• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
evus tu kvalitu to neviem veru, my sme predtym mali aj Ukrajiny prasky ariel persil a boli uplne rovnake ako tu u nas ziadny rozdiel. Az na tu cenu :slight_smile:. My mame rakusko dost daleko, teda my v strede to mame daleko vsade :slight_smile:
14. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evus mne sa praveze zda ze nakoniec kvoli nejakym problemom mala ostat pri vedomi......
14. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,neviem,pisala som jej,tak dufam,ze odpise a dozvieme sa viac

petulig,no co sme kupovali naposledyz rakuska prasky a avivaze,tak tie nase sa s nimi teda nedali porovnavat
14. apr 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Este neodpisala? :unamused:
14. apr 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej malý je zlatunkýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavne nech sú zdraví :wink:
14. apr 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka odpisala,ma sa fajn,maleho mala pri sebe nejaku hodku,boji sa zajtrajsieho vstavania a je strasne hladna :slight_smile:
14. apr 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzke gratulujem. a tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa s nou :slight_smile:
a ze ju pozdravujem :slight_smile:
14. apr 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme prisli z prechadzky, tak utekam k netu, ze ci je uz Danielko na svete... a on uz sa vykotulal z bruska... aky je kraaaaaaaaaaaaaaaaaasny. dufam, ze bude mamine robit len radost, vela papat, spinkat a posluchat. a bude chciet byt v kociku nie ako ten nas :grinning:
14. apr 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, tak som sa sem konečne po týždni dostala. My máme nový režim. Malý vstáva o šiestej, poobede sme minimálne tri hodiny na prechádzke, ale zato zaspáva o pol siedmej. Len ja už večer ledva žijem. Ale sviatky boli celkom v pohode.

A hlavne zuzke gratulujem k Danielkový, je nádherný. Nech je zdravučký, pekne rastie a poslúcha maminu.
14. apr 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi gratulujem....tfuj tfuj malinky je zlaty
ja som nasej princezne kupila take zlate papucky v tescu...juj take su chutne len ich obut :slight_smile:
14. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som teraz dosla
14. apr 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko,
ako ste spinkali? ja nic moc maly zas akosi mrnkal, lebo mal vcera hystericky zachvat placu v kociku, tak ho to asi poznacilo :rolling_eyes: :slight_smile:
Joj sa neviem vynadivat na toho zuzkinho krpceka maleho...
Tini a kedy ides teda k dr.?
15. apr 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj janulik, idem v utorok
:wink:
15. apr 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...ja som spala velmi biedne, vecer ma chytilo prehananie a bolenie zuba...a ked sa mi aj napriek ubolenemu bruchu a zubu podarilo zaspat, zacali ma chytat krce do lytok... :frowning2:
teraz ranajkujem, ale uz som stihla aj psa vyvetrat, poprat jednu davku a pozmyvat...teraz idem uz len oddychovat...
15. apr 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
Ja zdrham, idem vyplatit kamen do zakladov :slight_smile: btw. uz su vykopane a mozno uz dnes sa bude aj betonovat :grinning:
15. apr 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ingu tie krce v lytkach som aj ja mavala. ale som si davala magnezium a potom to vzdy na dlhsiu dobu preslo, tak vyskusaj...
Tini som zvedava na dutinku malicku dufam, ze budes mat aj foto! :wink:
Vave super, ze sa vam to takto pohlo. aj my s MM tuzime po domceku, ale zatial je to nerealne. Keby zdedime pozemok, ale nic take nam nehrozi, takze zatial budeme pekne v panelaciku...
15. apr 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulik skusim...kdesi som citala, ze to suvisi s velkym odberom vapnika, ktory si berie babo...
no nam to vyzera s domcekom celkom realne, projekt aj rozpis materialu mame, myslim ze v maji ideme burat staru verandu aby sa mohli vybetonovat zaklady pre stlpy a davame rezat drevo na strechu. :slight_smile:
15. apr 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko..
Zuziii gratulujeeeem :wink: :slight_smile: maly je krásnucký :slight_smile: .. hlavne nech ste zdravucky.
15. apr 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maju ako sa mate s Petkom? ozaj ake UM mu davas?
Baby nam dnes nejde do 16tej voda a ja som na to uplne zabudla :unamused: este si rano hovorim ci sa uz osprchujem alebo az ked maly zaspi. no a jasnacka, ze maly zaspal a vodu vypli do kelu :angry: este, ze mame velku zasobu dojcenskej vody, tak si budem mat aspon v com umyt zuby :sweat_smile:
15. apr 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,spominate si na mna este? :sunglasses: az teraz som sa dostala na net, mala som dovolenku a uzivala si slniecka, az sa mi nos zacal supat :slight_smile: ....ja som bola minuly tyzden u doktorky kvoli kontrolnemu steru na HCG a aj ked sa snazime teraz treti mesiac, poslala manzela na spermiogram a mne brala krv na hormonalny profil.....manzel bude musiet brat nejake antibiotika, ale ze najhorsie to nie je :confounded: tak som zvedava, zajtra s nim idem pre vysledky nejakej citlivosti ci co....a na buduci piatok idem druhy krat na krv......
15. apr 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulik aj ja som zvedavs a dufam ze uz aj srdiečko uvidime.
15. apr 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,
gratulujem zuzke a vitam drobceka na svete :dizzy_face: :dizzy_face:
mne nejde otvorit tu fotkuuuuuuu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. apr 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dievcata co mate na obed? Ja vobec neviem co si mam dat....Som hladna, ale na nic specialne sa mi nezbiehaju slinky :unamused:
15. apr 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

vave ja som mala granadir :wink:
15. apr 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee

tak mala je taka chora,ze sme dnes uz museli k lekarke,vcera jej stupla teplota a kaslala tak,ze sa chuda az povracala,je na antibiotikach,ktore este nikdy neuzivala,tak dufam,ze rychlo zaberu,akurat obaja spia,tak oddychujem

vavenka,ja som zapekala rezne :wink:
15. apr 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Juuj Evus tak chuda Karinka, popusaj ju za mna, nech jej to rychlo prejde :confounded: :pensive:
15. apr 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave,dik,je chuda uplne nemozna,chvilku jej je dobre a potom len polezkava,co na nu pride horucka
15. apr 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo :confused:
15. apr 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka
ja idem k našim dnes na noc, zajtra ideme sadiť do zahradky čo treba bo na víkend vraj u nas dažd hlasia
15. apr 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tini, tak si davaj ale na seba pozor. urcite nic tazke nedvihaj. a vasi uz vedia?
15. apr 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok