Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

ingulik
4. máj 2009

dobre ranko 🙂
tinika budem na teba mysliet, ja idem na kontrolu dnes o 15.00 na velky utz, tak som zvedava ci sme naozaj malicky alebo to bol len plany poplach...

ingulik
4. máj 2009

...chcem sa opytat mamiciek, aku kozmetiku pouzivate pre svoje babatka? ja chcem pomalicky daco kupit ale sa neviem rozhodnut...je toho tolko... 😨

petulig
4. máj 2009

bre ranko 😎 to tu flkakam trosku

mum_to_be
4. máj 2009

ahojte! pekne vas aj s veronikou pozdravujeme. 🙂 malicka uz ma 4 a pol mesiaca (tinika, tvoje babatko bude o rok mladsie decembrovciatko 😉 ), je velikanska, ma 69 cm a 7300 gramov. za vsetkym sa nacahuje, uz si pekne drzi vsetky hracky, dokonca aj drobny cumlik, casto si blaboce, nahlas sa smeje, je to take spokojne babatko. v noci sa nam uz tyzden ani nebudi, spinka od 20:00 hod. do cca 7:00 hod. bez prerusenia. a aj cez den este prespinka dake 3-4 hodinky, ako kedy.

mum_to_be
4. máj 2009

ingulik, co sa tyka detskej kozmetiky, vela toho nepotrebujes. na umyvanie obycajne detske mydielko a este kremik proti zapareninam. telove mlieko, ak by malo babatko suchsiu pokozku. ja som si pokupila niveu - okrem mydla, zapareninoveho kremu aj penu do kupela, samponik a este som podostavala kozmetiku inych znaciek (bubchen, oriflame a co ja viem co este), ale tie zatial odpocivaju v skrinke. 😉 ja pouzivam aj telove mlieko, je z lekarne - da sa kupit aj bez predpisu, ale s predpisom stoji tusim okolo 1 eura. vola sa to Excipial U Lipolotio, je hypoalergenne, neparfumovane, odporucaju ho aj v nemocniciach. co nemam vyskusane, ale pocula som same chvaly - kozmetika Sebamed pre deticky, vraj krasne vonia a je tiez dobre znasana. je toho toooolko na trhu, ze tazko si vybrat...

katka444
4. máj 2009

ahojteee 🙂

janulik.j
4. máj 2009

ahoj kati 😉
Jeeej Mum no vitaj ty nevernica ako to, ze sa castejsie neozves hmm? 🙂 Veronika je teda poriadny macko. Takto krasne vam prespi. tak to mozem len tisko zavidiet ja som mala dnes budicek 5,30 🙄
Ako ste vsetky sviatkovali? My sme boli v Martine u svagra a Kubko perfektne zvladol cestu aj navstevu. Na kazdeho sa usmieval a este si aj vnutri v mega hluku pospal. A vcera sme boli zas gratulovat mojej mamine, takze sme mali navstevny vikend 😉

tinika
4. máj 2009

ahojte, mum dobreho spača mate 🙂

katka444
4. máj 2009

ahoj tini ako uz si bola na UTZ?

katka444
4. máj 2009

ahoj janulik 🙂 vikend fajn, len na mna nieco naliezlo, tak sedim v praci so zapchatym nosom 😝

tinika
4. máj 2009

katka o 15.45 az mam

katka444
4. máj 2009

jaaaaj a ja ze si uz bola. tak drzim palce 😉

katka444
4. máj 2009

a bude uz aj foto?

tinika
4. máj 2009

katka uvidime, mam vela otazok na nu tak dufam ze nezabudnem popytat

katka444
4. máj 2009

tak si napis na listok pre istotu 😉 😀

tinika
4. máj 2009

len či ho prečitam ked budem lezat u lekarky hihi ja uz minule som na to myslela ale videla som len skvrny a ma trocha zarazili s tymi vecami ta som uz nepytala

tinika
4. máj 2009

Ingu, Adenka aj vas tak svrbelo brucho ako by vam po nom mravce chodili? 🙂

adenka
4. máj 2009

ahojte babulky 🙂

tini mna strasne na zaciatku svrbel chrbat, to sa natahuje pomaly koza...teraz ma uz svrbi aj brucho, tak poctivo natieram

tinika
4. máj 2009

takze aj ja by som uz mala natierat co? SOm na to zabudala nejaky čas. a čim sa natierate?

adenka
4. máj 2009

tini ja dodnes pouzivam obycajne telove mlieka...nivea, alebo z avonu...ale su aj take speci proti striam...

tinika
4. máj 2009

no akurat som minule vidiela susedu, čo ma termin kazdu chvilu a mala velmi silne strie, neviem či sa nenatierala alebo čo

adenka
4. máj 2009

no ak ma niekto tensiu kozu, alebo priberie tak velmi rychlo tak nepomozu asi ani kremy...najlepsie je zacat cim skor...ja to dost zanedbavam, ale snazim sa aspon kazdy druhy den...

tinika
4. máj 2009

no ja uz mam velke brucho aj tak, tak som zvedava čo urobi so mnou tehu, ale kaslat na strie, to je teraz posledne na čo myslim.

adenka
4. máj 2009

tini kup si nejake dobre vonave mliecko a natri si kazdy vecer brusko aj chrbat...je to prijemny relax, babatku prevonias domcek a vyhnes sa striam 😉 🙂

tinika
4. máj 2009

ze prevoniam domček pekne si to napísala. No chrbatik mi bude natierat mm hihi nech sa zapoji aj on

tinika
4. máj 2009

takže nejaku vonavu niveu?

adenka
4. máj 2009

no ja mam niveu taku bez vone a potom mam z avonu take vonave mliecka 🙂 tak to striedam 🙂

tinika
4. máj 2009

ja mam este doma garnier červeny fajne vonavy tka zatial ten pouzijem a niečo este dokupim

adenka
4. máj 2009

no idem trosku pokukat svoje rodne sidlisko co je tu nove a poobede sa zas ozvem...
pa zatial 🙂

tinika
4. máj 2009

ok ja tiez idem do mesta, bo ideme do banky pozriet podmienky hypo čo schvalili a poobede by mali byt aj druhej banke. a potom na utz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre