• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
ahoj tini, no buduci tyzden sa mozme stretnut uz konecne..cez vikend tu nebudem, ideme k svokrovcom...ale napr. v pondelok doobeda by sme mohli zajst na nejaky ladovy cajik do mesta :wink:
6. máj 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini 1. mliecne nemusis vobec 2. ak mas laktozovu intoleranciu tak uz vobec nie.....Jediny problem vidim v tom, ze ti to chuti, ale co sa tyka mliecnych vyrobkov ako takych - vobec nebude problem ak ich uplne vynechas.....
Takze je to len a len na tebe :slight_smile:
6. máj 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vapnik je aj v brokolici :slight_smile:
6. máj 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no vidis ingu, tesim sa, tak sa este dohodneme ok?
no vavenka syry mi nerobia nic, ani smotana vo varenom stave
brokolicu lubim tiez :slight_smile:
6. máj 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati podla mna si tehula :slight_smile: tak som sa pozerala na Tvoj graf a mam pocit ze si v tom :slight_smile: netestnes skorej? :sweat_smile:
6. máj 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo kati testni
6. máj 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktory dc si? kati?
6. máj 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj kati 9dpo, zajtra testuj :slight_smile:
6. máj 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini nemyslela som zajtra, ale tak v sobotu by uz Katka mohla, nem? Do pondelka je este taaak dalekooo.......
6. máj 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo pondelok je daleko ale ja v piatok az sobota nebudem na nete :frowning2:
6. máj 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste?
6. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. som prvaaaaaaaaaaaaaa

a teplotka sa drziiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: http://www.fertilityfriend.com/home/katka444
7. máj 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko :slight_smile:
Kati super, tak nech len drziiiiiiiiiiiiiiiiiii a nepustiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face:

Ja mam naladu pod psa :frowning2: Maly bol hore 4,30 a hl. som vcera dostala mrchu, takze sa citim "uzasne"... najradsej by som zaliezla pod perinu, pustila TV a nic nerobila. A zajtra mame ist na chatu na Moravu s kamosmi a mna az vcera osvietilo, ze nemame ani jeden zapisaneho maleho v pase. Lenze ja mam pas este na stare priezviesko, tak neviem ci sa to bude dat :unamused: Takze nakoniec ani nikam nepojdeme... a to sme mali vcera u nas bojovu poradu, ze kto ako a kedy...
7. máj 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....chcem sa spytat ...ja si nemeriam teplotu...ale uz dva tyzdne mi je tak cudne....som 24 DC a teplotu mam 36,9, je to dobre znamenie alebo nie...ja tomu moc nerozumiem...len ma napadlo ze ak som tehu tak nech to viem cim skor, kvoli pitiu kavy,a tak....viete mi niektora poradit....? :slight_smile:
7. máj 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bree ranko :slight_smile: Katii drzim setky prsty co maaam
7. máj 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka444...pozeram ze ty si tiez tak niejako.... :wink:
7. máj 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este sa chcem spytat je rozdiel ortutovy teplomer a digitalny?
7. máj 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domka je jedno aky teplomer. dolezite je ze merias cely cyklus tym istym a v tom istom case po dostatocnom spanku. a teplotu 36,9 si si kde odmerala?

petul dakujem :slight_smile:
7. máj 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kavu kludne mozes. babatko zatial zije zo zlteho telieska. z teba zacne cerpat az v nejakom 5-6 tt. a to uz budes 100% vedet ci si tehu :wink:
7. máj 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemeriam cyklus....to ma len tak teraz napadlo....vo febr. som potratila tak nechcem nic zanedbat ak som nahodou tehu....a merala som dole :wink:
7. máj 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domka, 36,9 je typicka poovulacna teplota. ale u kazdej zeny je to ine. musela by si mat odsledovany cely cyklus, aby si vedela, ci je to pre teba normalna teplota, alebo to moze poukazovat na to ze sa nieco deje :wink:
a to musis mat odsledovanych vela vela cyklov.
takze tazko povedat. treba len cakat. a kavicku kludne mozes. ja som si dokonca vcera s mm dala frtana, lebo som mala nizky tlak :slight_smile:
7. máj 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak dakujem ze info....ja som sa meranim teploty vobec nezaoberala....a tehu mozes byt ak sa ti udrzi ?
7. máj 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulik,vsak maleho nemusis mat zapisaneho v pase,uplne ti staci jeho rodny list...teda ten ma spanok :confounded:
7. máj 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, ako sa dnes mame?
u nas nezaprsi a nezaprsi :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
7. máj 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
7. máj 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera mi celý deň niešieli pridávať príspevky na MK :angry: tak som si vás len čítala :grinning:
7. máj 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, katka držím silno prsty, nech teplotka ostane hore a nech najdes // budem sa veľmi veľmi tešiť na ďalšiu tehulku a potom uz vavenka na rade
7. máj 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati nechces si to rozmysliet a zajtra testnut, ked sa teplota bude drzat? :wink: :sweat_smile: :wink: :grinning:
7. máj 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ano vavenka ma pravdu, Katka testuj zajtra :wink:
je tu niekto???
7. máj 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuknite do albumu aku satku som malemu kupila :wink:
7. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok