Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
6. máj 2009

ja som inak v pohode. len ked pride mrcha, tak to na mna dolahne a vtedy sa musim vyplakat. dostat to vsetko zo seba von. ale po mrche je vsetko v pohodicke.

katka444
6. máj 2009

ale co urobis so psychikou 😒

vavenka
autor
6. máj 2009

no nejako ju oklamat 🙂 povedat si ze chcem byt tehula az v septembri a dovtedy ze chcem postihat vela veci 🙂 schudnut, naucit sa tancovat salsu, ist na turu do tatier, vymalovat byt, nasetrit na novu sedacku, ja neviem 🙂 ja by som chcela s dalsou mrchou nasadit nieco take, taku ocistnu kuru pre moju hlavu 😀

katka444
6. máj 2009

vavenka ja som uz vsetko z toho co si tu napisala vyskusala. a som fakt cely cyklus v pohode. az na tu mrchu hnusnu. vtedy mozem mat turu, chudnutie ..... a nic na moju psychiku nezabera ☹

katka444
6. máj 2009

staci, ze stretnem kamosku s malym babtkom, alebo tehotnu, alebo mi rozprava, ze jej segra otehu hned na 1x a moja psychika je v r.......

vavenka
autor
6. máj 2009

Kati no mne zatial bruchate kamosky nerobia velmi zle....Ved moja naj naj kamoska ma v brusku 2 🙂 a uz zacala 18tt, a vidime sa takmer denne....Ja si furt poviem - jak mi je dobre, este sa mozem hybat, behat, pracovat 🙂 jasne ze len odrbavam samu seba, ale zatial to funguje......A aj ked sme sa toho roku nechystali nikam, silno zacinam uvazovat aj nad dovolenkou pri mori, uvidime ako na tom budeme financne a hlavne casovo (kvoli stavbe), ale tak na 8 dni by sme si nieco lacne mohli vybrat.......

katka444
6. máj 2009

no moje 3 naj kamosky otehotneli prave vtedy ked aj my sme zacali snazilkovat. a uz maju doma pol rocne deti. mne je len strasne luto, ze preco prave my ☹

tiez som sa tesila na dovcu, ale pravdepodobne bude v auguste ta laparka a mozno mm pride o pracu. tak z dovolenky asi nic 😒

katka444
6. máj 2009

vavenka, ty si taka mudrucka 🙂 nevies mi nahodou poradit s outlookom?
neviem ako sa to stalo, ale jedneho dna mi vsetko nabehlo v anglictine. neviem ci sa to nejako aktualizovalo alebo co. ako si tam dam znovu slovencinu?

vavenka
autor
6. máj 2009

Kati no aj moja kamoska ma rocneho Samka, minule ked sme boli tak vsetci partia pokope, malemu sa nieco nepacilo a ziapal ako o zivot, normalne som si povedala ci som si naozaj ista ze prave po tom tuzim 😀 Pozri, si mlada, relativne zdrava, urcite sa vam podari...Aha na Danku24, trvalo im to 2,5 roka a podarilo sa...Jednoducho to chce svoj cas.....A depkovat nad mrchou a bruchatymi kamoskami asi fakt nema vyznam.....Ja som presvedcena o tom ze budem mat 2 deti, zdrave a krasne....Proste to viem...Len si na to musim pockat 😉

katka444
6. máj 2009

dakujem 🙂

katka444
6. máj 2009

to dakujem za tu radu 🙂

ja viem, ale co narobim. ved teraz cez vikend bola u nas komaska s 4 mes. dcerkou. a tak sa im rozplakala, ze museli ist domov. tak som si tiez pomyslela, ze no parada, mam sa naco tesit 😀
ved ja sa snimy tiez rada stretavam a som vtedy v pohode. len ked dojde mrcha, tak ma to stve 😠

vavenka
autor
6. máj 2009

Kati no to s tym outlookom ti neporadim....Ani kolega nevie 😒

katka444
6. máj 2009

a vies co vave? slubujem, ze tuto mrchu nebudem plakat 😵 🙂
ak ano, mozte ma prist vycapat po zadku 😀

vavenka
autor
6. máj 2009

Kati dohodnute 🙂

katka444
6. máj 2009

hm tak dik, ja som s kolegynou uz tiez vsetko mozne pokukala a nejde nam to. no budem to musiet zvladnut v anglictine. a ked nieco neviem, tak kuknem do jej pc, ze kde sa to nachadza 😀

katka444
6. máj 2009

jupiii vave uz sa tesim, ze ma prides pozriet 😀 😀 😀

adenka
6. máj 2009

ahojteee 🙂

katka444
6. máj 2009

ahoj adenka 🙂

adenka
6. máj 2009

ahoj katka, ako sa mas?

katka444
6. máj 2009

no dnes je to uz lepsie. nachladnutie ustupilo. a cakam na pondelok 😵

a co ty? pracujes?

adenka
6. máj 2009

co bude v pondelok? 😕
ja som tiez nejaka nachladena, nastastie mi len tecie z nosa a troska ma boli hrdlo...
teraz mam tyzden dovolneku, takze trochu oddychujem...

katka444
6. máj 2009

juj tyzden dovolenky, to by som brala. my ideme na buduci stvrtok na 4 dni na chatu. tak uz sa tesim.

v pondelok ne-ma prist mrcha.

objavila som pekny kocik https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... tak nan asi zacnem sporit, lebo je dost drahy 😀

adenka
6. máj 2009

tak v pondelok drzim palce nech ta mrchajda ide kade lahsie...
kociarik pekny, ale uvidis ze ked to zacnes riesit najdes x krajsich a lepsich a budes mat z toho tazku hlavu 😀

katka444
6. máj 2009

asi budem musiet hladat iny. tento totiz staji 22 a pol tisic Sk 😝

adenka
6. máj 2009

no urcite sa da zohnat aj lacnejsie cez nejaky e-obchod...

tinika
6. máj 2009

ahojte som spať bola som na obedik s mm v cinskej restike mnamky mnamky uz ma stihlo aj prehnat od jogurtu čo som mala rano, som skusala po pol roku jogurty a v pohode az do dnes a som prisla na to ze ked si ho dam poobede alebo večer ok, ale rano v ziadnom pripade a musi byt izbovej teploty
vavenka aspon taky prístup ze sa zamerias na ovu ked uz to neviem vypustit z hlavy uplne.

vavenka
autor
6. máj 2009

Tini trdielko, netreba papat jogurty ked vies ze ich nemozes, hm? 😅

tinika
6. máj 2009

vavenka ale musim niečo mliečne papať a ja milujem syry a jogurty, ak zjem poobede vobec nič mi to neurobi len dnes som bola rano hladna a nechcelo sa mi do obchodu ist

ingulik
6. máj 2009

ahojte kocky,
tak ja som konecne dorazila domov, som bola u zubara- dve hodiny mi robil ten zub hnusny a este stale to nie je hotovo a v skole som bola...som ani nestihla odniest vysledky doktorke z utz, takze zajtra budem musiet ist zas...som total hotova, ale dala som prat a idem varit masko na stave s cestovinkou...

tinika
6. máj 2009

ahoj ingu, prave som dnes myslela ze kedy to uz budes mat na mna čas 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre