Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

simib
29. apr 2009

Ako myslíš Tini. 🙂

ingulik
29. apr 2009

tini no ked aj nie dnes, zajtra by som do tej nemocky sla...ide predlzeny vikend...nemusi sa nic stat ale moze...v kazdom pripade na teba velmi myslim a drzim palce aby to dobre dopadlo...nech mam s kym kocikovat 😉

vavenka
autor
29. apr 2009

Simib ono zas treba povedat ze co ti v tej nemocke urobia? Akurat som to rozoberala s kamoskou, zacala v 8tt spinit, sla na pohotovost a tam ze do nemocnice a do nemocnice..Velmi nechcela ist, a ani nesla, na druhy den sla za gynekologickou svojou a ta jej povedala - ze - ak ma doma prostredie, ze vie pekne lezat, tak nemocnicu jej netreba, lebo aj tam bude len lezat a nasadia jej duphaston a ascorutin. A to iste jej predpisala aj dr...A viem ze ona jej cisty stresak v nemocnici, by jej ten pobyt mozno aj viac uskodil.....Takze asi tak.....A zas kebyze vznikne problem (krvacanie, bolesti) - do 10 min mozes byt v nemocnici......

tinika
29. apr 2009

no nedvihaju tam uz telefon
jooj ten moj chlap, toho len zaujima ze ako zaplatime hypo ked uz nebudem robit tam kde robim a este nefunguje nova robota. zadusit ho 😠

ingulik
29. apr 2009

tini netrap sa teraz nad chlopom, to je ich sposob uvazovania...

simib
29. apr 2009

Vaven veď ja nič. 🙂

tinika
29. apr 2009

no vaven sak aj ja tak uvazujem, tam by som na to este viac myslela a sa deptala, tu si pustim film, prečitam knihu a uvidime

simib
29. apr 2009

Ja som to fakt nemyslela zle.Ja som ani necítila že sa niečo deje.Ani bolesti ani krvácanie,len zrazu že nebije srdiečko.A potom bum a rýchlo mi zahraňovali život,lebo som mala skoro otravu krvi.Takže niekedy keď ideš do nemocky tak nemusia ti už pomôcť.A to je posledné čo k tomu píšem.Ale kto nezažije nepochpí.

tinika
29. apr 2009

simib ja viem ze si to myslela dobre a vobec ti nezavidim čo si prežila.

simib
29. apr 2009

Tu nejde o to,či mi niekto závidí alebo nie,čo som prežila,len nechcem aby to niekto zažil.Ani nepriatelovi a už duplom nie tuto vám.

tinika
29. apr 2009

simib dakujem, dnes uz aj tak nič neporiešim, zajtra tam zavolam možno a uvidime

ingulik
29. apr 2009

tinika drz sa...
ja idem chystat ten vyprazany syr...vecer sem este nakuknem...

tinika
29. apr 2009

tak a ja pockam na to rizotko a pojdem si lahnut k telke

ingulik
29. apr 2009

tini kuk ip

tinika
29. apr 2009

idem ingu
uz mam rizotko rychli su 😀

zuzub
29. apr 2009

kde ste sa všetky stratili? 😕

tinika
29. apr 2009

ja som tu

zuzub
29. apr 2009

aj ja 😀 som žehlila, fuuu tak sa mi nechcelo...manželika mam do zajtra v poprade ☹

tinika
29. apr 2009

No ja mam tiez velku kopu na zehlenie, ale ma smolu bude sa zvačšovať 😀

zuzub
29. apr 2009

tini, prídem ti ožehliť, nechceš? 😀 😀 😀

zuzub
29. apr 2009

tini videla si tento album
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

to je sila, že trojičky 😵 😵 😵

tinika
29. apr 2009

zuzi ak nemaš nič lepšie na robote ta dojdi 😀 😀 ale prid až zajtra ešte poperiem čo mame hej 😝 😀 😀

zuzub
29. apr 2009

ok tini a ty to kde vlastne bývaš? a vidíš som sa chcela spýtať,kúpili ste ten byt čo ste mali v pláne?

tinika
29. apr 2009

zuzi byvam v PO a ten byt ešte nie je naš, jednu hypo mame schvalenu, ale čakame ešte na navrh hypo z druhej banky, kde by to malo byť výhodnejšie, takže už len čakame

zuzub
29. apr 2009

no vybavovanie hypoteky, tak to je "radosť" my sme brali pôžičku zo stavebka, keď sme kupovali byt a budeme musieť zobrať ďalšiu keď budeme prerábať 😝

zuzub
29. apr 2009

idem niečo zobnúť na večeru

tinika
29. apr 2009

zuzi a co fajne mas? ja mam vybraty jogurt po 6 mesiacoch idem pokusat osud hihi

zuzub
29. apr 2009

tini ja som mala pečienku a uhorkový šalát

tinika
29. apr 2009

pečienku fakt?? moj mm prave dojedol bravc. pecienku z vikendu hihi a ja som mala uhorkovy salatik z obeda a skusam jogurt mnamky

zuzub
29. apr 2009

veľa ľudí nemá rado pečienku, ale ja siraz za čas dám, vraj obsahuje veľa železa, a počula som, že tehule by nemali jesť pečienku ale neviem prečo 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre