Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

snazivazuzi
7. feb 2009

Caute krásavice, co robkáte? Ja sa taaaaaaaaaaaaaak nudim 😀

tinika
7. feb 2009

Zuzi ja mam zabavy az az, pracujem

snazivazuzi
7. feb 2009

No haloooooo dievcence, kde ste?
😕

evus
7. feb 2009

zuzi,tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉

evus
7. feb 2009

haloooooooooooooooooooooooooo

snazivazuzi
7. feb 2009

cau evus 🙂
manzelik mi pripravil fajnucky gyros, som napapaná 😝
co robkás? Deti uz cistucké, vonavucké? 😀

evus
7. feb 2009

zuzi,my sme dnes boli na prechadzke a tiez som dostala chut na gyros,tak mi drahy kupil 😉

deticky uz okupkane,mala uz spi a maly sa tu hra s ockom,takze ja mam pohodicku.a Karinka bude mat cochvila tri roky,tak som sa jej pytala,co by chcela na narodky a ona tak skormne,ze maminka kup mi dazdnik a pozeram,ze na mmb maju pekne a ona teraz fici na princeznach,tak jej idem nejaky kupit a k tomu este obliecky s princeznami do postielky.

tinika
7. feb 2009

Evus ty mas fakt skromnu dcérku. Vačšinou chcu deti kopu hračiek, sak aj minule sme boli na dovolenke a svagrina chcela kupit dačo sestre, tak jej volala ze co chce a ona za MP3 alebo uz neviem čo. Jedno drahšie ako druhé. A to mala byt len pozornost z dovolenky tak neviem ake ma naroky na darčeky na sviatok a vianoce 😀 😀

evus
7. feb 2009

tinika,no ona je fakt v tomto zlata,aj ked ideme do obchodu,dnes sme boli v tescu a ona vobec neotravuje ze chce toto a tamto,bola spokojna,ze ma jedno kinderko...mam kamosku(tymto ju pozdravujem,urcite to tu bude citat 😉 )a ona si na narodky odpytala pasteku 😀 ,ako si vychovas tak to mas 😀 ...ale moze prist este obdobie,ked budu mat vyssie naroky

tinika
7. feb 2009

ale to je dobry zaklad, my sme tiez nedrankali v obchode kadečo, mamka nas tak nejak naučila, ze sme sa spýtali, či ma peniažky, či už bola výplatka a ona povedala ze nie a boli sme uz spokoní. akurát raz som plakala, u nás bolo hračkárstvo nedaleko a mamka mi kúpila kočiar, ale kedže som mala maleho bracha, ktorý bol este v kočiari, nemohli sme ten hračkársky hned zobrat. Mamka mi vysvetlovala, ze uz je zaplatený a oco po neho príde z práce, ale take veci deti este nechapu 😀 😀 😀 to bolo jediny raz a o zem som sa nehádzala, ako to vidím občas. Dúfam ze aj moje detičky budú ako my a tvoja Karinka.
Mimochodom, s menami sme sa este nezhodli ale Karin mi manzel schválil 😉

evus
7. feb 2009

teda nemyslela som,ze kamoska si vypytala,ale jej dcerka 😀 ,pisem jak hotentot

tinika
7. feb 2009

evus som si domyslela ze ked je rec o detoch ze to jej dcéra 😀 a ze pasteku 😀 😀 😀 a chleba nechcela k tomu?

evus
7. feb 2009

tinika..no nasi vraveli,ze ja som bola taka,ze ked sa mi vo vyklade nieco zapacilo,tak som oprela hlavu na parapetku a zbozne na to pozerala 😀 ,ale vobec som nezacala mrncat,ze to chcem a tiez som si vzdy dala povedat.ty chces Karinku?

evus
7. feb 2009

tinika,tak to neviem,ci aj s chlebom 😀 ,len kamoska sa smiala,ze ci jej ma teraz nekupit plno pastek,aby bola mala spokojna

tinika
7. feb 2009

😀 ked je uz rec o jedle, mam tu jeden nadherny mail - krajinky a vsetko z jedla. ale neviem to sem hodit. Ak chces, daj do IP mail. 😉

evus
7. feb 2009

tinik...ekerestesova@gmail.com

tinika
7. feb 2009

Mas to tam 😉 A ty tak zverejnujes mail? Čo ked ta bude niekto otravovať 😀 😀 😀

tinika
7. feb 2009

Inač poznam jedneho chalana a vola sa Keresteš ale asi bude len menovec

evus
7. feb 2009

tinika,tak hadam nie 😝 dostane pozaucha 😀 ...super mail...a meno toho kerestesa?

tinika
7. feb 2009

Peto. Som uz musela kutrat v pameti 😀

evus
7. feb 2009

tinika,no pytala som sa aj muza,ale nepozna,takze to bude asi len menovec.

tinika
7. feb 2009

Tha sak si predstav, za sloboda čo som mala meno, tak vo vedlajsej dedine bola tiez martina a v dalsej tiez martina s rovnakym priezviskom. Som ani nevedela, ze tak blízko mam uplne menovkyne. Jedna starsia, druha mladsia 😀 😀 😀 😀 😀

evus
7. feb 2009

tinika,ked sme sa stahovali do blavy,tak som sla cosi do banky a vybavovala mi papiere zenska s rovnakym priezviskom,co som mala za slobodona,reku,nie sme my nejaka rodina,ale neprisli sme na nic,ci mame nejakych spolocnych pribuznych

tinika
7. feb 2009

No to mne zase klientka, ze ci nemam dve sestry. Ja mam ale len jedneho brata. O sestrach nič neviem 🙂 😉

Dnes tu nikoho net jaksi

snazivazuzi
8. feb 2009

halo halo kde ste? témicky bola na druhej strane 😨

Co robkáte? my ideme k nasim, ocino má narodky, uz sa tesiiiiiiiiiiiiim na torticku xixi.....

Posledné dni nemám velmi chut do jedla, cely den iba jeden rozok zjem, alebo nejaku polievku.... som sa dnes vázila a mám 64kg a to som mala aj pred tyzdnom. cize som vobec nepribrala posledné tyzdne. je to ok? asi hej, vsak? babo rastie aj ked ja nie 😀 mozno to bude kvoli pocasiu, som cely den taká bez nálady, nechce sa mi nic.... dufam ze to prejde. Ten nás maly zázrak kope o 106, celé brucho mi skáce z lava do prava ... z prava do lava... a sem tam nájst aj nejaké to koleno, alebo nieco s cim ma pichá z vnutra 😀

tinika
8. feb 2009

Ahojte

Ja cumim na telku a nechce sa mi ist robit.

http://www.fertilityfriend.com/home/tinika

vavenka
autor
8. feb 2009

Zuzi myslim ze je to ok, aspon Ti vela kileciek neostane navyse 🙂 ja som tiez taka nijaka, aj ked je vonku teplo, tak je pod mrakom a tak nepekne, nic sa mi nechce, ale idem vybrat zehliacu dosku, nech mam aspon kosele z krku 😠
Tini mozme dat stavku na ktory den budeme ovulovat 😀 ja naseba tipujem tak 16 DC a na Teba taky 18 DC, +- 1 den 😀

tinika
8. feb 2009

Vaven tak ja presne tipujem u seba tak ako ty a u teba asi skor, tak ako píšeš 16dc. Som zvedava, či ju stihneme aj využiť. Manzel je na tom este dost zle. Síce uz ide do prace, ale na sex... no neviem, ci ho ukecam. Zatiaľ ho nechavam tak, ale ked bude par dni pred ovu, asi ho znasilnim 😀 😀 😀

tinika
8. feb 2009

Vaven ale meraj, neflakaj 😝

zuzub
8. feb 2009

ahojte 🙂 , ste tu niekto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre