Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
24. apr 2009

tini ja sa teším, že už je 😀 piatok,ale som v práci do 19hod 😖 vidíš dnes je hokej, to by sme aj my mohli ísť niekde pozrať 🙂 a čo si dáš nealkohocké pivko? 😉

tinika
24. apr 2009

zuzi no skoda ze do 19 ale sak to do noci mas este casu dost, no ja pivko velmi nemusim, občas si chlipnem z plechovky od mm ak mame doma. ja si dam čajim zeleny nestea to mam rada alebo kapucinko, od kedy som tehu este som nemaal a uz mi trocha chyba, myslis ze mozem, ked velmi kavu nepijem? Bo kto pije casto tak mu to neva, ale ja obcas na etapy, ze mesiac pijem kapucino v praci kazdy den a potom mesiac ne ako mam chut.

zuzub
24. apr 2009

kapucinko to môžeš tini v pohode aj ja mám veľmi rada zelený čaj nestea.my sa zajtra chystáme do Ostravy na také menšie nákupy....

tinika
24. apr 2009

a co idete nakupovat? Bezne veci? Ci nejake oblecko? Ja som mala ist na buduci tyzden do KE s maminou ale vraj ma prsat tak pojdeme az dalsi, ta ja skor na vylet, mne sa teraz neoplati kupovat oblecko ked budem priberat a na tehu oblecko je este skoro. Ta uvidime

tinika
24. apr 2009

No pomaly idem sa chystat na nakup a som si zabudla v meste kupit mamy drink ta kupim v tesku ak bude, ze ochutnam čo to za zazrak zdravy 🙂

janulik.j
24. apr 2009

ahojte 😉
Maly ma dnes nejaky spaci den. Doobeda 3hod a poobede 2hod 😨 tse tse viac ako niektori novorodenci 😵 vobec by som sa nebranila tomu keby to takto bolo kazdy den 😀
Sme boli na prechadzke, MM zatial poupratoval, lebo ma alergiu, tak s nami nemohol. A teraz idem upiect pernik a vecer pridu svokrovci na hokej, tak tu budeme mat fun club. A na balkone nam visi slovenska zastava 😝 Chlapi-vecne deti 🙂

zuzub
24. apr 2009

tini ideme len tak je tam veľký Avion -nakúpné centrum,sú tam dobré obhchody.
jani to je super, že vám slovenská zástava visí z balkóna 😀 😀 😀

tinika
24. apr 2009

Janulik a to aj svokra je taky fanda?

tinika
25. apr 2009

halo to tu nikto nič nenapísal, vsetky ste hokej pozerali??? 😀

tinika
25. apr 2009

halooo kde ste to vsetky?? som sama doma a je mi smutno 😒

janulik.j
25. apr 2009

Dobrý večer,
teeeeeda de ste sa cely den vsetky flakali 😕 jedine ospravedlnenie je, ze bolo pekne pocko 🙂 my sme sa tiez flakali s malym po meste a na prechadzke. a vydrzal v kociku aj ked sa zobudil, tak bola pohoda. akurat spal iba pol hodku, tak zalomil uz o 19tej, ked zaspaval pri jedeni.
Tini svokrus nerozoznava hokej od furbalu, ale nechce kazit partu. inak ti feferoni ma nastvali, ked tam cez nasu hymnu zacali piskat a pokrikovat 😠 a kde mas mangela?

tinika
25. apr 2009

mangel ma stretnutie po 10 rokoch zo skoly a pride az zajtra 🙂

janulik.j
25. apr 2009

tak ste s fazulkou sami? a co choroba este ta neopustila?
akasi som unavena asi to pojdem o chvilu zalomit... tak vsetkym mamickam, snazilkam a hl. detickam prajem krasne snicky 😉

tinika
25. apr 2009

ano sami, no pomaly to uz vzdava, tie kvapky čo mam od včera dost pomahaju, už len občas kašlem a tak fajne, nie sucho a zeby ma napinalo a z nosa este tak trocha ale uz je to fakt lepsei
tak bru nocku

tinika
25. apr 2009

A ešte s hafanom aby som bola presna, mozno sme tri baby, asi dame zurku 😀 😀

ingulik
26. apr 2009

bre ranko...
tini az teraz som si precitala...vcera sme boli celucicky den s mamkou a svagrinou v madarsku na nakupoch...vyrazili sme o siedmej rano a o siedmej vecer sme dosli aj s plnym autom...kupili nam vanicku pre malu tak sa z nej vytesujem...
a co sa tyka cajiku, tento tyzden budem mat este rozbehany kvoli nestastnej diplomke, ale potom by sme sa uz fakt mohli stretnut 😉

tinika
26. apr 2009

ahoj ingu, tak ok, ja si počkam, ty si čakala do konca marca, ja počkam do konca apríla 😀 tak nech to uspesne dokončíš

tinika
26. apr 2009

Evus, fesak ten vas misko 🙂

nikka_
26. apr 2009

Ahojte kočky, tak hlásim máme prvý zúbok. Len malý je strašne nervózny, a vkuse si žužle prsty ... 🙂

vavenka
autor
27. apr 2009

Prajem vam krasny den a zaciatok tyzdna 🙂 😵 😵

adenka
27. apr 2009

ahojteee...
babulky kosicanky, bud. tyzden som v ke celyyyy tyzden tak dufam ze sa vidime 😉 🙂

tinika
27. apr 2009

ahojte kočky, ja idem do ke zajtra 🙂

katka444
27. apr 2009
katka444
27. apr 2009

co sa tu dialo cez vikend? nejak nestiham citat 😕

adenka
27. apr 2009

katka kde sa flaka tvoja ovulka?? 😕

katka444
27. apr 2009

ahoj aden, asi je dnes. nejako ma pobolieva podbrusko. uvidim ci rano teplota stupne.

tak vy si v KE urobite stretko 😠 a jaaaaaa?

tinika
27. apr 2009

Ahoj kati ta ty budes mat ovu neskor ako ja som mavala 🙂

evus
27. apr 2009

krasny zaciatok tyzdna prajem

nikka,tak ten zubok vam zavidim,nam sa nie a nie predrat,ale uz ich je vidno,v piatok mi poslala svagrina namiesane homeopatika na zubky a zabrali,maly uz nie je taky nervozny

katka444
27. apr 2009

ja mavam ovu tak 16-17 DC, takze je to zatial v norme 😉

adenka
27. apr 2009

katka tak dnes idete na to 🙂 🙂
vsak dojdi aj tyyy...spravis si vyyylet 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre