Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
7. jún 2009

ahojte 🙂 peknú nedeľu, ja som dnes zase v práci ☹

tinika
7. jún 2009

😉 ahoj zuzi, no ta to mas teda zase víkend na nič čo? Tak nech ti to ubehne a nemas vela robotky 🙂

slniecko4
7. jún 2009

krásnu nedeľu všetkým.. 🙂
ingulik, ďakujem.. 🙂
zuzub, nezávidím, v nedeľu pracovať.. a ešte k tomu, keď je dnes také pekné počasie.. 😒

zuzub
7. jún 2009

no vám poviem, že sa mi tu vôôôôôôôôbec nehce byť.... včera bolo škaredo a dnes ked som v práci tak je pekne 😝

tinika
8. jún 2009

Bre ranko, ja idem do prace mozno stihnem aj sem kuknut. Prajem pekná dník

katka444
8. jún 2009

ahojte zlaticka. ako sa mi tu mate? ja nic moc. dnes som 1 DC 😢

mala som perny vikend. menili sme okna na dome a vcera mala neter prve svate primanie. nedate si kolacik 😀

tinika
8. jún 2009

ahoj kati 😢 tak nech to uz tento mesiac vyjde
ja si dam kolačik aky ponukas?

katka444
8. jún 2009

puncak, medak, juhoslovansky, falosny kremes, kokosovy rez 😀 tak ktory?

tini a ty ako sa mas? ja rozmyslam, ci nespracujem mm aby sme isli do martina do heliosu. 😖

evus
8. jún 2009

cauteeeeeeeeeee

kati,ja byt tebou,uz som v nejakom centre davno,ja viem,ze ste tomu chceli dat cas,ze ak sa zadari,ale vidis sama ze to akosi nejde a co ak by vam niekto pomohol a zadarilo sa vam hned?

katka444
8. jún 2009

ahoj evus. ved ja uz by som bola v centre davno kebyze je aspon niekde v banskej bystrici. musime ist do heliosu v martine, co je od nas 114 km. takze to bude dost otrava. mne by to ani nevadilo, ja tam budem aj spavat ak bude treba. 😀 😀 ale mm. on ani z prace nemoze vela dovolenky tahat. to budu zase somracky ☹

a co deturence?

evus
8. jún 2009

kati,juuuuuuuuuuj,vsak ak chce mat deti,tak aj on troska musi pre to nieco urobit a volno sa vzdy da vziat,ci on je taky,ze radsej aby si ho netahala na taketo veci?
deti v pohode,Karin je v skolke a maly spi,mame teraz dost take nervozne obdobie lebo mu idu zuby,takze aj v noci sa castejsie budi,tak hadam mu uz zachvilku vyjdu

katka444
8. jún 2009

evus ved on chce deturence. ale je to chlap. a co musi spravit navyse to mu nevonia. ved to poznas 😀
on to nakoniec aj tak spravi, a pojde. ale ked ja mam z toho taky pocit akoby som ho nutila. ale to je mozno fakt len moj blbi pocit 😒 on by to bolo super keby to slo uplne bez starosti a prirodzeni. ale bohuzial 😒

tak nech idu zubky rychlo sup sup von 😉

evus
8. jún 2009

kati,vsak prave preto,ze to akosi prirodzene nejde...kati,vsak ste spolu dlho,sadnite si porozpravajte sa a nemaj pocit,ze ho do niecoho nutis,vsak babo chcete obaja a urcite aj on vidi,ze bude musiet urobit nieco navyse,aby ste ho mali...mozno by bolo najlepsie ho pripravit pred hotovu vec,prist za nim a povedat mu,vezmi si vtedy a vtedy volno idem do Heliosu a nechcem nic pocut 😀 😉 a mozno na to prave caka

tinika
8. jún 2009

tak tak kati, ja by som skusila, sak nemate čo stratit a dam si kokosovy 😉
a ja sa mam fajn len občas mi je divne

vavenka
autor
9. jún 2009

Dievcata 😠 uz sme boli na tretej strane, to je strasne, ja normalne sem musim chodit 😀 😀 😀
Dnes je krasny den, vsak? Do konca tyzdna mame eurace na ucte, takze dufam ze este v juni sa nam podari vytiahnut mury, sa tesiiimmmm 🙂
Hej, a zacina moje testovacie obdobie, dnes som 24 DC, a vcera poobede som uz neodolala a testla, jasne ze len /, ale nadej umiera posledna, ved to poznate, kym nie je MS tak je tu stale sanca 🙂
Ako sa maju nase maminy? Janulik, Mahu, Snazivazuzi????? Evus asponze sa kedy tedy ozve....
A co nase tehulky? Tini kedy mas poradnu?
V podstate sme tu snazilky uz len tri, vsak? Katka Zuzub a ja.....Ach jaaajjj, dufam ze to uz nepotrva dlho a budeme tehulky-maminky secky....
Inak som sa rozhodla, ze ked sa nam cez leto nezadari, asi predsalen skusim CAR, aspon nejaku inseminaciu alebo co.....Niekedy mam stavy ze je to ok a secko bude v poriadku a niekedy zas ma take chyti ze sa idem zblaznit 😠 😠

evus
9. jún 2009

vavus ahoooooooooooooooooooooooooooj,ze sa tu teda ukazes 😉 a kedy mas teda dostat mrchu?by uz bolo nacase ,aby to vyslo 🙂 a tie stavy co obcas mas su normalne,ale aj tak obdivujem na tebe ten optimizmus co ta neopusta 😉
ja zas stresujem,lebo v susednej skolke kde chodi Karin vypukli kiahne a ma slak trafi,ak ich schyta teraz pred dovolenkou,inkubacna doba je tri tyzdne,tak ako naschval by to vychadzalo prave na ten termin 😠 ,aleja verim a dufam,ze nam to vyjde a ze na dovolenku pojdeme vsetci a zdravi

a zacala mi akosi haprovat mrcha,nikdy mi nemeskavala a teraz je to uz tyzden,tehotna urcite nemozem byt(iba ak pocala z ducha 😝 ),aleneviem cim to moze byt,pretoze som nebola chora,ziaden stres,akurat zas vyse kojim koli maleho zubom,zeby koli tomu?budem musiet zajst k dokymu.aleuz druhy den ma mrchovsky boli brucho,tak dufam,ze sa jej uz konecne uraci.

zuzub
9. jún 2009

ahojte, žienky 🙂 fiiiha vy ste tu toho popísali 😉
Kati Helios v Martine sú výborný, určite ti ich odporúčam, poznám prípad kedy sa už v úplnej beznádeji podarilo jednej kočke otehotnieť 😉 ja som tiež nad nimi uvažovala, ale uvidíme či sa zadarí do tretice prirodzene..... my sa chystáme na dovolenku okolo 17.júna a vychádzajú mi na dofči plodné dni 😵 😵 😵 takže vkladám veľké nádeje, držte palce.vo štvrtok idem ešte do Žiliny na hematošku s tými výsledkami z Martina.
Vavenka držím palce, nech je testík pozitívny 😉

evus
9. jún 2009

zuzub,kam idete na dovcu????vsak ti uz zachvilku

zuzub
9. jún 2009

dnes sa akože snažím vybaviť nejaký last minute a vyzerá to na Egypt, keď budem mať niečo bližšie dám vám vedieť 😉

zuzub
9. jún 2009

a vy to evus kedy idete?

evus
9. jún 2009

zuzb,to je super,tak nech vam do vyjde 😉 ,my odtlietame 26. ale vobec neviem o kolkej a s kym ani to neviem nikde zistit.

tinika
9. jún 2009

Ahojte, Vavenka a ktory dpo si? Ja som mala tiez prvy test s /. Poradnu mam 18.6. a idem na krv konecne. A tie stavy maju asi vsetky baby čo sa dlhsie snazia nebojkaj bude dobre, do konca roka ste vsetky tehule este si mate uzit letnu dovolenku a potom uz budu ine starosti 😉

Evus tak nechaj malu doma a mas to iste 😉 a čo sa týka odletu a tak, to nam dali vedieť tesne pred dovolenkou

Zuzi tak si poriadne uzite dovcu a prajem aby vám to vyslo

evus
9. jún 2009

tinika,nechcem ju nechavat doma,ona strasne rada chodi do skolky a co tu pri mne by teraz tri tyzdne robila,pozri,ak ma ti kiahne schytat,tak ich schyta,to by som ju musela izolovat aj od deti s ktorymi sa hra kazde poobedie vonku...aj v zime boli v tej istej skolke kiahne a Karin ich nedostala,tak dufam,ze aj tentokrat sa nam vyhnu a ak ich predsa len dostane,budeme to potom nejako musiet riesti,lebo automaticky to schyta aj maly.

tinika
9. jún 2009

no evus ked to schyta maly, budete mat potom uz pokoj hihi
no tak ja som sa najedla, konecne, a pomaly utekam na byt, dnes zaciname burat jadro tak idem komandovat hihi

vavenka
autor
9. jún 2009

Tini neviem kolko som DPO, kedze som nemerala teplotu, ale ked to vezmem idealne, ze 14 DC bola ovulka, tak dnes som 10 DPO 🙂

evus
9. jún 2009

tinika,asi tak...

baby,kuknite,toto sme natacali este v zime,maly mal nejakych 5mesiacov,dufam ze vam to pojde

http://n-joy.cz/video/misko/m8fhpzkvyy9tjqcq

tinika
9. jún 2009

no vidis a ja na 12dpo som mala este / takze este to mas celkom nadejne 😉 držim palceky a posielam tehu bacily
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Pre katku
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tinika
9. jún 2009

a pre Zuzub
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Este som na niekoho zabudla??,

tinika
9. jún 2009

Evus jaky su zlatiiiii obaja

vavenka
autor
9. jún 2009

Tini dakujeme 🙂
Evus mne to asi po 13tich sek zmrzlo ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre