• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
juuj ide ma roztrhnut od zlosti...vratili sa nasi "uzasni" susedia...buchocu nam nad hlavou jak besny uz hodinu :rolling_eyes: mam neodolatelnu chut ist im pripomenut, ze nebyvaju na prizemi... :angry: :angry: :angry:
5. feb 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide panelak tak ja bezim pozerat...pekny vecer :slight_smile:
5. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu,ja som tomuto vdacna,ze my byvame najvyssie a nikto nam nad hlavami nebucha,ja by som bola z toho tiez na nervy.idem aj ja na panelak.
5. feb 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už budem mať 29 :confounded: :confounded: :confounded:
5. feb 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzi tak najvyšší čas aby sa už tehu vydarilo ne?
evus mi tiez na samom vrchu ale do roka by tu mali tahat podkrovie :confounded: takze som zvedava kto dojde
5. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika,takze vamv najblizsom case budu robit buchot.
5. feb 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus :grinning: :grinning: to akoze stresujem? To len pre to ze uz od 20 som chcela babo, najprv nebol vhodny chlap a teraz sa nedari :grinning: :grinning:
ingu a prečo najblbši den? Svadba sa ti blíži čo? Už maš všetko? Juuuj tešim sa na fotečky. A v ke mate svadbu? By som aj kuknut dosla keby v PO aza by si kukala ze kto som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika,do styridsiatky mas este furt cas :grinning:
5. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
EVUS budu buchat jak o zivot to aby sme si zvykli predtym ako sa tam niekto nastahuje

času nikdy nie je dost evus sak sa chcem aj vnučat dožiť :grinning:
5. feb 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika,my byvame na dvanastke,tak hadam uz nikoho nenapadne robit tu z tohto mrakodrap...tak tento mesiac pekne chlapa navnadit a snazilkovat a snazilkovaz do zblbnutia
5. feb 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tento mesiac je to otazne, ale vyrazky pomaly ustupuju tak snad to do ovulky stihneme dnes som 7DC a ovu mi označilo dvakrat len a to cca od 16-19dc, tak ešte mame času myslim ze to stihneme
5. feb 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru tini na babo je najvyšši čas a to som chcela do 30 aspoň 2 a teraz budem rada keď bude aspoň jedno :pensive:
5. feb 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo zuzi ja rovnako, som myslela ze dva budu a este ani jedno nemame a ja som chcela druhe az po 3 rokoch takze to pri nasom tempe nestihneme a este chceme aj stavat
5. feb 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aby som mala rovno dvojičky :grinning:
5. feb 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: No to aj moja mamka chcela a nemala a ja ani nechcem, chcem si uzit dve materske. Svagrina maju v rodine ale ani jej brat ani ona zatiaľ nič, len po jednom. Ešte maju jedneho brata tak možno on bude mať
5. feb 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz vážne tini, ja si dvojičky neviem vôbec predstaviť :unamused:
5. feb 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez ne, je to nadhera ale tolko roboty ze nevies kde ti hlava stoji a ja chcem počas materskej aj robiť doma aby som nestratila klientov, tak to by som skončila na psychiatrii
5. feb 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prva prva
6. feb 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
tini ano, v ke je svadba...sak mozes dojt kuknut aj tak :grinning: uz mame takmer vsetko, uz len nejake detaily treba doladit...
co sa tyka tych susedov, to je dovod preco ccem byvat v dome...alebo aspon na najvyssom poschodi...ale zatial to vyzera tak, ze sa z tohto podnajmu tak skoro nedostaneme...je najlacnejsi (hoci ten byt aj tak vyzera) a iny v takej cene asi nezozenieme... :rolling_eyes:
6. feb 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky? este spite? :slight_smile:
6. feb 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu to poznam, bud strasne vysoký najom alebo hrozny byt. Tak len pracovat na domčeku. Aj my chceme domček
6. feb 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauteeeeeeeeeee

nam dnes konecne prisli zakryt balkon,mam tu styroch fesnych mladych chlapov :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak tini... no asi sa pustime do rekonstrukcie domu kde byvaj svokrovci a pojdeme byvat na dedinu :slight_smile: ale to este potrva...
6. feb 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
6. feb 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzub,ako?
6. feb 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes je tu mrtvo... :pensive:
6. feb 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu,veru mrtvo...kde su vsetky???
6. feb 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus netusim....ze by vela prace? ja som trosku citala, teraz som schrumala surovu mrkvu a mam dokoran balkon...vonku normalne citit jar, len skoda ze este nebude...
6. feb 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som bola u lekara som na PN do konca bud. tyzdna a potom uvidime.
6. feb 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok