• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
Tini, tak to je fajn urcite sa to vsetko upravi ako ma, hl. ze je fazulka v brusku :wink: Tak foto pridas na buduce... a to itz ma byt akoze utz? :sweat_smile:
Ja idem vypit kafco a som sa tesila do sprchy a zas nam nejde tepla voda pritom mame vlastnu kotolnu :angry: a maly zacal robit sceny, ked ma ist spat, co teda vobec nechapem, lebo uz dlho zaspava sam.tak sa vzdy navzajom vynervime a potom sa da do klbocka a zaspi a ja by som ho najradsej zjedla z lasky :slight_smile:
21. apr 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika,aj ja som mala pri Miskovi,tiez doky povedal,ze to nevyzera dobre,lebo je zla poloha a vacsinou sa to konci potratom,alebo plod odide sam od seba a pozri,vsetko dopadlo ok,takze nestresuj
autor
Ahoj zuzub :slight_smile:
Evus este nemas co zavidiet, dost pomaly to ide, kedze zatial si vsetko robime sami a peniazky sa nejak rychlo minaju :angry:
janulik,my uz tieto sceny mame druhy den,je unaveny jak diva svina alen kruti,oci uz ledva drzi a nakoniec zaspi a drichme tri hodiny opica mala

vavenka,ale vsak raz stat bude :wink: ...
21. apr 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini super, takze je tam kde ma byt :slight_smile:
a memyslel lekar ze plod je 5 tyzdnovy?
21. apr 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi preto 5tt lebo ovulku som mala neskor neviem, podla ms mi povedali ze 8tt
21. apr 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nestresujem ja verim ze bude dobre
a doky nepovedal ze je to srdiecko
21. apr 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika,je jedno ktory tt,teraz to este poriadne urcit nevedia tak ci tak,riadia sa podla ms a uzv im toho zozacitaku presne nepovie
21. apr 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je kde ma byt ,ale trocha viac naboku ako by malo byt no ak doky povedal ze zatial je vsetko ok tak som kludna a uvidi sa o tyzden na utz
janulik hej som sa ponahlala ta namiesto u som dala i
21. apr 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus a snazenicko samozrejme bolo :dizzy_face:
21. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika,asi nebolo srdiecko,lebo to by ti urcite ukazal a povedal,ze tam je,mozno prave preto ten 5tt,vsak uvidis o dva tyzdne,potom by to uz malo byt ok

kati ved preto :wink:
21. apr 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini neboj, vsetko bude ok :slight_smile:
21. apr 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok baby,idem ja,vonku je super,pojdeme sa troska prejst,papa
21. apr 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj ja kcem ist vonku :angry: o hodninku aspon na obed pojdeme :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj skoro sme sa prepadli na druhu stranu :slight_smile: :grinning:
21. apr 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky ja idem het z roboty bo ma slahne a idme zo svagrinkou a neterkou na vzduch. papa
21. apr 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. apr 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, ako sa máte?? My sme dnes od šiestej hore, tak sme upratali, navarili a teraz konečne pijem kávu. Malý zaspinkal. Janulik Damko teiž vystrája, ked má ísť spať. je neskutočne unavený, zreničky má ako špendliková hlavička, ale nie a nie zaspať. Tak sa znova musíme hrať, a potom odrazu odpadne behom minúty. Len my sme ho zle naučili, lebo zaspáva jedine na rukách :frowning2:
21. apr 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja uz som doma, zase sa mi vybili poistky, pc v haji a ja musim robit :frowning2: musim čakať na mm on to opravi
takže dnes relax :slight_smile:
21. apr 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini len pekne relaxuj, mas na to plny narok :slight_smile:
Ahoj Nikki :slight_smile:
21. apr 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka dakujem, si predstav ze som este bola v robote, som si zabudla okuliare ta som este dokoncila dph a zajtra tam ani nepachnem a sef ze kedy ma uvidi, kedy tam budem, ta mu vravim ze teraz som že čo treba a ze som chora a ze som tehotna mu na nos vesat nebudem, nech sa da vypchat. minule sa tiez pytal kedy budem a ani po mne nepachol ta naco sa stara.
ale uz som doma a idem si lahnut, kycham jak slon, z nosa mi tecie, aspon to ze uz tecie, bo som mala zapchaty a hrdlo uz neboli, takze ked to doliečim uz bude ok.
21. apr 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky teraz čítam vymenný listok na utz do nemocky a píse ze gestačný vak v pravom rohu uteru takze toto som myslela ze je hore
21. apr 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetky ste vonku? či z roboty idete preč?
21. apr 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A som vam zabudla povedat, ze mame tehu knizku :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZUZI ahoj,blahozelam maly je krasny a ake ma roztomile licka :slight_smile: mna to caka asi buduci tyzden,ale nas ma uz teraz 4100g,takze cisarsky,lebo som malinka a dr sa boji,ze by osm ho nevytlacila.. tak sa drzte..vela zdravia
21. apr 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snu držim palceky velmi, takze dalsi chlop do počtu hej? hihi
21. apr 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini dakujem :slight_smile: veru vsade okolo chlapci :slight_smile:
a drzte sa aj vy :slight_smile: nech vsetko ide ako ma ist :slight_smile:
21. apr 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj snu :slight_smile:

Dakujem :dizzy_face:

Budem na teba mysliet, uvidis, vsetko dobre dopadne. Cisarák sice dá zabrat, ale po dvoch dnoch budes behat ako srnka! :slight_smile:
Vás maly je faaaakt velky :slight_smile: Aspon budete mat co pusinkovat :slight_smile: /napr. makucky gulaty zadocek xixi/ - ako aj my :grinning:
21. apr 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snu dakujem
21. apr 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer všetkým.. :slight_smile:
tini,gratulujem k tej tehu knižke a teším sa s tebou,že je všetko v poriadku. :slight_smile: sme na tom nejak podobne s poslednou ms,tak som zvedavá,čo povie mne doky vo štvrtok,lebo vravela,že by už malo byť srdiečko. :slight_smile: Hádam dostanem aj ja tehu knižku. :slight_smile:
21. apr 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok