam bolo C&A HM Takko deichman humanic atd, to sme uz nestihli. Tie potraviny riadne velke to kym sme presli tak naas ukrutne boleli nohy. Potom sme boli hladny ale jedine co sme si vedeli objednat bol rezen 🙂 a dali nam taky ako somarova tvar, ze po nom sme sa uz vobec nevladali hybat🙂

tinika
14. apr 2009

petulik ta super 😉

evus
14. apr 2009

Takze maly je uz na svete,miery ani nic ine neviem,mam len fotku od zuzky,takze sa ju idem pokusit pridat do albumu.

petulig
14. apr 2009

spokojna som bola 🙂 este si tam nabuduce nejaku kamosku zoberiem, lebo s dvomi chlapmi to bolo..no ved vies si predstavit 😀

petulig
14. apr 2009

jeeej super 🙂 gratulujeme babatku a mamine

tinika
14. apr 2009

supeeer tak zuzka to už ma za sebou 🙂

evus
14. apr 2009

takze je tam...album Misko 😉

vavenka
autor
14. apr 2009

Juuj tak vitam na svete noveho Lady znaziliacika, nech sa mu na svete paci a maminke robi len a len radost 🙂

tinika
14. apr 2009

aky je zlatučkýýýýýýýýýýýýýýýýý

tinika
14. apr 2009

tak tak vavenka

petulig
14. apr 2009

jeeej toto bude fesaak🙂

evus
14. apr 2009

vola sa Daniel,ci nie???

vavenka
autor
14. apr 2009

Evus no taky bol plan, ale ktovie co Zuzka nahlasila v deliriu 😉

tinika
14. apr 2009

vavenka 😀 😀 😀

evus
14. apr 2009

petulig,pozeram,ze ste boli na nakupy...my sa tiez chystame teraz vo stvrtok do rakuska na prasky a kozmetiku,je to tam lacnejsie ako tu a prasky su kvalitnejsie

vavenka
autor
14. apr 2009

Juj krasavec to je 🙂 tfuj tfuj nech z neho vyrastie fesak s dobrym srdieckom 🙂

evus
14. apr 2009

vavenka,ju nakoniec uspavali,ci nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre