Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
16. máj 2009

ahojte 🙂 , ako víkendujete?

snazivazuzi
16. máj 2009

Cauko,

ako sa máte? U nás nic nového.... ja zas ficim s odsávackou od skorého rána, som sa zobudila s 38,5...
Vave, no cooo? AKoze netestujes??? 😀 😝 🤐

zuzub
16. máj 2009

caf zuzi, už sa konečne vylieč!!!! 🙂

snazivazuzi
16. máj 2009

Noo snazim sa snazim... ale je nemozné odsávat non-stop cely den... didina ma boli, sa uz idem z toho celého zbláznit, sa neviem venovat malému, furt musim prsnik masirovat a odsávat, uz ma to nebavi.

tinika
16. máj 2009

ahojte caje

evus
17. máj 2009

Krásnu nedeľu prajem...

zuzi,chce to trpezlivost,viem cim momentalne prechadzas,tie bolesti som mala aj ja,ono sa to do troch mesiacov ustali,len treba zatat zuby a vydrzat,bud rada ze mas mliecko co by ine dali za to,keby mohli kojit a neda sa im

my akurat balime o jedenastej ideme do zoo s kamosmi do zoo,decka budu mat radost 🙂

tinika
17. máj 2009

hojte, prajem krásnu slnečnú nedelu, my ideme k nasim na obedik a ostaneme tam aj poobede trocha tak papa

tinika
17. máj 2009

No slniečko svieti a vy to tu uz flakate hihi ja mam pred sebou tazky tyzden, držte palce

vavenka
autor
17. máj 2009

Caute baby, ja hlasim ze dnes rano dorazila mrcha - podozrivo skoro, ale co uz.....A rozbila som teplomer - beriem to ako znamenie, takze pravdepodobne koncim s meranim teploty a musim si asi trochu oddychnut, lebo mi uz ta snaha lezie na mozog 😀 😀 tak Katka Zuzub pridavam sa k vam do dalsieho mesiaca 😉

zuzub
17. máj 2009

ok vavenka 😉 ja som si dala záväzok, že najneskôr v auguste som tehula, okolo 19.júna ideme na dovolenku, tak dúfam, že prídem a 😲 ko tehula 😀

vavenka
autor
17. máj 2009

Zuzub tak beriem ta za slovo, v auguste najneskor cakam od teba //, ja si uz ziadne datumy nedavam, lebo uz mi ich niekolko nevyslo....TEda - dala som si zavazok - do 35ky 😉 (mam na to este tri a pol roka 😀 😀 )

zuzub
17. máj 2009

tak do 35 to ja mam ešte 5rokov a tri mesiace 😀 😀 😀 ja by som to chcela stihnuť do 30ky to už mám len tak, tak 😀 😀 😀

vavenka
autor
18. máj 2009

Bre ranko dievcata, prajem nam uspesny tyzden 🙂

zuzub
18. máj 2009

cafte bosorky 😉

petulig
18. máj 2009

a tu ake ticho.. 😖

katka444
18. máj 2009

ahojteeeee 🙂

katka444
18. máj 2009

😕 😕 😕
🙄

katka444
18. máj 2009

☹ kde ste?

my sme boli od stvrtku do vcera na chate. bolo nam super. dochuti som vyzabavala 7 mesacneho chlapceka.
vsak nam to s mm pristane? 😵 😵 😵 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vavenka
autor
18. máj 2009

Ahojte dievcata,
prisla som sa s vami rozlucit, prestavam merat, prestavam konikovat, prajem vam vela stastia, mozno sem sem-tam nakuknem ako sa vam dari, aj ked verim ze sa vam bude darit skvelo, ale uz mi to fakt lezie na mozog....
Takze vela stasticka prajem, katka poslem ti do IP moj mail, kebyze nejaka mila novina /nove tehulky, maminy/, tak mi prosim posli majla a ja nakuknem 🙂
Majte sa krasne lady - snazilky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinika
18. máj 2009

Vavenka 😲 😕 😅 ale no zase nerob take soky

tinika
18. máj 2009

Bude nam smutno, staci ked prestanes trocha merat a nemysliet na to tolko ver mi sak ja som tu stale chodila a vidis

zuzub
18. máj 2009

ahojte 🙂 vavenka, ty nás takto opúšťaš? 😒 to od teba nie je pekné....ale už ako to ty cítiš, drž sa 😉

tinika
18. máj 2009

Vavenka verim, ze odlučenie nebude dlhe a onedlho nam zahlasis // velmi ti to prajem

zuzub
18. máj 2009

čau tini, ako žiješ?

tinika
18. máj 2009

zuzi super, len tento tyzden mam tazky, v pondelok mam danovu kontrolu ta chystam doklady u klientky a v praci tiez toho dost, dph a tak ale snad prezijem
a ty ako sa mas?

zuzub
18. máj 2009

ja v pohode, len manzelik je tento aj buduci týždeň od pondelka do piatku na služobke v BA tak som sama a je mi smutno ☹ tini a ty sa hlavne šetri 😉

tinika
18. máj 2009

zuzub tak chod von s kamoskami a venuj sa sebe a on sa ti vrati
ja sa snazim oddychovat, len teraz troska perno, dufam ze sa to ukludni, ale peniazky treba a netuzim byt pn do konca tehu tak musim takto vydrzat, sak ne som ani prva ani posledna 🙂 tak bru nocku ja uz idem papa

zuzub
18. máj 2009

dobru tini 🙂

snazivazuzi
19. máj 2009

Vavenkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😲 😲 😲 😲 😲 - ... ty vies najlepsie co musis a co nie, ak más pocit ze konikovanie ti k snazeniu neprispeje, tak si od nás oddychni 🙂.

Ja na net nemám cas, sem-tam dobehnem k pc, ryhclo si skontrolujem mail. schr. a to je vsjo. na viac nemám cas. Maly je dobrucku, zlaty, rastie, priberá, a je mu teplo 😀.

katka444
19. máj 2009

ahojte. juuuj je mi za vavenkou smutnooo 😢

zuzi super, ze malinky je zdravucky. drzim palce nech je stale vsetko v poriadku 😉
a ty si uz zdrava?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre