• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
ahojte, tu uz nikoho net? No čo tak sem dojdem zajtra ak stihnem :slight_smile:
18. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: ako sa dnes máte? asi sa chystáte niekam von, keď je tak pekne.ja dnes trčím do 18 hod. v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ingu,pekný kočík ste vybrali :wink:
19. apr 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zuzi, konečne tu niekto je. Ja sa mam nedobre, som chorá, boli ma hlava, hrdlo a mam plný nos tak sa dopujem citronami, medom a horúcim čajom
19. apr 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ochhh tini, to neni dobre, že si chorá :astonished: tak pekne šup do postieľky a vyležať.inak ak máš plný nos tak super zaberá rozmixovaná cibuľa, už somto kedysi spomínla normálne nadrobno pokrájaš alebo rozmixuješ cibuľu zabalíž do gázy alebo papier.vreckovky a dáš si to na chvíľu do nosných dierok, je to brutál strašne to štípe, ale zaberá!!! :grinning:
19. apr 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, ako vikendujete?
My sa poctivo venujeme stavenisku :slight_smile:
Moj graf - zatial ok, test negativny :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
19. apr 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, ty si už aj testovala??? nejak skoro, nie? :wink:
19. apr 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzub co ja viem ci skoro? MS by som podla grafu mala dostat v utorok, kebyze nemeriam a neviem kedy bola ovu tak uz mi meskaju :wink:
19. apr 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy najblizsie testujes?
19. apr 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi ked stihnem zajtra tak testnem - teda ak nezaspim hihi :slight_smile:
Ty sa ako mas? este stale beries HAK?
19. apr 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika,len treba dat pozor,aby si neschytala horucky,to by bol potom trosku problem a este na zaciatku tehu

vavenka,fiiiiiiiiiha,krasne si sa vysvihla,uz len nech su na teste dve//.

ja uz mam navarene,robilasom masko s ryzou,poobede ideme so znamymi vonku na pivko,tak sa detiska vylietaju,Karin je uz ok a vonku je dnes super,tak sa tesim

ingu,kociar je supeeeeeeeeeeer :wink:
19. apr 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus ahoj :slight_smile: vevanka briem ešte nejak do začiatku mája,a potom koniec huráááá :slight_smile: ešte počkám na výsledky z Martina z hemošky a potom môžeme začať snažilkovať :wink: myslím, že otehotnieť v mojom prípade by nemal byť problém, ale dotiahnuť to do konca, to by som už hlavne konečne chcela :wink:
19. apr 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi tak budem drzat palce :slight_smile: kedy budu vysledky?
19. apr 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4.6.vavenka, ešte je to ďaleko :unamused:
19. apr 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...
petulig kocik nas vysiel na cca 7400sk, je to trojkombinacia...cize sportova cast aj autosedacka v cene....tu stoji taky kocik v obchode 8500 bez autosedacky...takze sa oplatilo...este pojdem aj na dalsie vecicky, objavila som suprovu vanicku, ale uz nam vcera nevosla do auta tak sa po nu este vratim :wink:
vave...drzim palce :wink:
dam do albumu aj tie ostatne vecicky co som pofotila este minule...
19. apr 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi dakujem za tip, lezim pod dekou a oddychujem
19. apr 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, tak tini pekne oddychuj
19. apr 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini tak sa skoro uzdrav...
fotky uz su tam :wink:
19. apr 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu, vecičky sú náááááádherné :dizzy_face: aj ja už chcem také kupovať,šak vlastne kupovať môžem, ale načo by mi boli, že :grinning: minule mali v Tescu výpredaj na detské, bože také nádherné babätkovské veci tam mali som sa normálne rozplývala....
19. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub verim Ti...ja by som tiez pokupila snad vsetko co vidim, ale je mi jasne ze by to bolo zbytocne :slight_smile:
vcera sme dostali este jedny ruzovucke saticky, tak odfotim aj tie ked prideme domov, lebo teraz sme u svokrovcov a este ideme k nasim a k bratovi blahozelat
19. apr 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu krasne vecicky budete mat nadhernu princeznu
19. apr 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini uz lepsie?
19. apr 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka no hrdlo boli menej, bo furt med papam, hlava este boli, ale y nosa netecie, len trocha hlienz citim. tak sa kurirujem v posteli a papap vitaminy a dufam, ze to rychlo prejde bo ma caka narocny tyzden

a ty ako vikendujes
19. apr 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. apr 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuziiii ahoj maminaaaaa, zo srdca gratulujem ku krasnemu Danielkovi, ako sa mas? Ako sa citis? Pis pis pis :slight_smile:
19. apr 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini my pohoda, vcera sme stavbarcili a dnes oddychujeme :slight_smile:
To je dobre ze Ti to uz prechadza....
19. apr 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau vavenka :slight_smile:

Dakujem pekne :slight_smile: Mám sa fajn, rana sice boli... ale co boli preboli a hlave ze je maly v poriadku a mohli sme prist domov takto skoro po 5 dnoch. /inak, som si vybrala uplnu anes. takze som spala cely cas, zobudila som sa okolo pol11. SC bola robená o 8,30 a maly bol na svete o 8,35 :slight_smile:/
Danielko mal 3700g a 51cm a dnes vázi 3500g, takze nas maly valibuk je krásny velky chlapcek. A konecne sme doma..... neopisatelná radost! Manzel sa tesi, je rád ze sme doma. Od kedy sme doma nic iné nerobi len malého pozoruje a pusinkuje.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi super, tesim ze vsetko ok...Mliecko mas? Ako s kojenim? V pohode? Aky bol personal? S nemocnicou si bola spokojna?
19. apr 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mliecko uz mám, vcera sa to rozbehlo, takze uz kojim o 106 a maly papka ako o zivot :grinning:
Teraz uz musim ist, este sem nakuknem. Majte sa zatial, papa :dizzy_face:
19. apr 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi aj ty sa nam drz, a budem sa tesit na dalsie fotky a info od Teba :slight_smile:
19. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuziii ahooooj :slight_smile: malý Danielko je náááádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zo srdca vám gratulujem :slight_smile:
19. apr 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok