• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
zuzi ja mam tiez rada pečienku, aj som si pochutila v sobotu ale potom mi uz nejak pri myyslienke ze si ju dam bolo divne hihi
29. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tini bodaj by ti divne nebolo, keď si tehula :grinning: ja keď som bola tehu tak som pečienku ani nemohla vidieť a cítiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzi asi tak jak som na nu mala chut,tak sa mi sprotivila :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja pre dnešok končím, pa dobrú nocku tini :slight_smile:
29. apr 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa a bru noc
29. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby,

tini, inak sa pecienka v tehu velmi nemoze... :slight_smile: takze fajn, ak na nu nemás chut :wink:
Ako sa máte? My sa máme dobre. Uz... vcera vecer som mala 38,5, v noci o 3 este stále 38, dala som si paralen a ráno som sa citila ooovela lepsie, ani teplotu som nemala,... iba 37,1. Uz je mi fajn. neviem co sa stalo, zrazu mi cez den prislo zle, ma zacala boliet hlava a ... mozno kvoli prsiam to bolo, ze som ich mala plné. Snazim sa co najviac odsat ked sa maly najedol a nie vzdy sa dá. V noci vobec, vsak sa tesim ak mozem spat a cez den zas, ked maly zaspi, neviem co skor, ci sa najest, ci sa vycikat, ci sa ist osprchovat, alebo si pospat... :grinning:
Inak je strasne zlaty ten nás maly valibuk! Vcera vecer zaspal o 9,30 a spal az do 03, a potom ked sa v noci najedol, spal do 6. takze pohodaaa, len keby mi nebolo na pr...d...
29. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a prečo sa nemoze pečienka? sak som ju dva dni jedla hihi
tak sa vylieč mamička
29. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile:
tini pecienka sa nemoze lebo obashuje vela vitamnu A teda aj kyselinu retinovu a ta na jednej strane je nevyhnutna pre zdravy vyvin, ale ak je jej viac ako treba sposobuje poskodenia zrakoveho nervu a razstepy...ale to by si ju musela jest ovela viac....vseobecne plati ze nic v rozumnom mnozstve neskodi...
30. apr 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cicusky, tak ja som dnes posledny den v praci a bud. tyzden mam dovolenku takze padam na vychod a taaaaak sa tesiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face:
30. apr 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko

zuzi,kym sa ti mliecko ako tak ustali,trosku topotrva a ked budes citit,ze ich mas plne,tak radsej odsaj,aby ti nehrozil zapal,lebo to je utrpenie
30. apr 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu dakujem za poucenie
a pekne ranko slnečne, ja dnes oddychujem, som akurat vstala
30. apr 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, ako sa tu máte,,, môj malý dnes trhá rekord, už tretí krát spí. Síce je pravda, že sme mali budíček o šiestej, ale aspoň stíham čo to spraviť. Ideme večer k svokre na tri dni, takže balím. Ved ten drobec potrebuje jednu tašku vecí :slight_smile:

Tini a ako sa cítiš?? nebýva ti zle?
30. apr 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka občas sa cítim akoby sa mi hlava točila a unaveno a divne na zaludku ale inac ok. Ale to po včerajsku sa asi viac sledujem bo mi kazali ked mi bude zle utekat do nemocky
30. apr 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, nesmieš sa veľmi sledovať, lebo aj psychika robí veľa, treba myslieť pozitívne. a s tlakom nemáš problémy?
30. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka mavala som nizky tlak, teraz čo som bola ta som mala 114 na 80 či jak, takze sa to trocha zlepšilo
a snazim sa na to nemyslieť a myslieť pozitívne
30. apr 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máš dobre, ja som mala tlak 80/50 lekár sa čudoval, ako viem takto fungovať.
:slight_smile:
30. apr 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je sila ja som mavala vzdy 120/60 alebo 70
30. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoje :slight_smile:
30. apr 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čo tini ako sa cítiš, všetko ok?
30. apr 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi no snazim sa oddychovat, bola som rano trocha sa prejst k mamine do prace a s mm na obedik - polievočku, druhe som si dala zabalit a ujedam salatik s reznikom, bo som nevladala, bolo mi trocha divne ale ked som si doma lahla je to uz fajn takze tak :slight_smile:
30. apr 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tini pekne oddychuj.ja idem aj zajtra aj v nedeľu do roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :stuck_out_tongue_closed_eyes: nezavidim ti.
30. apr 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde sa dnes flákajú ostatné žienky? :confused:
30. apr 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...prva dnes :grinning:
prajem krasny slnieckovy dnik :sunglasses:
1. máj 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekný sviatok práce vám prajem :wink:
1. máj 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, okrem zuzky, ktora uz ma o program postarane, čo chystate?
my sa chystame poobede trocha prejst a opiect niečo , zajtra k svokre a v nedelu k nasim na grilovacku
1. máj 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiniii ja ti závidííím opekačka, grilovačka, aj ja chceeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub keby sa dalo poslat konikom, tak ti poslem :slight_smile:
1. máj 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: a kde sú dnes všetky zienky? nejak to tu zanedbávajú :slight_smile:
1. máj 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi si uzivaju slniečko
1. máj 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok