Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
7. júl 2009

Ingu mamina no Ty mas ale krasne babenko, tak gratulujem, nech sa jej dari a nech Vam robi len a len radost 😵 😵 😵

tinika
7. júl 2009

ahojte,
vavenka aj my uz mame mury vytiahnute hihi na kupelni, kuchyni. A vy dovolenkujete? A robite kazdy den na stavbe? tak nech vam to ide od ruky 🙂

evus
8. júl 2009

dnes nikto??????????? 😲

pridala som fotky do albumu Naša rodinka,tak potom nakuknite 😉

tinika
8. júl 2009

ahojte, tak my uz dnes mame domurovane, ale roboty mame este dost

tinika
8. júl 2009

evuska krasne fotecky, normalne ti zavidim troska ale zase ja sa tesim ze uz budeme mat prerobeny bytik a dovca najskor o dva roky ale to zbeeeehne

adenka
9. júl 2009

ahojky,

ingu malinka je kraaasna 😵

evus krasne fotecky... aka bola dovolenka s drobcom? lebo my by sme chceli ist o rok, ale kazdy mi hovori ze si s rocnym babom vobec neoddychnem...

slniecko4
9. júl 2009

ahojte,babenky.. 🙂
evus,krásne fotečky.. 🙂 detičky vysmiate,sa im tam páčilo,však? 🙂
tinika,celkom rýchlo postupujete.. 🙂

petulig
10. júl 2009

ahojte, som tu straaasne dlho nebola. Ingu gratulujem krasna babika.

katka444
10. júl 2009

ahojte,

evus krasne fotky. aj ja by som isla, ale ak bude ta laparka, tak asi nikam nepojdeme ☹ . mozno v oktobri nejaky tunis, aspon tam uz nebude tak horuco 🙂

tinika
10. júl 2009

ahojte
slni, oco mal silné reči, že za dva dni vymuruje hihi ale trebalo dosť rezať tehly a dopasovať
petulig ahoooj ty si uz 32tt??? Ale to letiiii a mimochodom aj my budeme mať Mišku ak bude kočka hihi takže dalšia bude. Tak uz su tu dve veroniky
katka neboj, bude všetko, aj dovča, aj babenko držiiim palčeky TTTTTTTTTTTTTTTTTTT

katka444
10. júl 2009

adenka to pre koho je ten krasny vlacik? 🙂

adenka
10. júl 2009

ahojte....

katka pre manzelovho synatora...som dnes piekla tuto torticku a som uuuplne hotova.... 😝 😝

tinika
10. júl 2009

jeeee pekna tortička sikovna si adenka

tinika
11. júl 2009

breee ranko, som pridala do albumu čerstvé 20tt brušinko hihi papa ideme na výlet na Krásnu hôrku a Betliar peknučký dník Vám prajem

ingulik
11. júl 2009

ahojte babenky 😎
my sme sa az dnes mali narodit a zajtra uz oslavime tri tyzdne co sme na svete 🙂 🙂 🙂
prajeme vsetkym krasny vikend 😎

slniecko4
11. júl 2009

pekný víkend,babenky.. 🙂
tini,pekne rastiete.. 😉 my na výlet až zajtra,dnes oslavujeme mužíčkove meninky,ktoré mal v stredu.. 🙂
adenka,krásna torta,raz budeme aj my také piecť našim maličkým.. 😵

petulig
11. júl 2009

cafte..tini co ja ale ty uz 20 tyzden, ved len nedavno si nevedela ci ist ci neist k doktorovi. Veru za chvilku budu krpce uz medzi nami, to nam zacne perno 😀

tinika
12. júl 2009

Ahojte kočky, pekenú nedeľu Vám prajem. Ja som trocha smutná, čakame každu chvíľu kedy nas opustí dedo, je to s ním veľmi zle, operáciu zvládol v pohode, čo sme sa báli ako srdce vydrží a dva dni po operácii dostal ifnarkt a ostal v kome, a čo je na tom najviac prekvapujúce, mozog uz odumiera ale to srdce stale drží ale uz je to aj tak otázka času. V januári by mal krásnych 80 rockov. Je mi to lúto aj ked som s nim nemala taký blízky vzťah ako sa zvyčajne so starými rodičmi má

slniecko4
12. júl 2009

tini,to mi je ľúto..

tinika
12. júl 2009

slni dakovam a kedy si uz das dačo do albumu??? Ked uz nemas foto tu na pase

slniecko4
12. júl 2009

tini,dala som tam foto,o 2 týždne idem na veľký UTZ,tak prihodím niečo nové.. 🙂 ty si už bola?

tinika
12. júl 2009

slni idem v utorok, len nemam vysledky z krvi na downov syndrom neviem prečo, či mi zabudli dať abo nerobili 😠 tak zajtra ešte zavolam gyndosovi bo v utorok idem na morfologiu

tinika
12. júl 2009

jeee jaka fazulka aj ja mam tu foto v albume z 12tt tak pa idem hajat bo som uplakana

tinika
13. júl 2009

Ahojte kočky, tak konečne som dostala aj výsledky triplle testov, vsetko ok tak sa tesím

petulig
13. júl 2009

tini nesmut, mne presne pred tyzdnom zomrela starka tiez presne 80 rokov skoro a to som s nou mala vlemi blizky vztah. Ale museli sme prezit. Jeden clovek odide, a druhy novy pride..tak to uz chodi 🙄
a gratulujem k triple testom. Za chvilu ta caka sladka vodicka 😵

tinika
13. júl 2009

ahoj petulig, snazim sa to brat s nadhladom. No na tu sladku vodu sa voooobec ale vooobec netesim , stačili mi laktozove testy a sa mi zdvihal zaludok a som toho mala menej ako mali ti co boli na glukozove testy 😀

zuzub
13. júl 2009

ahojte, maminky, tehulky,snažilky 🙂 ako sa máte? čo nové? ako tak pozerám, tak je tu prázdno asi všetky dovolenkujete a prázdninujete 😎
ja som 10DC, takže o pár dní očakávam ovlulku a návrat manželíka z BA 😀 😀 😀 možno sa tento mesiac zadarí 😕

tinika
13. júl 2009

zuzub držkam vam palceky aj na nohach 😉

zuzub
13. júl 2009

diiik tini 😉

tinika
14. júl 2009

zuzub nie je zač

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre