Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
3. sep 2009

No to je dobra otazka.....
Ja netusim - ja som na recept dostala taku obycajnu - ako Bkomplex to vyzera (male hnede tablety) a mam ich uzivat 2x1 - neviem kolko mg listovky obsahuje jedna.... Ale listovka sa nachadza aj v strave, nie?
Niektore baby mi pisali nech si kupim Femibion 800 - vraj je super, ale je to drahe a mne moja gyndoska vravela ze uplne staci obycajna - od nej mam aj davku 2x1....

zuzub
3. sep 2009

ahoj shaarka, vitaj v klube 5tt, ste si všimli ako máme termíny po sebe 😀 ja beriem acidofolan tam je tuším 1000a je tam aj železo a vitamín B12.

katka444
3. sep 2009

ahojte, tak ja som znovu v praci. zatial sa citim super. rano som bola na krv. a dalsia poradna az 1.10. 😝 sa dovtedy zblaznim, ci je vsetko ok.

kyselina listova sa vraj pri nadbytku sama vyluci, tak nevadi, ked jej budete brat aj viac.

katka444
3. sep 2009

ten femibion 800 mi vcera nukal dr. aby som si kupila, ale som mu povedala, ze mam babyplan, tak povedal, ze moze byt aj to.
idem kuknut kolko kys. lis. je v baby plane.

katka444
3. sep 2009

tak v calibrume babyplan je 0,400 mg kys. listovej, co je 200% odporucanej dennej davky. 😉

zuzub
3. sep 2009

ja mám tiež aj babyplan ale neviem či brať aj ten aj kyselinu listovú 😕

katka444
3. sep 2009

ja mam doma este aj inu cistu kys. listovu a tej je v 1 tab. tusim az 1 mg. tu berem tak obden.

katka444
3. sep 2009

je to 100 tbl za 165 este sk. takze aj cena dobra. a je to prirodny vytazok, nie chemia. aspon sa tym chvalia 😅

shaarka
3. sep 2009

aj ja mam ten acidofolan, sa mi paci. a inak beriem teraz obycajnu 2x400 a v tom acidofolane je 1000
kupila som si aj magne B6 na uvolnenie krcov, ale na pribalovom letaku sa pise, ze v tehotenstve konzultovat s lekarom. hm... neviem, preco mi to potom v lekarni predali.

zuzub, gratulujem k *** 😵 😵 😵 ani sa mi nechce verit, ako pekne nam to vyslo...

zuzub
3. sep 2009

ďakujem shaarka 😉 dúfam,že to dotiahneme spolu do úspešného konca 🙂 Magne B6 som aj ja brala kedysi mám nedostatok magnezia, ale teraz mám šumivé magnézium

jahoda
3. sep 2009

ahojte kocky, zuzub, katka, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmm, drzim palce, nech vsetko ide dobre ako po masle!!!

jahoda
3. sep 2009

vavenkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, supppppeeeeerrrrrr, juj kocky, tesim sa s Vami 🙂🙂🙂

tinika
3. sep 2009

😀 😀 mna z tej kyseliny listovej prehanalo a vyzeralo to ako po čiernom uhli

tinika
3. sep 2009

zuzub ma fotkuuuuuuu

katka444
3. sep 2009

jeej nasa zuzub je akaaa kocka 🙂 🙂 🙂

ahoj jahoda, tebe sa to uz krati. uz ides na matersku?

jahoda
3. sep 2009

ahoj katus, no, som na PNke uz 3 tyzdne, z toho dva som bola v nemocke, lebo mali podozrenie, ze sa zacinam otvarat...nastastie to tak nakoniec nebolo, ale aj tak poctivo oddychujem. Som s malou dohodnuta, ze sa vidime az v novembri 🙂 tak uvidim...v utorok ideme na ten "velky" UTZ, tak dufam, ze bude vsetko OK. Ty sa ako citis? Tinika, Tebe to tiez uz uteka, panecku, 27tt...ved to si iba kusok za mnou 😉

vavenka
autor
3. sep 2009

Ahoj Jaho, no pekne, 32 tt 🙂 🙂 ake meno mate pre malu vybrate?
Zuzub fesanda 😉

jahoda
3. sep 2009

vavenkaaaaaaaaaa, ale, este sa rozhodujeme 🙂 ved uvidite 🙂 Ty sa ako citis? uz si bola aj u dokiho, ci sa este len chystas?

tinika
3. sep 2009

jahodka no veru veru ani sa nenazdame a aj my uz budeme traja hihi
a aspon hod mena favoritov

jahoda
3. sep 2009

juuuuj, kiezby to uz bolo tinika...ale tesim sa, ze je uz september, uz mam k tomu novembru blizsie 😎 a favoriti? Petka a Miska zatial...Vidim, ze Ty si sa uz rozhodla 🙂

tinika
3. sep 2009

hihi aj my mame Mišku ale my čakame chlapčeka, a kedze ocko a dedko su petovia tak mm povedal ze dalsi uz v ziadnom pripade, takze bude Patrik hihi skoro podobne

zuzub
3. sep 2009

Aj môj favorit medzi dievčenskými menami je Miška a chalanské Lukáško

jahoda
3. sep 2009

no, my uz mame krsnatko Lukaska 🙂 a Patrik je tiez fajn...zuzub, Ty sa ako citis? dobra foto, by the way 🙂

tinika
3. sep 2009

no ja som chcela samka ale je ich uz straaasne vela a mm vybral take tak reku ok kompromis, bolo to tiez medzi mojimi favoritmi a dievčatko som tiež chcela laura, karin a nakoniec miska ale zase kym bude kočka mozno to zmenime 🙂

katka444
3. sep 2009

lukasko sa paci aj mne 🙂

tinika
3. sep 2009

lukaska chcela povodne svagrina takze to sme neriesili

tinika
3. sep 2009

ale paci sa aj mne 😉

vavenka
autor
3. sep 2009

Jaho no tak sa citim - ze mi nie nieje - akokeby som ani tehula nebola 🙂
Uvidime co prinesu dalsie dni....
Laura je pekne meno, mne sa dievcenske paci Viola 🙂 a kedze moje priezvisko je na V, tak by mala pekne inicialy 🙂
Chlapcenske sa mi pacilo Darius, ale som zistila popri tom, co kamoska vybera pre chlapcov - dvojicky - ze je vela omnoho krajsich mien 😅 -

tinika
3. sep 2009

vavenka to su zaujimave mena, hoci pre mna nie favoriti. A ja som tiez mal veeela mien vybratych takze len vdaka mm sme vybrali bo by som sa sama nerozhodla hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre