Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
12. máj 2009

Vavenka ja som dostala príkaz vyrusiky setrit aby este zosilneli, a aby ked uz ingu a adenka budu mamičky, aby tu mal kto tie vyrusiky posielat, lebo zatial som sama. Tak sa ponahlajte, sak s kym budem stresovat?????

Inac zajtra uz budeme mať kluce od naseho noveho byvanička. jupiiiiiiiiiiiiii

adenka
12. máj 2009

ahojte babulky,
tak ja som dnes zaucala novu silu, takze som na vas nemala vobec cas a docitam vas az vecer...
boli sme na 3D, drobcek ma okolo 850g, potvrdili nam bambulku, ale moc sme toho nevideli, lebo nasa ignorantska dcera si cmulala palcek a druhu ruku mala na cele - totalna pohoda- a tak sme tvaricku nevideli... ideme opat 21.5. tak som zvedava . ale bolo super, na 2D nam ukazala jazycek ako si silno cmula prstek...chuda moje, hladne bolo kedze sme nestihli obed... este nas poslala nech sa prejdeme a nech si dam nieco sladke, tak mala sa nabumbala cokoladky a zaspala s ruckami na hlave...cize uz vobec nic nebolo vidiet .

tinika
12. máj 2009

adenka ten vas drobec bude asi take císlo ako moja neter, do poslednej chvíle brat nevedeli čo čakaju, bo tota mala furt nohy prekrižila, chrbtom sa otočila 😀

adenka
12. máj 2009

tini no nasa mala aspon ukazuje susku ked uz nechce ukazat tvar...to bude nejaka moslimka 😀 😀

tinika
12. máj 2009

adenka hihi ze tvar sa hambi ukazat, ale susku ne hej? 😀 😀 😀

adenka
12. máj 2009

tini no co uz...dufam ze v 15tich to bude naopak 😀 😀 😀

tinika
12. máj 2009

adenka no to dufam aj ja hihi

zuzub
12. máj 2009

ja som konečne došla z roboty, asi na mňa niečo lezie boli ma hrdlo a kašlem ak tuberačka 😀 😀 😀 pečem na zajtra kuriatko ne obed.
tini gratulujem k bytíku 😉 kedy sa sťahujete?

tinika
12. máj 2009

zuzi no stahovanie este tak par mesiacov počka, ideme prerabať jadro a vymaľovať celý byt. ale uz sme dnes pozerali kachličky do kupelky a nabytok do obyvky, sedacku a kuchynsku linku 🙂

zuzub
12. máj 2009

aha takže sa hneď nesťahujte...ale to je zase fajn, že tam pri prerábke nemusíte bývať lebo všade špina, neporiadok....

tinika
12. máj 2009

jojo zuzi, toho som si užila trikrat tu kde sme teraz, vymena okien, potom o rok maľovanie a tak zase vymena radiatorov. Stačilo bordelu, tam si to pekne prerobime, pomalujeme, upratame a potom sa nastahujeme 🙂

tinika
13. máj 2009

Bre ranko krasky, tak mi dame ranajky a ideme na byt 🙂

katka444
13. máj 2009

fuuuha nejako je tu pusto

tinika
13. máj 2009

ahojte, ja ze kolko ste tu popisali a tu nikoho. My sme dnes behali a behali po meste, zhanali, pocítali. No a uvidime ako to dopadne 🙂

pipimiska
13. máj 2009

a co ste pocitali ? aaaa ahoj

zuzub
13. máj 2009

ahojte kde ste dneska všetky 😕

tinika
13. máj 2009

ahoj pipi ahoj zuzi
no pipi ze kolko nas bude stat kuchyna, obyvacka, kupelna ... prerabka proste a zariadenie

zuzub
13. máj 2009

to sú tini také príjemné starosti, nie? 😉

tinika
13. máj 2009

no zuzi hej, len teraz sa bojim ci postacia korunky hihi a asi som bez prace, kedze v starej robotke uz som mala skoncit v marci, len sef ma este popytal aby som urobila dph a v novej sa to trocha taha tak uvidime lebo hypo treba platit a tak

tinika
14. máj 2009

Bre ranko, ja sa idem dnes školiť takže tu prídem až poobede. Prajem krásny dník 😉

vavenka
autor
14. máj 2009

Ahojte 🙂
Ozaj, nasa Snazivazuzi sa uz davno neozvala 😠

zuzub
14. máj 2009

ahojte, dobré ránko 🙂

zuzub
14. máj 2009

veru zuzka sa už dávno neozvala 😒

adenka
14. máj 2009

ahojky,
ludia tu to nejak viazne 😕

petulig
14. máj 2009

cawte micky, dako prazdno tu je 🙄

katka444
14. máj 2009

ahojteeeee

ja som dnes v praci len do 13tej a potom odchadzame na chatuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu az do nedele. jupiiiiiiii uz sa tesim. a bude tam s nami aj pol rocne babatku, tak sa mozno prilepi 😵 😵 😵

snazivazuzi
14. máj 2009

Caute bosorky 🙂

zase som mala horucku 38,5, dva dni som bola uplne mimo, takze som ani v blizkosti PC nebola, ked maly spinkal, som odsávala ako o zivot a ked nespal, tak... no asi viete kolko casu mi zostáva na seba a na iné veci. Uz sa mám lepsie, prsia uz ani nebolia, ale nalievaju sa dost casto, castejsie ako by sa mali a ja nestiham denne viackrát odsávat... no co uz. ked je manzel v práci musim vstko sama, a najhorsie bolo, ze s tou mojou teplotkou som musela ist do mesta k ortopedovi s malym v dazdi a cesta mi trvala hodinu a pol. som sa iba vlácila po chodniku s kocikom... a este aj prsalo!
A vy sa máte ako? my ideme dnes k pediatrovi,som zvedavá kolko maly narástol. je taaaaky zlaty! Ak budem mat cas, pridám fotky do albumu. Precitat si vás uz nemám cas, bo musime vyrazit, o 11 máme byt u dr. Takze sa majte moje zlaté a ak sa vám bude chciet tak tucne strucne ma mozete oboznámit so zmenami, s novinkami, aby som nemusela toooolko citat 😀 xixi
Papa

vavenka
autor
14. máj 2009

No nemohla som spomenut milion??? 😀 😀 😀

zuzub
14. máj 2009

vavenka čo milion, ale nech sme všetky netehulky tehulky 😀

vavenka
autor
14. máj 2009

Zuzi 😀 no sak jasne, ale teky milion euri by tiez nebol na zahodenie 😀
Kolky DC si? Juj sa tesim ze ides k nam do partie, mala si sa na tu HAK vydrbnut, cista somarina to je...Ze na upravu cyklu...Prdlajs, len do seba trepes umele hormony ktore blokuju prirodzenu ovulaciu 😠 Prepac za moj vylev, len tento absolutne nepotvrdeny a zastaraly sposob "upravy cyklu" mi dviha adrenalin 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre