• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
ahojte, čo ste už všetky nasledovali vave? :astonished:
19. máj 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda vavenka???? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ,ale vsak jasne,treba si troska oddychnut a ked mas pocit,ze prave takto si pmozes,tak v pohode :wink: ,drzim palce

ale nejako to tu v poslednej dobe naozaj posmutnelo,uz to akosi nie je ono :confounded: ...no co uz...ja tu uz tiez nemam cas moc chodit,teraz cez tyzden mam doma aj Karin,lebo im prerabaju skolku,takze to mame doma pestre,obaja s Miskom schytali virozu,najprv Karin vracala a hnackovala a potom to chytilo aj Miska,ale ten to zvladol lepsie,inak nemame nic nove
19. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,môžem sa opýtať báb,ktoré už majú deti,alebo ktoré čakajú maličké,boli ste na vyšetrení NT screening?
19. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko NT screening sa robi kazdej tehulke v prvom trimestri....preco sa pytas?
19. máj 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás sa to nerobí,až v 16tom týždni tripple testy,doteraz mi nerobili nič.. Tak som sa súkromne objednala do Ke,tak sa pýtam na názor holiek,ktoré tam boli..
19. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko,no okolo to 12tt sa odobera krv azaroven sa robi aj ultrazvuk-to je ten NT screening
19. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako tak čítam,všetky baby to považujú za normálne,tak my tu na východe jak z inej planéty.. :grinning: ja sa pýtala svojej Dr.,kedy mi bude robiť nejaké vyšetrenia,tak povedala,že až v 16tom týždni prvýkrát mi vezme krv na všetko.. A takto je to všade u nás u gynekológov.. Neviem,aby niekoho poslali na NT screening,keby som sa o tom nedočítala tu,tak o tom ani neviem.. :unamused:
19. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, dnes idem na NT ultrazvuk do nemocnice, držte palce, aby bolo všetko ako má byť :slight_smile: pekný deň
20. máj 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tini drzim palce a daj vediet co a ako :wink:
20. máj 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj katka, jasne ze dam vedieť a dufam ze uz aj foto pridam :wink:
20. máj 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tini držím palce, a tešíme sa na foto :wink:
20. máj 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky :slight_smile:
hlasim ze sa mame fajn, ja sa ucim ako besna ale sa mi nechce a nic nestiham okrem toho...
tini drzim palce
slniecko...ja som tiez bola na NT vzsetreni v 12tt na Klinike prenatalnej diagnistiky a hned v ten den som bola aj na krv u mojej dr. (mimochodom on ma tam poslala)...robi sa to fakt vsade, neviem odkial konkretne si....ale mam pocit ze na vysetrenie v 16tt je uz trochu neskoro... :confounded:
20. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinika sa ešte neozvala? :confused:
20. máj 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte uz som konečne doma, som si kupila uz aj tehu nohavice bo ma vsetko tlači
a mame aj prve foto kuk album
a vsetko je ok, v tom tt čo sme mame vsetky vysledky ako maju byt, velkost ... ale stale si mam davat pozor :slight_smile: jooj taka som happy dnes lubim vas vsetky :slight_smile:
20. máj 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som teraz v 12tt bola na NT vysetreni krv mi bude brat gyndos az 18.6. do nemocky mam prist v 20tt takze 14.7. :slight_smile:
20. máj 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže dobre ze som dnes foto pytala bo tak skoro nebude a si predstavte ze to bolo v cene, ja tava som uz mohla mať 3 hihi
20. máj 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes konik nejak pokryvkava trocha mi blbne a neaktualizuje príspevky no nic pa zatial
20. máj 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To tu nikto neni či zase kon blbne
20. máj 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini super. som stastna, ze je vsetko v poriadku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a fotka je tiez super. som ukazovala manzelikovi a on ze tam vidi len nejaku machulu :grinning: chlapi.
vsak ked bude na svoje kukat, tak urcite uvidi vsetko. aj to co tam nebude :grinning:

inak dnes nadomnou lietali 4 bociany :sweat_smile: :dizzy_face:
20. máj 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini super som happy, žze je všetko ok :dizzy_face: ja som teraz prišla boli sme pozrieť kolegynu co je na MD
20. máj 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neda sa mi to otvorit :unamused:
20. máj 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer všetkým.. :slight_smile:
tini,teším sa s tebou,som pozerala aj fotečky,krááásne.. :dizzy_face: ja idem na budúci týždeň v piatok na NT,tak konečne už budeme mať aj my fotečku.. :slight_smile:
20. máj 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati tie bociany, to je isto znamenie :grinning:
20. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky vsetkym vam dakujem, no ja som doteraz tiez stale videla v nemocke machule dnes uz to bolo lepsie. moj mm nevravel ze to je machula tak asi preto ze je jeho hihi
20. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati mne to ide su tam stvorlistky od moniky pofotene pre stastie
20. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, v nemocke som aj ja videla machule :grinning: ale na fotkách je to ok :wink:
20. máj 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked som bola prvykrat u dokyho tak bola fazulka ale v nemocke len machula hihi
20. máj 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka, či machuľka, hlavne, že je všetko ok :slight_smile:
20. máj 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok