Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

ingulik
6. máj 2009

ahoj tini, no buduci tyzden sa mozme stretnut uz konecne..cez vikend tu nebudem, ideme k svokrovcom...ale napr. v pondelok doobeda by sme mohli zajst na nejaky ladovy cajik do mesta 😉

vavenka
autor
6. máj 2009

Tini 1. mliecne nemusis vobec 2. ak mas laktozovu intoleranciu tak uz vobec nie.....Jediny problem vidim v tom, ze ti to chuti, ale co sa tyka mliecnych vyrobkov ako takych - vobec nebude problem ak ich uplne vynechas.....
Takze je to len a len na tebe 🙂

katka444
6. máj 2009

vapnik je aj v brokolici 🙂

tinika
6. máj 2009

🙂 no vidis ingu, tesim sa, tak sa este dohodneme ok?
no vavenka syry mi nerobia nic, ani smotana vo varenom stave
brokolicu lubim tiez 🙂

vavenka
autor
6. máj 2009

Kati podla mna si tehula 🙂 tak som sa pozerala na Tvoj graf a mam pocit ze si v tom 🙂 netestnes skorej? 😅

tinika
6. máj 2009

jojo kati testni

tinika
6. máj 2009

ktory dc si? kati?

tinika
6. máj 2009

joj kati 9dpo, zajtra testuj 🙂

vavenka
autor
6. máj 2009

Tini nemyslela som zajtra, ale tak v sobotu by uz Katka mohla, nem? Do pondelka je este taaak dalekooo.......

tinika
6. máj 2009

jojo pondelok je daleko ale ja v piatok az sobota nebudem na nete ☹

tinika
6. máj 2009

kde ste?

katka444
7. máj 2009

ahojte. som prvaaaaaaaaaaaaaa

a teplotka sa drziiiiiiiiiiiiii 😵 http://www.fertilityfriend.com/home/katka444

janulik.j
7. máj 2009

Bré ránko 🙂
Kati super, tak nech len drziiiiiiiiiiiiiiiiiii a nepustiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

Ja mam naladu pod psa ☹ Maly bol hore 4,30 a hl. som vcera dostala mrchu, takze sa citim "uzasne"... najradsej by som zaliezla pod perinu, pustila TV a nic nerobila. A zajtra mame ist na chatu na Moravu s kamosmi a mna az vcera osvietilo, ze nemame ani jeden zapisaneho maleho v pase. Lenze ja mam pas este na stare priezviesko, tak neviem ci sa to bude dat 😒 Takze nakoniec ani nikam nepojdeme... a to sme mali vcera u nas bojovu poradu, ze kto ako a kedy...

domka28
7. máj 2009

ahojte....chcem sa spytat ...ja si nemeriam teplotu...ale uz dva tyzdne mi je tak cudne....som 24 DC a teplotu mam 36,9, je to dobre znamenie alebo nie...ja tomu moc nerozumiem...len ma napadlo ze ak som tehu tak nech to viem cim skor, kvoli pitiu kavy,a tak....viete mi niektora poradit....? 🙂

petulig
7. máj 2009

bree ranko 🙂 Katii drzim setky prsty co maaam

domka28
7. máj 2009

katka444...pozeram ze ty si tiez tak niejako.... 😉

domka28
7. máj 2009

este sa chcem spytat je rozdiel ortutovy teplomer a digitalny?

katka444
7. máj 2009

domka je jedno aky teplomer. dolezite je ze merias cely cyklus tym istym a v tom istom case po dostatocnom spanku. a teplotu 36,9 si si kde odmerala?

petul dakujem 🙂

katka444
7. máj 2009

a kavu kludne mozes. babatko zatial zije zo zlteho telieska. z teba zacne cerpat az v nejakom 5-6 tt. a to uz budes 100% vedet ci si tehu 😉

domka28
7. máj 2009

ja nemeriam cyklus....to ma len tak teraz napadlo....vo febr. som potratila tak nechcem nic zanedbat ak som nahodou tehu....a merala som dole 😉

katka444
7. máj 2009

domka, 36,9 je typicka poovulacna teplota. ale u kazdej zeny je to ine. musela by si mat odsledovany cely cyklus, aby si vedela, ci je to pre teba normalna teplota, alebo to moze poukazovat na to ze sa nieco deje 😉
a to musis mat odsledovanych vela vela cyklov.
takze tazko povedat. treba len cakat. a kavicku kludne mozes. ja som si dokonca vcera s mm dala frtana, lebo som mala nizky tlak 🙂

domka28
7. máj 2009

...tak dakujem ze info....ja som sa meranim teploty vobec nezaoberala....a tehu mozes byt ak sa ti udrzi ?

evus
7. máj 2009

janulik,vsak maleho nemusis mat zapisaneho v pase,uplne ti staci jeho rodny list...teda ten ma spanok 😖

vavenka
autor
7. máj 2009

Ahojte, ako sa dnes mame?
u nas nezaprsi a nezaprsi 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka

zuzub
7. máj 2009

Ahojte 🙂

zuzub
7. máj 2009

Včera mi celý deň niešieli pridávať príspevky na MK 😠 tak som si vás len čítala 😀

tinika
7. máj 2009

Ahojte, katka držím silno prsty, nech teplotka ostane hore a nech najdes // budem sa veľmi veľmi tešiť na ďalšiu tehulku a potom uz vavenka na rade

vavenka
autor
7. máj 2009

Kati nechces si to rozmysliet a zajtra testnut, ked sa teplota bude drzat? 😉 😅 😉 😀

majulienka32
7. máj 2009

ahojte
ano vavenka ma pravdu, Katka testuj zajtra 😉
je tu niekto???

majulienka32
7. máj 2009

kuknite do albumu aku satku som malemu kupila 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre