Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
27. máj 2009

tak baby,dovolenka uz je vybavena...26.juna odlietame juuuuuuuuuuuuuuuj sa tesiiiiiim

zuzub,my sme si to objednavali cez lastminute.sk...je to all inclusive na 12dni pre vsetkych nas to vyslo 1307eur,nebolo by to ani take drahe,ale je to letecky a akurat Misko ma uplne vsetko zadarmo.

evus
27. máj 2009

zuzub,inak ideme cez solvex.sk,ale tam ta ista dovolenka vysla v prepocte o nieco vyse tri tisicky na osobu naviac ako cez lastminute.sk

tinika
27. máj 2009

zuzi tak to viem ako ta to stve, vonku krasne a ty trčiš doma.
zuzi aj mna pýcha pri kaslaní a kýchaní a včera večer ked som sa otočila ze dam pusu na dobru noc mm tak ma tak fest pichlo ze som myslela ze umriem a tiez som sa veelmi zlakla

zuzub
27. máj 2009

ahojte, ďakujem Evus za tip, ja som si ich stránku pozerala a tiež rozmýšľam ísť cez nich.....

evus
27. máj 2009

zuzub,ja som s nimi bola spokojna,akurat ma stvalo to,ze sme si v utorok zarezervovali pobyt a dnes do obeda musela byt aj zaloha na ich ucte aj zmluvy popodpisovane,troska adrenalin a nervy,ale zvladli a stihli sme to vcas,to je pri last minute v ich agenture asi normalne,ale zas su lacnejsi.

slniecko4
28. máj 2009

pekný deň prajem všetkým, to tu dnes nikto nebol? 😒

snazivazuzi
29. máj 2009

Brééé ránko... vlastne, uz den 😀

U nás prsiiii 😖 aj hlava ma z tohto pocasia boli, ale co uz, hlavne ze nesnezi 😀

Ako sa máte? Kde ste? Halooooo 🙄

tinika
29. máj 2009

ahojte,
slniečko ja som zabudla ze aj ty si tehu a mas termin tri dni predo mnou. Aspon sa budem mať s kým rozprávat. Lebo adenka a ingu tie uz budu mamičky o chvilu. 🙂 Ako sa citiš

vavenka
autor
29. máj 2009

Caute, aj mna boli hlava, ale z fernetu 🙂 vcera sme boli oslavit narodenie Stelky, kamarat sa pochlapil 🙂 teda jeho manzelka 😀 😀 😀

tinika
29. máj 2009

mna nie len hlava boli ale aj nos uz mam červeny ako paradajku.
a som schudla na bruchu 6 cm 😅 ale na vahe len dva deka tak nechapem uz a to som sa včera tesila ze som uz pribrala a to bolo len napapane brusko asi mam v brusku velkeho jedaka

snazivazuzi
29. máj 2009

Vavenkaaaa, ty tu? 😀 a ja ze si od nás musis oddychnut :-P 😀

snazivazuzi
29. máj 2009

Ozaj Tini, ako sa má manzel? Poslucha?

evus
29. máj 2009

cauteeeee

vavenka,ze ty nemozes bez konika zit???? 😀

my sme na orave,som sa zbadala,ze nemam pas ani deti nemame nikde zapisane,tak sme leteli ho dat urobit a nakoniec som sa dozvedela,ze do bulharska nam pas netreba 😲 😅 ,ale nevadi,aspon ho budem mat

tinika,ty nezufaj,ze nepriberas,este ku koncu tehu budes plakat,ked sa budes citit ako velryba na suchu 😝

zuzi a ty ako?malinky sa drzka?

snazivazuzi
29. máj 2009

Cau evus 🙂

Malinky je strasne zlaty! Je na spapanie. Sem tam ho boli brusko, hlavne v noci, cez den ani nie, no niekedy zaplace, vtedy ho pocut aj na druhom konci mesta... 😀 Teraz je v kociku, spinká pred domom.
A vy sa máte ako? Citam, ze sa chystáte na dovcu, super!
Pozrime sa, pozrime ... vavenka na palube 😀 xixi

evus
29. máj 2009

zuzi,tak to je super,ze sa drzkate,to brusko je uplne normalne,to obcas zaboli,ale ked to nie je nejake strasne,tak v pohode 😉 ...veru ideme na dovcu,treba trosku oddychnut,sme si tento rok povedali,ze kasleme na vsetko a ideme si trosku uzit,sice sme istu ciastku zaplatili a ostatne budeme splacat,ale kaslat na to

hej veru,vavenka nevydrzala 😀 ,urcite tu potajme chodila,ze co nove 😝

tinika
29. máj 2009

zuzi manzel je zlaty fakt lietam v oblakoch hihi minule mi nebolo velmi dobre ta som zjedla len polievku a on ze papaj bo male bude hladne
evus ja nezufam, sak ved ja to dobehnem ako sa poznam len som čakala ze budem priberat od začiatku hihi tak čo uz aspon este trocha pobeham hihi

janulik.j
29. máj 2009

ahojte zienky 😉
teda to pocasie je hnus, uz nam aj slniecko vykuklo, tak manzelik sa vydal von s malym, len kym som ho naobliekala, tak sa zas aj rozprsalo 😅
my inak nic nove okrem toho, ze stvornozkujeme (bohuzial aj vnoci 😔 ) a robime tap-tap-tapusky 😵
evus, ze dofca jaaaj aj ja stem. my by sme chceli aspon Tatry tento rok, k moru by som s malym nesla...
tini z toho priberania si nic nerob, aj ja som tak stale pistala a bola nestastna a nakoniec som bola ako mandelinka 😝

tinika
29. máj 2009

ja budem ako dinosaurus hihi

tinika
29. máj 2009

tak prajem Vám krásny víkend, my ideme k našim, mm bude pomahať brachovi na stavbe a ja aspon zmenim prostredie a budem sa dalej liečiť papa

evus
29. máj 2009

janulik...ja som tiez rozmyslala,ci je more dobre pre maleho,ale pravdepodobe mame alergiu na topole,lebo uz mesiac kasleme a kazdy odporuca more,takze uz nevaham a myslim,ze nie je uz taky malinky,aby nezvladol cestu a vodu zboznuje,tak nech si jej uzije

evitkamalicka
29. máj 2009

ahoj ladynky...ako sa mate? co mate nove?

slniecko4
30. máj 2009

ahojte babenky.. 🙂
tini, mám sa už vcelku fajn, celodenné nevoľnosti už ustúpili, už len večer mi je trochu zle.. Včera som bola na NT screening, všetko je v poriadku, ešte o týždeň budú výsledky z krvi. Tak sme sa večer s manželíkom vytešovali z našej fotečky a hádame, či to bude dievčatko, alebo chlapček.. 😵 A neboj, ja tiež ešte nepribrala ani deko, ale vraj vo štvrtom mesiaci začne rásť bruško, tak uvidíme.. 😉 A termín pôrodu mi podľa UTZ presunula na 6.12., na Mikuláša.. 😀

ingulik
30. máj 2009

ahojte bambule 🙂
tak ja mam statnice za sebou (huraaaaa), takze si mozem hovorit tretinovy magor 😀 ...bolo to strasne ale mam to za sebou a mozem sa konecne vytesovat z tehu a tesit sa... po poslednej poradi...vo stvrtok...este stale mala sedi hlavou hore...ze zvedave dieta to bude 🙂 ma este caka vysetrenie na ocnom, takze mozno cisarsky 😒 ...no uvidime...
maminky, chcem sa opytat, kupovali ste tie ortopedicke nohavicky v zdravot. potrebach? a aku velkost? a kolko? lebo mam zatial jedny od svagrinej, č.3 ale sa mi zdaju nejake male...ako tam vtrepem vsetky tie plienky? 😕

tinika
30. máj 2009

ahojte, sa mi podarilo u nasich na chvilu na pc prist
slni to fakt??? sak aj ja mam 6.12. hihihihi ta mi budeme rodit spolu hihi ak sa drobci nerozhodnu inac
inguuuu gratulujem, kedy to zapijeme??? Ak sa trocha otepli a ja sa dam dokopy? a bude aj mudra, ked si sa tolko učila. A prečo na vysetrenie oci? To posialaju kazdeho? Bo ja tiez nosim brile
ahoj evitka ja sa mam fajn az na tu chripku a co vy?

snazivazuzi
30. máj 2009

ingu, my sme postolky vobec nemali, ani v porodnici malému nedávali, nejaky novy trend ci co.... zisti ci ich budete v porodnici potrebovat, aby si ich nekupovala zbytocne. Ja som kupila 2ks, pre pripad keby... ale nepouzili sme ich ani raz.

slniecko4
30. máj 2009

pekný večer, babenky.. 🙂
tini, tak tak, ak sa nič nezmení, rodíme spolu.. 😀 sa čím skôr vylieč.. 🙂
inglulik, gratulujem k štátniciam, určite je to už super pocit.. 🙂

ingulik
30. máj 2009

bry vecer...vlastne noc 😅
my sme dnes s mamkou pucovali nas byt, umyla mi okna a povysavala, ja som prach utierala a nastahovali nam s otcom novu komodu do spalne...mm bural v dome, aby sme mohli betonovat buduci vikend...a mna teraz tak boli chrbat, ze neviem ani spat ☹ a to som dokopy nic nerobila....

tini, no hlvane sa vyliec, ja tento tyzden aj tak nebudem v PO, lebo mm ide na sluzobku, tak budem u nasich v KE...a co sa tyka tych okuliarov, neposielaju kazdeho...ale ak mas dioptrie silnejsie ako 4, tak sa musi vyjadrit lekar ku sposobu vedenia porodu...aj snazivazuzi myslim mala aj kvoli tomu CS, ked sa nemylim

slniecko...no najprv som si to ani neuvedomovala, ale teraz uz ano...hlavne to, ze mam konecne cas na tehu a na pripravy na babo 🙂

katka444
31. máj 2009

ahojte, jeeej vavenka je spat 🙂 🙂 🙂

ja som mala super vyletovsky vikend. aj pocasie nam vyslo. v piatok sme sa vozili na vlaciku v ciernom balogu, sobotu sme sa plavili na pltiach po dunajci a zlozili kopce v pieninach a dnes sme si este dali 2,5 hod v aqua city v poprade. no paraaada to bola.

katka444
31. máj 2009

ingu gratulujem ku statniciam 🙂

zuzub
31. máj 2009

ahojte, kočky, ako sa máte, čo tu nové? pozerám, že už tu chodia samé tehulky a maminy 🙂 až na nejaké výnimky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre