• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
Ako myslíš Tini. :slight_smile:
29. apr 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini no ked aj nie dnes, zajtra by som do tej nemocky sla...ide predlzeny vikend...nemusi sa nic stat ale moze...v kazdom pripade na teba velmi myslim a drzim palce aby to dobre dopadlo...nech mam s kym kocikovat :wink:
29. apr 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Simib ono zas treba povedat ze co ti v tej nemocke urobia? Akurat som to rozoberala s kamoskou, zacala v 8tt spinit, sla na pohotovost a tam ze do nemocnice a do nemocnice..Velmi nechcela ist, a ani nesla, na druhy den sla za gynekologickou svojou a ta jej povedala - ze - ak ma doma prostredie, ze vie pekne lezat, tak nemocnicu jej netreba, lebo aj tam bude len lezat a nasadia jej duphaston a ascorutin. A to iste jej predpisala aj dr...A viem ze ona jej cisty stresak v nemocnici, by jej ten pobyt mozno aj viac uskodil.....Takze asi tak.....A zas kebyze vznikne problem (krvacanie, bolesti) - do 10 min mozes byt v nemocnici......
29. apr 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nedvihaju tam uz telefon
jooj ten moj chlap, toho len zaujima ze ako zaplatime hypo ked uz nebudem robit tam kde robim a este nefunguje nova robota. zadusit ho :angry:
29. apr 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini netrap sa teraz nad chlopom, to je ich sposob uvazovania...
29. apr 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vaven veď ja nič. :slight_smile:
29. apr 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vaven sak aj ja tak uvazujem, tam by som na to este viac myslela a sa deptala, tu si pustim film, prečitam knihu a uvidime
29. apr 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som to fakt nemyslela zle.Ja som ani necítila že sa niečo deje.Ani bolesti ani krvácanie,len zrazu že nebije srdiečko.A potom bum a rýchlo mi zahraňovali život,lebo som mala skoro otravu krvi.Takže niekedy keď ideš do nemocky tak nemusia ti už pomôcť.A to je posledné čo k tomu píšem.Ale kto nezažije nepochpí.
29. apr 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib ja viem ze si to myslela dobre a vobec ti nezavidim čo si prežila.
29. apr 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu nejde o to,či mi niekto závidí alebo nie,čo som prežila,len nechcem aby to niekto zažil.Ani nepriatelovi a už duplom nie tuto vám.
29. apr 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib dakujem, dnes uz aj tak nič neporiešim, zajtra tam zavolam možno a uvidime
29. apr 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika drz sa...
ja idem chystat ten vyprazany syr...vecer sem este nakuknem...
29. apr 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a ja pockam na to rizotko a pojdem si lahnut k telke
29. apr 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini kuk ip
29. apr 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ingu
uz mam rizotko rychli su :grinning:
29. apr 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste sa všetky stratili? :confused:
29. apr 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu
29. apr 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :grinning: som žehlila, fuuu tak sa mi nechcelo...manželika mam do zajtra v poprade :frowning2:
29. apr 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mam tiez velku kopu na zehlenie, ale ma smolu bude sa zvačšovať :grinning:
29. apr 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, prídem ti ožehliť, nechceš? :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini videla si tento album
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=347771&vReferer=%2F

to je sila, že trojičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ak nemaš nič lepšie na robote ta dojdi :grinning: :grinning: ale prid až zajtra ešte poperiem čo mame hej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tini a ty to kde vlastne bývaš? a vidíš som sa chcela spýtať,kúpili ste ten byt čo ste mali v pláne?
29. apr 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi byvam v PO a ten byt ešte nie je naš, jednu hypo mame schvalenu, ale čakame ešte na navrh hypo z druhej banky, kde by to malo byť výhodnejšie, takže už len čakame
29. apr 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vybavovanie hypoteky, tak to je "radosť" my sme brali pôžičku zo stavebka, keď sme kupovali byt a budeme musieť zobrať ďalšiu keď budeme prerábať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem niečo zobnúť na večeru
29. apr 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a co fajne mas? ja mam vybraty jogurt po 6 mesiacoch idem pokusat osud hihi
29. apr 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ja som mala pečienku a uhorkový šalát
29. apr 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pečienku fakt?? moj mm prave dojedol bravc. pecienku z vikendu hihi a ja som mala uhorkovy salatik z obeda a skusam jogurt mnamky
29. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veľa ľudí nemá rado pečienku, ale ja siraz za čas dám, vraj obsahuje veľa železa, a počula som, že tehule by nemali jesť pečienku ale neviem prečo :confused:
29. apr 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok