Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
4. máj 2009

Caute zeny, podla bolaveho vajecnika prave ovulujem 😀 😀

katka444
4. máj 2009

vave tak co tu robis? drahemu posli sms a bezte domkov 😵

vavenka
autor
4. máj 2009

Sak snad do vecera vydrzi vajco jedno, dufam ze nemam Schumachera 😀

ingulik
4. máj 2009

ahojte babule...ja som bola u zubara, nist nerobil ale v stredu zas...o chvilu bezim na utz aj s mm...
tini ja pouzivam elastinQ z lekarne...je fajny, nie mastny a mam aj taku istu znacku krem na nohy, ten je taky fajny chladivy 🙂
mum dakujem, no zatial si robim iba prieskum kto ma ake skusenosti...

vavenka
autor
4. máj 2009

Ja som tiez pocula dobre ohlasy na elastinQ, a este je nejaky velmi dobry (ale drahy) krem od Biodermy......

tinika
4. máj 2009

Ahojte, takze ja mam dobre spravy, stena zhrubla minuly tyzden mala 5mm teraz viac, neviem kolko, fazulka vysoko stale, ale mala by rast do stredu takze vsetko ok, kontrola o 2 tt zmenili mi termin porodu na 6.12. hihi tak uvidime este kolkokrat sa pomeni

zuzub
4. máj 2009

ahojte, tini to je supiš, som na teba myslela 😉 tak len pekne oddychuj 😉 a si PN?

janulik.j
4. máj 2009

Tini super som sla rychlo nakuknut kv. tebe, tak som rada 😉 Ja idem robit zelerovu pomazanku na véču 😝

Ingu dufam, ze drobcek je uz vacsi a krasne rastie. Ja som pouzivala Biodermu tel.mliecko a mydielko je super, ale aj dost draha. A teraz mame to mliecko Excipial, ale ja Kubka casto umyvam len vo vode a uplne to staci...

tinika
4. máj 2009

Kocky dakujem vam za podporu, nie som PN jedine ze ma zajtra vypise gyndos, uvidime a mozno od neho foto popytam, len neviem či on dava.
Ingu ako drobec? Vsetko ok?
Janulik maly počuva? Zdravučky je?

janulik.j
4. máj 2009

Tini maly ja pokladik, len to spinkanie by si mohol zlepsit a nechat ma aspon do 6tej 🙂 , ale beriem to, ze je malicky a staci mu to hl. ze nemame ziaden problem so zaspavanim. Dnes spal 2,5 hod. v kociku, tak som zavolala kamoske co ma kancelariu v meste nech za nami vybehne a v minute, ked sme si sadali na terasu otvoril oci, takze bolo po kavicke 😀

Ingu tak ako? 😕

tinika
4. máj 2009

Ja prave pozeram na papiere a porovnavam tie čísla, tak som pochopila, ze minuly tt som bola 8tt+2, dnes 9tt+1, termin porodu minule 7. a teraz 6.12.
a CRL 18 a dnes 24 ale čo to je neviem
a o 2tt kontrola a NT budu robit, to je čo? Nejaky druh utz?

evus
4. máj 2009

tinika CRL-cranium rumph lenght-dlzka plodu
NT-súuzv testy na pritomnost nosnej kosticky a siju a pritomnost Dawnoveho syndromu a hlavne ci je babo ok

tinika
4. máj 2009

evuska ahoj, aha, dakujem velmi pekne za poučenie
aha, takze zase sa budem bat ci je vsetko ok 😒
takze nasa fazulka ma uz 24 cm? rastie ako z vody hihi.

tinika
4. máj 2009

evuska a to NT vysetrenie prebieha ako?

tinika
4. máj 2009

Ta kalkulacka čo počita tehu je asi divna, bo tam píse ze mam asi 5 cm bla bla a druha je uz taky obrazok, ze rucicky, nozicky, a ja som skoro nič nevidela na utz, minule machule a dnes niečo a uvidim zajtra u dokyho, lebo u neho som v 8tt viac videla ako teraz hihi a vraj maju lepšie prístroje tam

evus
4. máj 2009

tinika,to je klasicka vysetrenie u kazdej tehotnej nie 24cm,ale mm 😀 ...a NT sa robi ultrazvukom a na dawnov syndrom ti potom budu este brat krv-tzv.triplle testy

tinika
4. máj 2009

🙂 aha hihi tak potom je este malicka fazulka čo? aha, no dakujem velmi si ma poučila vies, lepšie je to počuť od niekoho kto sa vyzna a uz ma s tym skusenosti ako furt dakde na nete hladat a este nadabit aj na nie prilis optimisticke info

evus
4. máj 2009

tinika,tak hadam budes mat vsetko ok

tinika
4. máj 2009

evus no dufam ze stresu som si uzila uz dost tak nech uz je dobre vsetko

janulik.j
4. máj 2009

tini zeeee 24cm 😀 😀 tak to by malo 2metre ked sa narodí 😵
evus ako? deturence su zdrave?

evus
4. máj 2009

tinika,tu más tabuľku rastu plodu

Vek Dĺžka Hmotnosť
2.týždeň 1mm
8. týždeň 3-4 cm 3-5 g
3. mesiac 9 cm 20 g
4.mesiac 16 cm 120 g
5.mesiac 25 cm 250 g
6.mesiac 30 cm 600 g
7.mesiac 35 cm 1200 g
8.mesiac 40 cm 1800 g
9. mesiac 45 cm 2700 g
Pôrod 48-53 cm 3000-3500 g

evus
4. máj 2009

a takto nejako by malo vyzerat teraz tvoje babo

7.týždeň po oplodnení (9. týždeň od poslednej menštruácie)

Pokračuje vývoj mozgu, hlavne sa vytvárajú cievy, ktoré sú potrebné pre zásobovanie mozgu, vývoj miechy. Viditeľné zmeny sú na končatinách, vyvíjajú sa jemnejšie štruktúry- medziprstové priestory. Jemné štruktúry oka sú dobre vyvinuté, je prítomná sietnica, slzné kanáliky, vytvárajú sa slzné žľazy, prítomné je vnútorné aj vonkajšie ucho, prítomné sú pery, základ pre mliečne zuby.

tinika
4. máj 2009

evus ty si poklad 🙂 ty brdo ten tvoj misko ma uz 7 mesiacov? sak o chvilu bude mať rocik. to tak strasne letí, to si človek ani nevychutná hihi ,ja by som najradsej uz rodila hihi

evus
4. máj 2009

cau janulik...aaaaaaale,celkom to ujde,uz nech je vikend,ideme k nasim na oravu...deti v pohode,zajtra idem s Karin na preockovanie,dala som ju proti kliestom...a vy ako?

evus
4. máj 2009

tinika,ale vychutna a este viacej ako pri prvom babatku,tam to bolo o zhone a o strese,ci vsetko robim spravne a ci malej nic nechyba a ine,teraz som vedelado coho idem a vsetko beriem uplne v pohode,neboj,aj na teba rad pride a 9mesiacov ubehne ako voda

evus
4. máj 2009

juuuuuuu,naslasom super nohavice za super cenu,kuknite,idem hned objednat,dufam,ze este jeden kusok bude mat
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5627786

tinika
4. máj 2009

ja som ani nerozmyslala hihi ze som to prepiskla s tymi cm
no vidis evus ja som sa zaregistrvovala v nedelu ale este nemozem dražiť

tinika
4. máj 2009

fesacke nohavky hned ber

evus
4. máj 2009

tinika a co drazit?

tinika
4. máj 2009

ta nic bo nemozem este ale par veci sa mi pačilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre