• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
tini ja sa teším, že už je :grinning: piatok,ale som v práci do 19hod :confounded: vidíš dnes je hokej, to by sme aj my mohli ísť niekde pozrať :slight_smile: a čo si dáš nealkohocké pivko? :wink:
24. apr 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi no skoda ze do 19 ale sak to do noci mas este casu dost, no ja pivko velmi nemusim, občas si chlipnem z plechovky od mm ak mame doma. ja si dam čajim zeleny nestea to mam rada alebo kapucinko, od kedy som tehu este som nemaal a uz mi trocha chyba, myslis ze mozem, ked velmi kavu nepijem? Bo kto pije casto tak mu to neva, ale ja obcas na etapy, ze mesiac pijem kapucino v praci kazdy den a potom mesiac ne ako mam chut.
24. apr 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapucinko to môžeš tini v pohode aj ja mám veľmi rada zelený čaj nestea.my sa zajtra chystáme do Ostravy na také menšie nákupy....
24. apr 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co idete nakupovat? Bezne veci? Ci nejake oblecko? Ja som mala ist na buduci tyzden do KE s maminou ale vraj ma prsat tak pojdeme az dalsi, ta ja skor na vylet, mne sa teraz neoplati kupovat oblecko ked budem priberat a na tehu oblecko je este skoro. Ta uvidime
24. apr 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pomaly idem sa chystat na nakup a som si zabudla v meste kupit mamy drink ta kupim v tesku ak bude, ze ochutnam čo to za zazrak zdravy :slight_smile:
24. apr 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
Maly ma dnes nejaky spaci den. Doobeda 3hod a poobede 2hod :fearful: tse tse viac ako niektori novorodenci :dizzy_face: vobec by som sa nebranila tomu keby to takto bolo kazdy den :grinning:
Sme boli na prechadzke, MM zatial poupratoval, lebo ma alergiu, tak s nami nemohol. A teraz idem upiect pernik a vecer pridu svokrovci na hokej, tak tu budeme mat fun club. A na balkone nam visi slovenska zastava :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chlapi-vecne deti :slight_smile:
24. apr 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ideme len tak je tam veľký Avion -nakúpné centrum,sú tam dobré obhchody.
jani to je super, že vám slovenská zástava visí z balkóna :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulik a to aj svokra je taky fanda?
24. apr 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo to tu nikto nič nenapísal, vsetky ste hokej pozerali??? :grinning:
25. apr 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo kde ste to vsetky?? som sama doma a je mi smutno :unamused:
25. apr 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer,
teeeeeda de ste sa cely den vsetky flakali :confused: jedine ospravedlnenie je, ze bolo pekne pocko :slight_smile: my sme sa tiez flakali s malym po meste a na prechadzke. a vydrzal v kociku aj ked sa zobudil, tak bola pohoda. akurat spal iba pol hodku, tak zalomil uz o 19tej, ked zaspaval pri jedeni.
Tini svokrus nerozoznava hokej od furbalu, ale nechce kazit partu. inak ti feferoni ma nastvali, ked tam cez nasu hymnu zacali piskat a pokrikovat :angry: a kde mas mangela?
25. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mangel ma stretnutie po 10 rokoch zo skoly a pride az zajtra :slight_smile:
25. apr 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste s fazulkou sami? a co choroba este ta neopustila?
akasi som unavena asi to pojdem o chvilu zalomit... tak vsetkym mamickam, snazilkam a hl. detickam prajem krasne snicky :wink:
25. apr 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano sami, no pomaly to uz vzdava, tie kvapky čo mam od včera dost pomahaju, už len občas kašlem a tak fajne, nie sucho a zeby ma napinalo a z nosa este tak trocha ale uz je to fakt lepsei
tak bru nocku
25. apr 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte s hafanom aby som bola presna, mozno sme tri baby, asi dame zurku :grinning: :grinning:
25. apr 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko...
tini az teraz som si precitala...vcera sme boli celucicky den s mamkou a svagrinou v madarsku na nakupoch...vyrazili sme o siedmej rano a o siedmej vecer sme dosli aj s plnym autom...kupili nam vanicku pre malu tak sa z nej vytesujem...
a co sa tyka cajiku, tento tyzden budem mat este rozbehany kvoli nestastnej diplomke, ale potom by sme sa uz fakt mohli stretnut :wink:
26. apr 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ingu, tak ok, ja si počkam, ty si čakala do konca marca, ja počkam do konca apríla :grinning: tak nech to uspesne dokončíš
26. apr 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evus, fesak ten vas misko :slight_smile:
26. apr 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, tak hlásim máme prvý zúbok. Len malý je strašne nervózny, a vkuse si žužle prsty ... :slight_smile:
26. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Prajem vam krasny den a zaciatok tyzdna :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee...
babulky kosicanky, bud. tyzden som v ke celyyyy tyzden tak dufam ze sa vidime :wink: :slight_smile:
27. apr 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, ja idem do ke zajtra :slight_smile:
27. apr 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. apr 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa tu dialo cez vikend? nejak nestiham citat :confused:
27. apr 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka kde sa flaka tvoja ovulka?? :confused:
27. apr 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aden, asi je dnes. nejako ma pobolieva podbrusko. uvidim ci rano teplota stupne.

tak vy si v KE urobite stretko :angry: a jaaaaaa?
27. apr 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kati ta ty budes mat ovu neskor ako ja som mavala :slight_smile:
27. apr 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny zaciatok tyzdna prajem

nikka,tak ten zubok vam zavidim,nam sa nie a nie predrat,ale uz ich je vidno,v piatok mi poslala svagrina namiesane homeopatika na zubky a zabrali,maly uz nie je taky nervozny
27. apr 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mavam ovu tak 16-17 DC, takze je to zatial v norme :wink:
27. apr 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka tak dnes idete na to :slight_smile: :slight_smile:
vsak dojdi aj tyyy...spravis si vyyylet :slight_smile:
27. apr 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok