Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
15. apr 2009

a jak som si šefa vycvičila hihi sa ma pýtal do kedy som dnes v praci tak okolo 11 a ja ze uz idem a on ze a zajtra, a ja ze nebudem, ze az v piatok a on ok, uvidime sa v piatok 😀 😀 😀 a konečne dal výplatu

tinika
15. apr 2009

katka vedia vedia a neboj, trocha motykou pokopkam a semienka budem hadzať 😉

majulienka32
15. apr 2009

janulik mame sa dobre.. Petko je poslusny syncek 😉
a mliecko davam Nutrilon..sadlo mu to , takze som rada.ty si ake davala, alebo este davas vsak?
ty sa ako mas?

ingulik
16. apr 2009

dobre ranko 😎
...to vsetky este spinkate?
ja som uz aj povysavala, a kedze som zas v noci zle spala, tak uz nic nevladzem...
babenky - tehulky a mamulky, chcem sa opytat...teda posledne dne noci aj cez den sa mi stalo, ze mi stuhlo brusko, alebo jeho cast...nerobila som nic, len som lezala...nebolelo to, ale som sa zlakla...taky pocit akoby mi niekto pritlacil ruku na brucho....stalo sa to niektorej z Vas? 😕

adenka
16. apr 2009

ahoj ingu, davas si magnezium? to pomaha na tvrdnutie bruska...

ingulik
16. apr 2009

aden no beriem calibrum mami ale magnezium cisto nie...ale asi zacnem 😒

janulik.j
16. apr 2009

dobre rano 😎
Ingu neboj mi mamicky sme uz tiez davno hore 😉 to tvrdnutie bruska je normalne, ak to nie je viac ako 10krat za den myslim... urcite to suvisi s tym, ze mas malo toho magnezia a preto mas aj tie krce v lytkach. kup si to sumive magnezium a uvidis, ze to na 100% pomoze...
No a ja som tiez povysavala, ale som stihla len obyvacku lebo Kubkovi sa chcelo uz spinkat. teraz vypijem kafco a idem preprat veci v rukach a doupratovat obyvku, takze napln doobedia jasna 😝 😀

Maju my sa mame fajn, len Kubko bojkotuje kocik, tak s nim nemozme chodit na dlhe prechadzky. este co to vydrzi v klokanke... este kym chce spat ok, ale ked sa zobudi tak za 20min. viska ako keby sme ho z koze drali. no co uz musime sa prisposobit mi jemu, ked uz mame takeho domasedka 🙂 najlepsie je, ze jeho ovela viac bavi sledovat co je v obchode ako na ulici. skratka je na interiery 😀 😀 a kubko papa Bebu HA, ale uz pomaly prejdeme na normalnu Bebu. Plus ma prikrmy, ale spapa zeleninku a za hodku vypije v poho mlieko a kase mu moc nejdu 😝

ingulik
16. apr 2009

janulik...stalo sa mi to za tie dva az tri dni mozno tri krat, takze vazne to snad nebude...ale pojdem si dnes alebo zajtra kupit to magnezium do lekarne...
vcera som malej kupila take zlate riflove saticky s ruzovym trickom, som neodolala 🙂

adenka
16. apr 2009

ingu a uz mate nieco pokupene? my sme sa uz pustili do nakupov oblecka, a v pondelok ideme okuknut kocik co nam objednali tak som zvedava...

ingulik
16. apr 2009

ja mam cestovnu postielku, klokanku a lehatko, oblecenie mame par novych kuskov a plno plno zdedenych od svagrinej...kocik ideme asi teraz v sobotu kuk do madarska, postielka je objednana, vanicku mi kupuje svagrina...
takze daco mame, a ked sa mi podari diplomku odovzdat tak ideme do madarska s mamou a bratovou kockou tak chcem este dalsie veci do vybavicky pokupit

vavenka
autor
16. apr 2009
adenka
16. apr 2009

ingu my chceme postielku pozriet v polsku, lebo tie co sa nam pacia su polska vyroba. aky kocik chces?

vave pekneeee 🙂

vavenka
autor
16. apr 2009

Dievcata, treba nakupovat na Slovensku !!!! Musime byt trosku narodne orientovane, lebo takymto sposobom sa dostane Slovensko do krachu 😅 😅

adenka
16. apr 2009

vave nech sa dostane ked su obchodnici chamrad lakoma...preco odsavacka na mliecko stoji v madarsku 900 korun a u nas 2000??? ceske mlieko stoji 19 korun a slovenske 27.... nech krachnu..nech sa paci... 😠

ingulik
16. apr 2009

vave...tak ako pise aden...tu ten kocik co chceme stoji 17tisic a v madarsku ani desat... lehatko som za 800sk kupila a aj postielku....

vavenka
autor
16. apr 2009

Aden pretoze forint aj ceska koruna spadli o 35%...... my zial vyrabame za eura aj ludi platime za eura tak aj predavame v eurach.....Madari maju na cerstve potraviny 3% dan a my 19% dan.....

vavenka
autor
16. apr 2009

Ako samozrejme, berem, vsetko je tam lacne....Ale ked eura zarobene na Slovensku miname vsade mozne len ne tu, tak o chvilu pridu nasi predajcovia na mizinu a zacne sa kolobeh.....Nezaplatia vyrobcom, ti nezaplatia dodavatelom surovin, nepojdu eura do socialneho systemu a nakoniec na to doplatime my....

adenka
16. apr 2009

vave ja sa snazim podporovat slovensky trh, ale co sa tyka priemyselneho tovaru, tak aj madari aj cesi ho nakupuju zo zahranicia v eurach a za tie iste ceny ako slovenski predajcovia...mam na mysli napr. kociky, flase a pod... tak preco su u nas 2 nasobne ceny? ja vozim tovar z ciny, vidim ake su nakupy vyrobkov a ver mi ze sa mi zaludok dvoha ked vidim ceny v obchodoch...na slovensku chce kazdy predavat s 300% marzou...tak nech sa zobudia...

vavenka
autor
16. apr 2009

Aden mas pravdu, ja len nesuhlasim s momentalnym nakupnym osialom v zahranici, pride mi to take sedliacke...

ingulik
16. apr 2009

vave ono to nakupovanie v zahranici tu bolo furt, len sa teraz o tom zacalo rozpravat nahlas...
a boli by sme hlupi keby sme to nevyuzili, z tych nasich platov sa fakt neda vyskakovat pri takych cenach ako su tu...
ja idem asi spat, vsetko ma boli.... 😖

vavenka
autor
16. apr 2009

Ingu tak pekne oddychuj...Ja mam na to opacny nazor, podla mna sme hlupi ze to vyuzivame.. A tie nakupy - v Madarsku neboli urcite, lebo vacsinu veci tam mali drahsich ako my, aj v cesi....Jedine poliaci boli lacnejsi, ale zas na druhej strane polske vyrobky nie su obhvieako kvalitne....A zacali s tym media, ked nas nepriamo nabadali takto rozmyslat sustavym porovnavanim cien vsetkeho mozneho 😠
No asi uz stacilo, prepacte ze som sa nechala uniest, len ma to naozaj dost vazne rozculuje...

adenka
16. apr 2009

vave no ja napr. potraviny urcite nechodim nakupovat do madarska...ked si zratam cestu a tie nervy sa tam tlacit medzi ludmi tak to si mozem rovno nakupit tu.... a pozeram ze konecne zacali aj nasi davat do akcie za slusne ceny prasky a avivaze, tak podla mna sa zobudzaju...ale na babatkovskych vecickach vies usetrit tisice...a to uz nie je malo...

vavenka
autor
16. apr 2009

De ste secky 😒 dufam ze som vas neodradila tymto mojim nazorom 😨
Aden ty este pracujes?

adenka
16. apr 2009

vave ja stale makam...asi do konca juna 🙂

ingulik
16. apr 2009

kuk ja som si bola kupit to magnezium, dali mi v lekarni magne B6, tak snad to bude oukej...a tiez som si kupila pol kila jahod 😝

evus
16. apr 2009

ahojteeeeeeeee

ingu,sumive magnezium nie(lekarvravel,ze sumive v tehu nieje dobre),ked tak len obycajne,vacsinou je to mg+B6

tak my sme sa vratili nedavno z rakuska,poviem vam,oplati sa...kozmetika a prasky urcite a boli sme aj v potravinach a ozaj sa neda porovnavat...na slovenksu je to fakt hlupe,ze je tu vsetko drahe sa potom necudovat,ze chodime nakupovat k susedom

evus
16. apr 2009

vaven...si sa tu teda rozjela 😀 😀 😀 ...ako mna tiez stve,ze je tu vsetko drahsie a tym padom sme nuteni ist nakupovat inde,ale fakt,ked si porovnas tie ceny tu a vonku,tak nech sa na mna nehnevaju,kaslem na slovenske obchody raz za cas...v rakusku mi to ani nepripadalo,ze sme tam,v obchode slovenske predavacky,ani jedna nebola rakuska a za kasou sestra byvalej spoluziacky 😀 ,som myslela,ze odpadnem a v obchodoch samy slovak

tinika
16. apr 2009

Ahojte, na chvilu som dobehla, som dosla domov po muza a ideme naspat k nasim na opekačku hihi. Neprehanala som to jednu hriadku jahod som okopapa, druhu trocha pripravila na sadenie a uz len semienka sypala.

Vavenka pekne pekne, len nech sa to drží

jahoda
16. apr 2009

hellou kocky, co mate noveeeeeeeeee??? ja uz som 11t + 3, uz mame srdiecko aj prvu poradnu za sebou 🙂 a secko v poradku nastastie...

jahoda
16. apr 2009

tinikaaaaaaaaaaaaaa, gratuulujeeeeeeeeeeemmmmm 🙂 tusim si Vas idem precitat, mozno najdem este vselijake ine novinky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre