Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
19. máj 2009

ahojte, čo ste už všetky nasledovali vave? 😲

evus
19. máj 2009

no teda vavenka???? 😲 😲 😲 😲 😲 ,ale vsak jasne,treba si troska oddychnut a ked mas pocit,ze prave takto si pmozes,tak v pohode 😉 ,drzim palce

ale nejako to tu v poslednej dobe naozaj posmutnelo,uz to akosi nie je ono 😖 ...no co uz...ja tu uz tiez nemam cas moc chodit,teraz cez tyzden mam doma aj Karin,lebo im prerabaju skolku,takze to mame doma pestre,obaja s Miskom schytali virozu,najprv Karin vracala a hnackovala a potom to chytilo aj Miska,ale ten to zvladol lepsie,inak nemame nic nove

slniecko4
19. máj 2009

ahojte,môžem sa opýtať báb,ktoré už majú deti,alebo ktoré čakajú maličké,boli ste na vyšetrení NT screening?

evus
19. máj 2009

slniecko NT screening sa robi kazdej tehulke v prvom trimestri....preco sa pytas?

slniecko4
19. máj 2009

u nás sa to nerobí,až v 16tom týždni tripple testy,doteraz mi nerobili nič.. Tak som sa súkromne objednala do Ke,tak sa pýtam na názor holiek,ktoré tam boli..

evus
19. máj 2009

slniecko,no okolo to 12tt sa odobera krv azaroven sa robi aj ultrazvuk-to je ten NT screening

slniecko4
19. máj 2009

ako tak čítam,všetky baby to považujú za normálne,tak my tu na východe jak z inej planéty.. 😀 ja sa pýtala svojej Dr.,kedy mi bude robiť nejaké vyšetrenia,tak povedala,že až v 16tom týždni prvýkrát mi vezme krv na všetko.. A takto je to všade u nás u gynekológov.. Neviem,aby niekoho poslali na NT screening,keby som sa o tom nedočítala tu,tak o tom ani neviem.. 😒

tinika
20. máj 2009

Ahojte kočky, dnes idem na NT ultrazvuk do nemocnice, držte palce, aby bolo všetko ako má byť 🙂 pekný deň

katka444
20. máj 2009

ahojte, tini drzim palce a daj vediet co a ako 😉

tinika
20. máj 2009

Ahoj katka, jasne ze dam vedieť a dufam ze uz aj foto pridam 😉

zuzub
20. máj 2009

ahojte 🙂 tini držím palce, a tešíme sa na foto 😉

ingulik
20. máj 2009

ahoj kocky 🙂
hlasim ze sa mame fajn, ja sa ucim ako besna ale sa mi nechce a nic nestiham okrem toho...
tini drzim palce
slniecko...ja som tiez bola na NT vzsetreni v 12tt na Klinike prenatalnej diagnistiky a hned v ten den som bola aj na krv u mojej dr. (mimochodom on ma tam poslala)...robi sa to fakt vsade, neviem odkial konkretne si....ale mam pocit ze na vysetrenie v 16tt je uz trochu neskoro... 😖

zuzub
20. máj 2009

tinika sa ešte neozvala? 😕

tinika
20. máj 2009

Ahojte uz som konečne doma, som si kupila uz aj tehu nohavice bo ma vsetko tlači
a mame aj prve foto kuk album
a vsetko je ok, v tom tt čo sme mame vsetky vysledky ako maju byt, velkost ... ale stale si mam davat pozor 🙂 jooj taka som happy dnes lubim vas vsetky 🙂

tinika
20. máj 2009

aj ja som teraz v 12tt bola na NT vysetreni krv mi bude brat gyndos az 18.6. do nemocky mam prist v 20tt takze 14.7. 🙂

tinika
20. máj 2009

takže dobre ze som dnes foto pytala bo tak skoro nebude a si predstavte ze to bolo v cene, ja tava som uz mohla mať 3 hihi

tinika
20. máj 2009

dnes konik nejak pokryvkava trocha mi blbne a neaktualizuje príspevky no nic pa zatial

tinika
20. máj 2009

To tu nikto neni či zase kon blbne

katka444
20. máj 2009

tini super. som stastna, ze je vsetko v poriadku 🙂 🙂 🙂

katka444
20. máj 2009

a fotka je tiez super. som ukazovala manzelikovi a on ze tam vidi len nejaku machulu 😀 chlapi.
vsak ked bude na svoje kukat, tak urcite uvidi vsetko. aj to co tam nebude 😀

inak dnes nadomnou lietali 4 bociany 😅 😵

zuzub
20. máj 2009

tini super som happy, žze je všetko ok 😵 ja som teraz prišla boli sme pozrieť kolegynu co je na MD

monika0001
20. máj 2009
katka444
20. máj 2009

neda sa mi to otvorit 😒

slniecko4
20. máj 2009

pekný večer všetkým.. 🙂
tini,teším sa s tebou,som pozerala aj fotečky,krááásne.. 😵 ja idem na budúci týždeň v piatok na NT,tak konečne už budeme mať aj my fotečku.. 🙂

zuzub
20. máj 2009

kati tie bociany, to je isto znamenie 😀

tinika
20. máj 2009

kocky vsetkym vam dakujem, no ja som doteraz tiez stale videla v nemocke machule dnes uz to bolo lepsie. moj mm nevravel ze to je machula tak asi preto ze je jeho hihi

tinika
20. máj 2009

kati mne to ide su tam stvorlistky od moniky pofotene pre stastie

zuzub
20. máj 2009

tini, v nemocke som aj ja videla machule 😀 ale na fotkách je to ok 😉

tinika
20. máj 2009

ja ked som bola prvykrat u dokyho tak bola fazulka ale v nemocke len machula hihi

zuzub
20. máj 2009

fazulka, či machuľka, hlavne, že je všetko ok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre