Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
1. máj 2009

hhmm to hej vonku je je dnes naaaaadherne 😎

tinika
1. máj 2009

ale aj dost fuka ako počuvam

ingulik
1. máj 2009

ahj tini a zuzi...no ja si teda slniecko neuzivam...dokopavam diplomku, uz len zaver mi treba napisat, ale ide to zo mna ako z chlpatej deky 😖
tu dost fuka, takze nie je tak teplo ako by mohlo byt...

tinika
1. máj 2009

ingu držim palce nech to dokopeš a maš napady. no tu sa slniečko uz akosi schovalo ta ktovie čo bude z opekačky

zuzub
1. máj 2009

halo kde ste, čo kukate všetky hokej? aj my kukáme, dúfam, že vyhráme 😉

tinika
1. máj 2009

zuzu vyzeralo to nadejne, ale sme prehrali, ale aj tak, pekny hokej bol oproti inym zapasom
bru noc

tinika
2. máj 2009

Bre ranko, to tu nikoho od včera? 😅 😲

zuzub
2. máj 2009

nie tini zas len my dve 😀

zuzub
2. máj 2009

dobré ránko prajem 🙂

tinika
2. máj 2009

ahoj zuzi, takze opať mame dialog 😀 😀
co porabas? Ja mam furt pocit ze je nedela 😀

zuzub
2. máj 2009

jo som surfujen po nete a som si spravila kafčo, manžel ešte spiiii 😲 ale už ho pôjdem asi zobudiť 😀 😀 ja toto nevhápem, že ako tak dlho vydrží spať a ani raz sa nezobudí

tinika
2. máj 2009

zuzub u nas som ja čo vyspava manzel vačšinou kuka rozpravky kym sa zobudim a ide z havou vonku, ale poslednu dobu chrape ako ja hihi sme vstali o pol 10 ale ja som sa celu noc hadzala, asi 5x som bola na wc a tak ma oci boleli jakeby som tyzden nespala. Bo nemam spat na bruchu a to je pre mna pohroma bo ja inac ani neviem ta som sa hadzala z boka na bok
ideme k svokre poobede. Volala nas na obed ta ja ze co maju, rizoto - mala som vo strvrtok, a maso s cestovinou - ja maso s cestovinou jedine tarhonu takze nic, takze si spapame svoje kuriatko a potom hihi

zuzub
2. máj 2009

no už vstal. a že čo ho tak skoro budim 😀 😀 😀 my dnes budeme doma ,keďže zajtra idem zas do roboty.a dnes na obed nevarím lebo tám máme ešte zapekanú brokolicu a francúzske zemiaky, ale zas poobede budem musieť niečo na zajtra uvariť...
ja vôbec nevydržím dlho spať aj keď som hore do ráno do piatej max. spím tak do 9-9.30
tini to behanie na WC počas tehu poznám ja som sa normálne budievala pravidelne v tom istom čase 😀

tinika
2. máj 2009

zuzi ja cca tiez chodim v tom istom čase, ale občas viac, občas menej, ja uz ked sa zobudim, ta idem, ze aby som sa nezobudila ked konečne zaspim ze mi treba ist. hihi. Zase do prace? No a čo ti vlastne robis ze stale si v praci? som zabudla

zuzub
2. máj 2009

no veď ja robím v tom telecome, ne predajnom mieste a my a máme otvorené aj cez víkendy 😝

tinika
2. máj 2009

aha no to ti fakt nezavidim, a bavi ta to?

katka444
2. máj 2009

cafte 🙂 🙂

tinika
2. máj 2009

ahoj katka, idem papat kuriatko 🙂 s uhorkovym šalatikom

tinika
2. máj 2009

Uz som sa napraskala hihi idem este povesat pradlo, a učesat hafana a ideme ku svokrovcom

tinika
2. máj 2009

tu zase nikto???

zuzub
3. máj 2009

ahojte,prajem vám krásnu nedeľu 🙂

vavenka
autor
3. máj 2009

Ahojte, aj ja prajme krasnu nedelu, hlasim - zaklady su uz hotove, tak sa vytesujem, teraz budeme mat pauzicku nech beton poriadne vytvrdne a v juni supito tahat mury 🙂
A poctivo trpezlivo cakam na ovulaciu 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka

tinika
3. máj 2009

vavenka ahoj, tesim sa s tebou

adenka
3. máj 2009

ahojky, je tu niekto, alebo tu strasim iba ja?? 🙂

tinika
3. máj 2009

ahoj adenka asi tu uz nesi
včera som sa konečne dozvedela ze svagrina je cca v 23tt

adenka
3. máj 2009

ahoj, este som tu 🙂 ...
tak to je tyzden za mnou...

tinika
3. máj 2009

jojo ale neviem prečo potom hovoria ze to mozno stíhnu na výročie svadby 23. , hoci, stat sa moze vsetko a ona asi pojde na cisarsky ta si tak aj vybere ako ju poznam

tinika
3. máj 2009

adenka mavala si aj v 10tt (ak si este pamatas) pocit ze ide mrcha? Teda take mrchovske bolenie brucha?

adenka
3. máj 2009

preco chce ist na cisarak??

a ty ides zajtra na kontrolu?

tinika
3. máj 2009

jo ja idem zajtra na kontrolu
ta ma uzku panvu a vraj aj sikmo a to sa vraj babo moze zakliesnit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre